Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2018 - startovní listiny

Článek vydán 18. 10. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 3322

V sobotu 20. října se v Kulturním centru Líšeň v Brně koná soutěž Grand Prix Fitness Brno 2018. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness. V současné chvíli je na klání přihlášeno 151 závodníků!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Michaela Bartošová (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Bogdana Bashta (Target Team)
• 3. Nikola Baumová (Strongman Czech Republic)
• 4. Tereza Baumová (Strongman Czech Republic)
• 5. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 6. Gabriela Erbenová (Extrifit Club)
• 7. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 8. Kateřina Kabelíková (Factory Fitness Bystrc)
• 9. Tereza Kmecová (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Veronika Kudrnová (Extrifit Club)
• 11. Petra Matušová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 12. Ivana Skřivánková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 13. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 14. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 15. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)
• 16. Tereza Zendulková (Fitnesscentrum Pouzar)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Natálie Blahová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Nikola Dušková (Yamamoto Czech)
• 3. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 4. Pavlína Králová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 6. Hana Pavlíčková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Iveta Pregetová (SIWI Fitness Brno)
• 8. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 9. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 10. Monika Špačková (Target Team)
• 11. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 12. Anna Vomastková (Target Team)
• 13. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)
• 14. Miroslava Zemanová (Hulk Gym Brno)
• 15. Zuzana Kodaiová (Bodyflex Fitness Litoměřice)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Sandra Ďuricová (Infitness Zlín)
• 3. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 4. Kateřina Hanousková (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Ivana Hrušková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 6. Tereza Jehličková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 7. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 8. Darina Krejčí (Fitnesscentrum B + M)
• 9. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 10. Zuzana Prudíková (Obořil Elite Team)
• 11. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 13. Denisa Třísková (Slovan Moravská Třebová)
• 14. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)
• 15. Nikoleta Hricová (Slovensko)

bikiny fitness juniorky*

• 1. Michaela Bartošová (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Natálie Blahová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Sandra Ďuricová (Infitness Zlín)
• 4. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 5. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 6. Kateřina Hanousková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Ivana Hrušková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 8. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 9. Tereza Jehličková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 10. Tereza Kmecová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Darina Krejčí (Fitnesscentrum B + M)
• 12. Veronika Kudrnová (Extrifit Club)
• 13. Petra Matušová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 14. Angelika Pochmonová (Fitness Centrum Alice)
• 15. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 16. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 17. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 18. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 19. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 20. Monika Špačková (Target Team)
• 21. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 22. Anna Vomastková (Target Team)
• 23. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)
• 24. Tereza Zendulková (Fitnesscentrum Pouzar)
• 25. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)
• 26. Nikoleta Hricová (Slovensko)

*Závodnice bikiny fitness juniorek budou rozděleny až po prezentaci do dvou kategorií.

kulturistika muži - nad 80 kg

• 1. Karel Benda (Fitness Korzo Šumperk)
• 2. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 3. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 4. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Pavel Kučera (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 7. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
• 8. Jiří Šmelhaus (Šubrt Team)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Jakub Richter (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 3. Jiří Skalka (SK PEPA centrum Opava)
• 4. David Sniegoň (Queen Club Třinec)
• 5. Erik Šmíd (Infitness Zlín)
• 6. Miloslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 7. Lukáš Váňa (Toro Gym Vysoké Mýto)

klasická kulturistika

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 3. Michal Džurňák (Remi Sport Prostějov)
• 4. Lukáš Filip (StarFit Kopřivnice)
• 5. Vojtěch Hansl (Extrifit Club)
• 6. Vaclav Hošek (Fitness Slunce Tábor)
• 7. Pavel Kraus (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 8. Luboš Milek (Eagle Fitness)
• 9. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 10. Tomáš Neufeld (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 11. Michal Roženek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 12. Petr Strupek (Fitness Korzo Šumperk)
• 13. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 14. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)

bodyfitness ženy

• 1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Kamila Ďurďová (InCore Fitness Brno)
• 4. Barbora Horká (Fitness Bobycentrum)
• 5. Denisa Keppertová (Target Team)
• 6. Petra Lacinová (Target Team)
• 7. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 8. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 9. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 10. Amálie Žajglová (Viking Gym Nymburk)
• 11. Karolina Bitterová (Slovensko)
• 12. Stanislava Voleková (Slovensko)

physique junioři

• 1. Zdeněk Bárta (BcrossGym České Budějovice)
• 2. Matyáš Černohorský (SK Diamond Tábor)
• 3. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 6. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 7. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 8. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 9. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 10. Jakub Spilka (Axagym Praha)
• 11. Tomáš Tyl (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 12. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Adam Wellart (Target Team)
• 14. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)
• 15. Nikolay Hristov Nikolov (FirstStep Fitness)

physique muži - do 178 cm

• 1. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Jiří Hylš (FirstStep Fitness)
• 3. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 4. Jan Novotný (Fitness při CVČ Most)
• 5. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Václav Truksa (Profi Studio Jablonický)
• 7. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)

physique muži - do 182 cm

• 1. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 4. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 5. Pavel Prokop (Fitness Club Fila Litomyšl)
• 6. Jindřich Suchý (BIP Ostrava)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 2. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 3. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 5. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 6. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Svatopluk Šimáček (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 9. Zdeněk Švardala (Infitness Zlín)
• 10. Dominik Tesař (Fitness 3000)
• 11. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)
• 12. Piotr Urbaniak (Polsko)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty