Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na víkend plný soutěží

Článek vydán 29. 10. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1427

Tento víkend nás čeká velmi bohatý program, konají se tři soutěže - pohárovou část podzimu uzavřou soutěže GP Pepa Opava a BFC Adel Cup, a kondiční část podzimu odstartuje první soutěž PeVan Clean Cup. Přijměte pozvánku na jednotlivá klání.


V sobotu 3. listopadu se v Opavě koná již 40. ročník nejstarší pohárové soutěže v Evropě GP Pepa Opava. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Slezském divadle v Opavě (ulice Horní náměstí 195/13). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 65 závodníků. Uzávěrka přihlášek je ve středu 31. října o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Semifinále soutěže zahajuje ve 13:00, finále pak v 17:00. Vstupenky za 100 Kč na semifinále a 500 - 800 Kč na finále lze zakoupit ve Fitness PEPA (U Fortny 49/10, Opava) nebo v sobotu přímo na místě.


V neděli 4. listopadu se v České Lípě koná BFC Adel Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů a mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness juniorek a žen - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Kulturním domě Krystal v České Lípě (ulice B. Němcové 2942). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 82 závodníků. Uzávěrka přihlášek je ve středu 31. října o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Semifinále soutěže zahajuje ve 12:00, finále pak v 15:00. Vstupenky můžete koupit v předprodeji za 250 Kč nebo v neděli přímo na místě za 300 Kč.


V neděli 4. listopadu se v Praze koná 1. ročník kondiční soutěže PeVan Clean Cup. Soutěž je zaměřena na mladé závodníky věkové kategorie dorost a junuioři. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky, physique a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Bránickém divadle v Praze (ulice Branická 411/63). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 30 závodníků. Uzávěrka přihlášek pro kategoie kulturistika a physique je ve středu 31. října o půlnoci. Kategorie bikiny fitness je už naplněna. Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Semifinále soutěže začíná ve 16:00, hned po něm navazuje finále. Vstupné je zdarma!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty