Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Pozvánka na víkend plný soutěží

Článek vydán 29. 10. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 794

Tento víkend nás čeká velmi bohatý program, konají se tři soutěže - pohárovou část podzimu uzavřou soutěže GP Pepa Opava a BFC Adel Cup, a kondiční část podzimu odstartuje první soutěž PeVan Clean Cup. Přijměte pozvánku na jednotlivá klání.


V sobotu 3. listopadu se v Opavě koná již 40. ročník nejstarší pohárové soutěže v Evropě GP Pepa Opava. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Slezském divadle v Opavě (ulice Horní náměstí 195/13). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 65 závodníků. Uzávěrka přihlášek je ve středu 31. října o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Semifinále soutěže zahajuje ve 13:00, finále pak v 17:00. Vstupenky za 100 Kč na semifinále a 500 - 800 Kč na finále lze zakoupit ve Fitness PEPA (U Fortny 49/10, Opava) nebo v sobotu přímo na místě.


V neděli 4. listopadu se v České Lípě koná BFC Adel Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů a mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness juniorek a žen - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Kulturním domě Krystal v České Lípě (ulice B. Němcové 2942). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 82 závodníků. Uzávěrka přihlášek je ve středu 31. října o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Semifinále soutěže zahajuje ve 12:00, finále pak v 15:00. Vstupenky můžete koupit v předprodeji za 250 Kč nebo v neděli přímo na místě za 300 Kč.


V neděli 4. listopadu se v Praze koná 1. ročník kondiční soutěže PeVan Clean Cup. Soutěž je zaměřena na mladé závodníky věkové kategorie dorost a junuioři. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky, physique a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Bránickém divadle v Praze (ulice Branická 411/63). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 30 závodníků. Uzávěrka přihlášek pro kategoie kulturistika a physique je ve středu 31. října o půlnoci. Kategorie bikiny fitness je už naplněna. Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Semifinále soutěže začíná ve 16:00, hned po něm navazuje finále. Vstupné je zdarma!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty