Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Fitness Mania Classic 3 - výsledky

Článek vydán 14. 10. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 436

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže s mezinárodní účastí Fitness Mania Classic 3, která se konala v neděli 14. října v kulturním domě v Kladně. Klání se účastnili závodníci v kulturistice mužů, masters a juniorů, klasické kulturistice, physique juniorů a mužů, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness juniorek a žen a wellness fitness.


Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 157 Krzysztof Skryplonek Polsko 1976 88,7 4 6 4 10
2. 156 Mohammad Javadzadeh Německo 1983 90,0 6 12 9 21
3. 158 Vasyl Remizov Ukrajina 1971 90,0 9 18 8 26
4. 159 Ott Kiivikas Estonsko 86,0 10 20 8 28
5. 154 Petr Šulc Března Fitness Club Česká Lípa 1988 86,6 15 30 15 45
6. 152 Jan Křenek Extrifit Club 1996 86,6 18 36 18 54
7. 155 Lukáš Brunclík Fitness při CVČ 1990 87,9 21 - - 21
8. 153 Jakub Richter FFF Bodybuilding Rakovník 1992 82,6 24 - - 24
9. 151 Josef Kašpar Fitness Centrum Aura Plzeň 1977 84,3 27 - - 27

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 163 Pavel Koukal Extrifit Club 1992 97,1 6 4 10
2. 162 Radim Kolář Target Team 1993 98,2 14 11 25
3. 165 Jan Fobl AZ Fitness 1986 100,9 22 11 33
4. 164 Šimon Pešek Března Fitness Club Česká Lípa 1995 100,3 24 12 36
5. 167 Tomas Kudelis Litva 108,6 28 15 43
6. 166 Andre Niebergall Německo 1976 97,1 36 11 47
7. 168 Tomáš Hnilica Slovensko 1996 115,2 42 21 63

Kulturistika mužů - absolutní pořadí

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 163 Pavel Koukal Extrifit Club 1992 97,1
2. 157 Krzysztof Skryplonek Polsko 1976 88,7


Kulturistika mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 42 Krzysztof Skryplonek Polsko 1976 88,9 8 4 12
2. 41 Vasyl Remizov Ukrajina 1972 90,0 12 8 20
3. 39 Andre Niebergall Německo 1976 97,1 18 6 24
4. 40 Jozef Greguš Slovensko 1978 99,0 22 12 34
5. 38 Josef Kašpar Fitness Centrum Aura Plzeň 1977 84,3 30 15 45


Kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 6 Šimon Pešek Března Fitness Club Česká Lípa 1995 100,3 3 6 4 10
2. 11 Martin Maňovský Slovensko 1996 93,2 6 12 7 19
3. 7 Ondřej Šesták BcrossGym České Budějovice 1999 83,5 12 20 8 28
4. 1 Vojtěch Baloun Fitness R. A. P. Factory Praha 1997 86,9 9 22 13 35
5. 9 Martin Wolfschläger Muscle Factory Březnice 1997 82,9 15 30 13 43
6. 10 Tomáš Hnilica Slovensko 1996 115,2 20 36 18 54
7. 3 Jakub Klučil Extrifit Club 1996 78,6 21 - - 21
8. 4 Robert Kovařík Eagle Fitness 1997 95,9 23 - - 23
9. 5 David Mesjar Eagle Fitness 1998 96,2 27 - - 27
10. 2 Robert Ivanič Marvel Gym Mladá Boleslav 1998 92,4 29 - - 29
11. 8 Jiří Šmelhaus Šubrt Team 1996 105,7 33 - - 33


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 Marius Zaba Polsko 1992 181,7 89,0 3 6 5 11
2. 60 Rene Hanuscheck Německo 1993 184,0 88,4 8 12 5 17
3. 62 Dmytro Krazhan Ukrajina 1995 179,0 83,8 10 20 11 31
4. 59 Martin Wolfschläger Muscle Factory Březnice 1997 180,0 82,9 9 22 10 32
5. 64 Denis Longa Slovensko 1993 183,0 88,1 15 32 16 48
6. 57 Radek Holbus Turek Team 1993 184,3 85,9 18 34 17 51
7. 63 Matuš Kleban Česká republika 1994 175,0 78,3 21 - - 21
8. 58 Pavel Moštěk Obořil Elite Team 1994 182,0 89,9 24 - - 24


Classic physique

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 75 Martin Maňovský Slovensko 1996 190,0 93,2 7 10 5 15
2. 71 Pavel Szotkowski Kubík fitness Ostrava 1991 200,0 116,1 5 10 5 15
3. 72 Fabian Kraft Německo 1986 176,5 85,6 9 20 10 30
4. 70 Jiří Surý Armal Gym Praha 1988 188,0 101,0 12 24 12 36
5. 68 Jan Bryčka T&M Olympia Fitness Praha 1998 180,0 83,4 14 30 15 45
6. 76 Pavel Aleinikau Bělorusko 181,0 90,2 15 30 16 46
7. 73 Hüseyin Cece Německo 1976 171,3 76,3 23 - - 23
8. 74 Miso Rakita Rakousko 1975 174,5 80,5 25 - - 25
9. 69 Tomáš Mach Fitness Mania Gym Kladno 1982 181,6 92,5 25 - - 25


Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 132 Piotr Zielinski Polsko 1986 176,6 4 5 5
2. 134 Pavel Nožička Infitness Zlín 1992 180,0 9 9 9
3. 133 Piotr Majchrowicz Polsko 1991 176,0 12 9 9
4. 127 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 177,0 10 12 12
5. 126 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995 168,0 11 13 13
6. 131 Markus Reiter Německo 1990 177,5 19 16 16
7. 128 Radomír Šefr SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 1992 178,0 20 - 20
8. 129 Michal Šetina Fitness Aquapalace 1994 174,8 24 - 24
9. 130 Branislav Kudrnáč Slovensko 1988 172,0 27 - 27

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 146 Sergi Padilla Španělsko 1995 182,5 3 3 3
2. 142 Dominik Antoš Slovensko 1991 185,7 7 8 8
3. 144 Gleb Shchekotov Rusko 1994 184,0 10 9 9
4. 140 Ladislav Nový Profi Fitness Eva Plzeň 1986 184,0 11 11 11
5. 143 Oleksandr Muntian Ukrajina 1993 192,0 13 13 13
6. 141 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 185,0 21 18 18
7. 147 Ivan Ščibravý Slovensko 194,0 22 - 22
8. 145 Dominik Mašek Česká republika 2000 186,0 23 - 23
9. 138 Ondřej Dudek Fit Life 24 Hours Ostrava 1994 190,0 24 - 24
10. 139 Martin Křemen Target Team 1991 185,0 29 - 29

Physique mužů - absolutní pořadí

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 146 Sergi Padilla Španělsko 1995 182,5
2. 132 Piotr Zielinski Polsko 1986 176,6


Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Sergi Padilla Španělsko 1995 182,5 3 3
2. 33 Kacper Bakiewicz Polsko 1996 185,0 8 8
3. 28 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995 168,0 9 9
4. 29 Dominik Mašek Target Team 2000 186,0 13 13
5. 31 Adam Wellart Target Team 1995 172,5 16 16
6. 30 David Pliml LaKu Bodybuilder Team 1995 179,0 17 17
7. 32 Marcel Kovačević Chorvatsko 2000 175,0 20 20


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 82 Lenka Hlaváčová Fitness Mania Gym Kladno 1978 177,5 4 4
2. 83 Tereza Linhartová Yamamoto Czech 164,0 9 9
3. 86 Veronika Rynešová Česká republika 1985 186,0 9 9
4. 85 Tatyana Tymoshenko Švýcarsko 1983 168,0 12 12
5. 81 Ksenia Kiseleva Rusko 1977 160,0 13 13
6. 80 Karolína Hájková Profi Fitness Eva Plzeň 1990 163,0 18 18
7. 84 Simona Šimánová Fine Fitness Pardubice 1993 165,0 21 21


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 101 Beáta Graňáková Slovensko 1993 155,9 8 6 6
2. 94 Sandra Dobrunz Německo 1995 160,2 3 8 8
3. 102 Zuzana Kardošová Slovensko 155,8 9 10 10
4. 95 Aldijana Karaduz Německo 1986 158,0 10 13 13
5. 96 Ekaterina Rykova Rusko 1988 163,5 16 14 14
6. 98 Yuliia Dudarets Ukrajina 1990 163,2 20 16 16
7. 91 Lucia Černíková Extrifit Club 1993 155,8 21 - 21
8. 97 Inna Sochynska Ukrajina 1993 163,0 24 - 24
9. 90 Bogdana Bashta Target Team 1988 155,0 25 - 25
10. 92 Tereza Šeráková Eagle Fitness 1998 163,0 31 - 31
11. 93 Nikola Zívalová Xfitness Praha 1993 159,5 31 - 31

Bikiny fitness do 169 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 104 Eliška Dombková Target Team 1989 169,0 6 5 5
2. 108 Monika Špačková Target Team 1995 166,0 5 6 6
3. 112 Olívia Čambálová Slovensko 167,5 9 8 8
4. 110 Olga Andreyeva Ukrajina 1986 168,0 10 11 11
5. 106 Renata Markowiczová Target Team 1993 169,0 17 15 15
6. 109 Magdaléna Fejfarová FirstStep Fitness Praha 1996 168,0 17 18 18
7. 105 Zuzana Kodaiová Fitness Mania Gym Kladno 1986 166,0 20 - 20
8. 107 Iveta Pregetová SIWI Fitness Brno 1991 168,5 24 - 21

Bikiny fitness nad 169 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 119 Lenka Myslivcová Pulse Fitness Club Praha 1994 171,5 4 5 5
2. 122 Victoria Perez Německo 1986 172,3 7 6 6
3. 121 Jana Jeřábková Target Team 1990 171,5 8 8 8
4. 120 Denisa Třísková Slovan Moravská Třebová 1989 172,0 13 14 14
5. 117 Zdeňka Dvořáková Rennerová Sportcentrum Delfín 1978 173,0 19 15 15
6. 123 Markéta Krejčová Sportcentrum Cheb 1988 178,0 19 16 16
7. 115 Tatjana Butić Gym Cornicula Praha 1988 173,0 20 - 20
8. 116 Martina Donátová Pajič Trainings 1990 171,0 20 - 20
9. 118 Klára Lipárová Axagym Praha 1975 175,8 27 - 27

Bikiny fitness - absolutní pořadí

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 101 Beáta Graňáková Slovensko 1993 155,9
2. 119 Lenka Myslivcová Pulse Fitness Club Praha 1994 171,5
3. 104 Eliška Dombková Target Team 1989 169,0


Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 23 Sandra Dobrunz Německo 1995 160,2 5 4 4
2. 21 Monika Špačková Target Team 1995 166,0 8 6 6
3. 25 Zuzana Kardošová Slovensko 155,8 13 11 11
4. 17 Klára Fišerová MD Fitness Lanškroun 2000 172,0 10 12 12
5. 19 Tereza Šeráková Eagle Fitness 1998 163,0 11 13 13
6. 18 Kristýna Flídrová Target Team 1997 174,0 18 16 16
7. 15 Anna Faltová Extrifit Club 1996 169,0 23 - 23
8. 16 Magdaléna Fejfarová FirstStep Fitness Praha 1996 168,0 24 - 24
9. 24 Tereza Šmejdová S. K. Maximus Praha 1997 154,0 29 - 29
10. 20 Aneta Šmídlová MD Fitness Lanškroun 2000 164,6 31 - 31
11. 99 Lucie Varmužová Xfitness Praha 1998 162,0 31 - 31
12. 22 Magdaléna Vrágová Extrifit Club 1996 170,5 31 - 31


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 47 Nikoletta Sularz Polsko 1996 159,9 3 3 3
2. 46 Tatiana Naddennaia Fitness Mania Gym Kladno 1984 162,1 10 7 7
3. 52 Marilena Georgiou Česká republika 1990 169,5 10 10 10
4. 51 Turkan Bakhmanova Rakousko 1988 173,0 10 12 12
5. 48 Nikol Klímová Slovensko 1993 163,0 13 13 13
6. 50 Eirini Papageorgiu Řecko 1984 177,2 19 18 18
7. 53 Marta Almendros Španělsko 1985 167,0 20 - 20
8. 49 Pavlína Štouračová AZ FITNESS Brno 1990 177,9 24 - 24
9. 100 Nikola Keprtová Golem´s Gym Kutná Hora 1994 163,0 27 - 27

Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty