Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Beautiful and Strong 2018 - startovní listiny

Článek vydán 25. 10. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 734

V sobotu 27. října se v Kulturním středisku v Ústí nad Labem koná další ročník soutěže Beautiful and Strong. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se uskuteční v Kulturním středisku (Velká Hradební 619/33, Ústí nad Labem), (Sady 17. listopadu), začátek je naplánovaný na 13:00 hod.. V současné chvíli je na klání přihlášeno 83 závodníků!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Michaela Bartošová (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Zuzana Bartošová (Profi Studio Jablonický)
• 3. Bogdana Bashta (Target Team)
• 4. Michaela Bauerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Nikola Baumová (Strongman Czech Republic)
• 6. Miroslava Bučorová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 7. Anna Gerschonová (Xfitness Praha)
• 8. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 9. Kateřina Kabelíková (Factory Fitness Bystrc)
• 10. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 11. Denisa Matějková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 12. Petra Matušová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 13. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 14. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 15. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 2. Veronika Doudová (BcrossGym České Budějovice)
• 3. Nikola Dušková (Yamamoto Czech)
• 4. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 5. Zuzana Kodaiová (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 6. Martina Kůrková (Fitness při CVČ Most)
• 7. Hana Pavlíčková (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Iveta Pregetová (SIWI Fitness Brno)
• 9. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 10. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Anna Vomastková (Target Team)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Petra Beroušková (Target Team)
• 2. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 3. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 4. Ivana Hrušková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 5. Tereza Jehličková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 6. Klára Lipárová (Axagym Praha)
• 7. Barbora Olborthová (Xfitness Praha)
• 8. Jiřina Sedláčková (Hammer Strength Fitness)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Václav Hošek (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Filip Kopřiva (Eagle Fitness)
• 3. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 4. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Karel Benda (Fitness Korzo Šumperk)
• 2. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 3. Andrej Kucbeľ (Power Gym Jihlava)
• 4. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)

* Kategorie do 90 kg a nad 90 budou s největší pravděpodobností spojeny do jedné.

klasická kulturistika

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Pavel Kraus (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Dušan Mankovecký (Mega Fitness Praha)
• 4. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 6. Jiří Paták (Fitness Ural Sokolov)
• 7. Milan Podzimek (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 8. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 9. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
• 10. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)

bodyfitness ženy

• 1. Barbora Horká (Fitness Bobycentrum)
• 2. Alena Pokorná (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Denisa Keppertová (Target Team)
• 5. Petra Kuncová (GymFit Krupka)

physique muži - do 178 cm

• 1. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Lukáš Jedlička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Lukáš Krása (Xfitness Praha)
• 4. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 5. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Jan Novotný (Fitness při CVČ Most)
• 7. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 8. Jiří Raab (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 9. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 10. Adam Wellart (Target Team)

physique muži - do 182 cm

• 1. Zdeněk Drexler (Fitness při CVČ Most)
• 2. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 4. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 5. Jiří Sisel (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Bohuslav Špaček (Fitness Hulk Plzeň)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 2. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 3. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 5. David Skoch (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 6. Matěj Staněček (Xfitness Praha)
• 7. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty