Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

PeVan Clean Cup 2018 - startovní listiny

Článek vydán 01. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 478

V neděli 4. listopadu 2018 se v Bránickém divadle koná první kondiční soutěž letošní podzimní sezony PeVan Clean Cup. Závodníci se utkají v kategoriích bikiny fitness juniorek, physique juniorů a kulturistika juniorů - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se tedy uskuteční v Bránickém divadle (Branická 411/63, Praha 4 – Braník), začátek je naplánovaný na 16:00 hod . V současné chvíli je na klání přihlášeno 28 závodníků!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

kondiční - bikiny fitness juniorek

• 1. Hana Blahníková (Dream Body Fitness Kladno)
• 2. Veronika Dlouhá (Dream Body Fitness Kladno)
• 3. Lucie Hašková (0)
• 4. Lucie Hlavová (0)
• 5. Šarlota Hniličková (0)
• 6. Eva Hromádková (0)
• 7. Kateřina Janoutová (0)
• 8. Veronika Kubenková (0)
• 9. Sabina Langerová (0)
• 10. Adéla Lukovicsová (0)
• 11. Kateřina Peterová (Dream Body Fitness Kladno)
• 12. Diana Saliy (0)
• 13. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 14. Andrea Žuchová (0)

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. Josef Blaha (0)
• 3. Adam Bůžek (0)
• 4. Vladimír Marek (0)
• 5. Jiří Novák (World Fitness Vlašim)
• 6. Miroslav Talacko (Fitcentrum Olympia Tišnov)
• 7. Jiří Toman (0)
• 8. Tomas Tyl (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Miroslav Drahoňovský (0)
• 2. Kristián Jahoda (0)
• 3. Jan Martinic (0)
• 4. Oliver Rusnák (0)
• 5. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Tomáš Svoboda (0)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty