Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partner Cup 2018 - startovní listiny

Článek vydán 11. 10. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 886

V sobotu 13. října se v Čelákovicích koná již tradiční a velmi populární soutěž Partner Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se uskuteční v Kulturním domě (Sady 17. listopadu), začátek je naplánovaný na 12:00 hod. a přihlašovat se na soutěž lze až do středy 10. října 2018 a to do půlnoci. V současné chvíli je na klání přihlášeno 113 závodníků!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

Bikiny fitness*

• 1. Zuzana Bartošová (Profi Studio Jablonický)
• 2. Bogdana Bashta (Target Team)
• 3. Miroslava Bučorová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 4. Anna Gerschonová (Xfitness Praha)
• 5. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Tereza Kmecová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Lucie Schrammová (SK Fitness Siesta Mělník)
• 8. Ivana Skřivánková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 9. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 10. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 11. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)
• 12. Tereza Zendulková (Fitnesscentrum Pouzar)
• 13. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)
• 14. Michaela Bauerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 15. Veronika Doudová (BcrossGym České Budějovice)
• 16. Kateřina Kabelíková (Factory Fitness Bystrc)
• 17. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 18. Zuzana Kodaiová (Eskap Čelákovice)
• 19. Veronika Kudrnová (Extrifit Club)
• 20. Lucie Šedá (Gym Blue Sun)
• 21. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 22. Tereza Baumová (Strongman Czech Republic)
• 23. Nikola Baumová (Strongman Czech Republic)
• 24. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 25. Nikola Dušková (Yamamoto Czech)
• 26. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 27. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 28. Martina Kůrková (Fitness při CVČ Most)
• 29. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 30. Monika Špačková (Target Team)
• 31. Anna Vomastková (Target Team)
• 32. Petra Beroušková (Target Team)
• 33. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 34. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 35. Kateřina Hanousková (Fitness team Ronnie.cz)
• 36. Ivana Hrušková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 37. Jana Jeřábková (Target Team)
• 38. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 39. Darina Krejčí (Fitnesscentrum B + M)
• 40. Markéta Krejčová (Sportcentrum Cheb)
• 41. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 42. Barbora Olborthová (Xfitness Praha)
• 43. Angelika Pochmonová (Fitness Centrum Alice)
• 44. Zuzana Prudíková (Obořil Elite Team)
• 45. Jiřina Sedláčková (Hammer Strength Fitness)
• 46. Iveta Součková (Pro Nutrition Czech Team)
• 47. Denisa Třísková (Slovan Moravská Třebová)
• 48. Marijana Trkuljová (S. K. Maximus Praha)
• 49. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)
• 50. Hana Pavlíčková (SK Pepa centrum Opava)

*Závodnice bikiny fitness budou rozděleny až po prezentaci do pěti kategorií.

Bodyfitness ženy

• 1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Kamila Ďurďová (InCore Fitness Brno)
• 4. Barbora Horká (Fitness Bobycentrum)
• 5. Mária Hudec (Wolfberry Team)
• 6. Denisa Keppertová (Target Team)
• 7. Natálie Mansfeldová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Alena Pokorná (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 9. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 10. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 11. Amálie Žajglová (Viking Gym Nymburk)

Kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Vlastimil Alt (Kulturistika TJ Šternberk)
• 2. Petr Bučinský (LaKu Bodybuilder Team)
• 3. Filip Kopřiva (Eagle Fitness)
• 4. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 5. Michal Sicha (Sportovní klub Zbýšov)
• 6. David Sniegoň (Queen Club Třinec)
• 7. Petr Svačina (Sportovní klub Zbýšov)
• 8. Vojtěch Venclík (FirstStep Fitness Praha)
• 9. Jaromír Vondra (Fitness Star)

Kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Karel Benda (Fitness Korzo Šumperk)
• 2. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Radek Kosek (Pajič Trainings)
• 4. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 5. Tadeáš Kronovetr (Power Gym Jihlava)
• 6. Pavel Kučera (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Erik Šmíd (Infitness Zlín)

Kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)

Klasická kulturistika

• 1. Vojtěch Hansl (Extrifit Club)
• 2. Jiří Helvich (Extrifit Club)
• 3. Jaroslav Kováč (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 4. Luboš Milek (Eagle Fitness)
• 5. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 7. Tomáš Neufeld (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Milan Podzimek (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 9. Michal Roženek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 10. Petr Strupek (Fitness Korzo Šumperk)
• 11. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)

Physique muži*

• 1. Daniel Batela (Factory Pro Praha)
• 2. Patrik Petrů (SK Tři studně)
• 3. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 4. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 5. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Michal Tobiáš (Sportovní centrum NMnM)
• 7. Václav Truksa (Profi Studio Jablonický)
• 8. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Václav Kment (Fitness centrum Neptun)
• 10. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 12. Pavel Nožička (Infitness Zlín)
• 13. Jiří Raab (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 14. René Baroš (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 15. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 16. Patrik Havel (Viking Gym Nymburk)
• 17. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 18. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 19. Martin Křemen (Target Team)
• 20. Dominik Mašek (Target Team)
• 21. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Matěj Staněček (Xfitness Praha)
• 23. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 24. Zdeněk Švardala (Infitness Zlín)
• 25. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)

*Závodníci physique mužů budou rozděleni až po prezentaci do tří kategorií.

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty