Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

B.F.C. Adel Cup 2018 - startovní listiny

Článek vydán 01. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 715

V neděli 4. listopadu 2018 se v Kulturním domě Krystal koná další ročník soutěže B.F.C. Adel Cup 2018. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, kulturistiky juniorů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness žen a juniorek - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se tedy uskuteční v Kulturním domě Krystal (B. Němcové 2942, Česká Lípa), začátek je naplánovaný na 12:00 hod . V současné chvíli je na klání přihlášeno 104 závodníků!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

bikiny fitness - do 158 cm

• 1. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 3. Martina Kůrková (Fitness při CVČ Most)
• 4. Lucie Schrammová (SK Fitness Siesta Mělník)

bikiny fitness - do 162 cm

• 1. Denisa Matějková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Petra Matušová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 3. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 4. Tereza Zendulková (Fitnesscentrum Pouzar)

bikiny fitness - do 166 cm

• 1. Michaela Bauerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Tereza Baumová (Strongman Czech Republic)
• 3. Veronika Doudová (BcrossGym České Budějovice)
• 4. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)

bikiny fitness - do 169 cm

• 1. Nikola Dušková (Yamamoto Czech)
• 2. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 3. Jitka Martínková (OK Gym Dubina)
• 4. Monika Špačková (Target Team)

bikiny fitness - do 172 cm

• 1. Romana Boukalová (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 3. Anna Vomastková (Target Team)
• 4. Julie Svitáková (Fitness Institut)
• 5. Iva Sarauerová (Fitness Team Ronnie.cz)

bikiny fitness - nad 172 cm

• 1. Petra Beroušková (Target Team)
• 2. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 3. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 4. Tereza Jehličková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 5. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 6. Jana Přikrylová (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 7. Jiřina Sedláčková (Hammer Strength Fitness)
• 8. Iveta Součková (Pro Nutrition Czech Team)
• 9. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Václav Hošek (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Matúš Kleban (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Patrik Malák (Spyn-a-Gym Štětí)
• 4. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 5. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Paweł Husakowski (Polsko)
• 2. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Filip Kopřiva (Eagle Fitness)
• 4. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 5. Andrej Kucbeľ (Power Gym Jihlava)
• 6. Kamil Skiba (Polsko)
• 7. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 2. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 3. Josef Pavle (Strongman Czech Republic)
• 4. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)

klasická kulturistika

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Michal Bukovský (Extrifit Club)
• 3. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 4. Vojtěch Hansl (Extrifit Club)
• 5. Pavel Kraus (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 6. Dušan Mankovecký (Mega Fitness Praha)
• 7. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 8. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 9. Jiří Paták (Fitness Ural Sokolov)
• 10. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
• 11. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)

bodyfitness ženy

• 1. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 2. Barbora Horká (Fitness Bobycentrum)
• 3. Denisa Keppertová (Target Team)
• 4. Petra Lacinová (Target Team)
• 5. Natálie Mansfeldová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Alena Pokorná (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 7. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)

bikiny fitness juniorky

• 1. Nikola Baumová (Strongman Czech Republic)
• 2. Tereza Baumová (Strongman Czech Republic)
• 3. Veronika Doudová (BcrossGym České Budějovice)
• 4. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 5. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Tereza Jehličková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 7. Petra Matušová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 8. Jiřina Sedláčková (Hammer Strength Fitness)
• 9. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 10. Monika Špačková (Target Team)
• 11. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 12. Anna Vomastková (Target Team)
• 13. Tereza Zendulková (Fitnesscentrum Pouzar)
• 14. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)
• 15. Julie Svitáková (Fitness Institut)

kulturistika junioři

• 1. Petr Hejl (Fitness Centrum Alice)
• 2. Filip Kopřiva (Eagle Fitness)
• 3. Patrik Malák (Spyn-a-Gym Štětí)

physique muži - do 174 cm

• 1. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Ondřej Lietavec (BcrossGym České Budějovice)
• 3. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 4. Jan Novotný (Fitness při CVČ Most)
• 5. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

physique muži - do 178 cm

• 1. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Lukáš Jedlička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 4. Bohuslav Špaček (Fitness Hulk Plzeň)

physique muži - do 182 cm

• 1. Zdeněk Drexler (Fitness při CVČ Most)
• 2. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 4. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 5. Jiří Sisel (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Piotr Urbaniak (Polsko)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 2. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 3. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 4. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 6. David Skoch (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 7. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty