Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Adel Cup 2018 - výsledky

Článek vydán 04. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 278

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže BFC Adel Cup 2018, která se konala v neděli 4. listopadu v kulturním domě Krystal v České Lípě. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky (mužů, juniorů), klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness (žen, juniorek) a bodyfitness. Na soutěž bylo přihlášeno 107 závodníků, nastoupilo jich nakonec 86.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 49 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 72,9 3 3 6 9
2. 91 Lukáš Petrůj Extrifit Club 1994 69,0 6 7 12 19
3. 1 Václav Hošek Fitness Slunce Tábor 1994 68,9 10 8 18 26
4. 14 Matúš Kleban Fine Fitness Pardubice 1994 77,0 11 12 24 36
5. 70 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 65,6 16 15 32 47
6. 66 Patrik Malák Spyn-a-Gym Štětí 1997 76,8 17 18 34 52

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Jan Křenek Extrifit Club 1986 89,9 3 4 8 12
2. 32 Andrej Kucbeľ Power Gym Jihlava 1992 82,2 6 5 10 15
3. 36 Paweł Husakowski Polsko 1984 84,3 9 9 20 29
4. 58 Kamil Skiba Polsko 1990 86,2 12 15 24 39
5. 76 Josef Kašpar Fitness Centrum Aura Plzeň 1977 80,8 15 12 30 42
6. 46 Petr Buráň Infitness Zlín 1993 84,4 18 18 36 54
7. 2 Filip Kopřiva Eagle Fitness 1998 83,1 21 - - 21

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 Martin Dráb Klub kulturistiky Ostrava 1973 103,2 3 3 6 9
2. 99 Pavel Pánek Hulk Gym Brno 1981 94,3 7 7 16 23
3. 55 Pavel Svinka Muscle Factory Březnice 1988 94,4 10 9 18 27
4. 94 Vojtěch Hansl Extrifit Club 1991 95,6 10 13 20 33
5. 11 Jan Jiří Vícha Cardiofitness II. 1993 104,7 14 13 28 41
6. 17 Josef Pavle Strongman Czech Republic 1975 94,0 18 18 36 54


Kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Filip Kopřiva Eagle Fitness 1998 83,1 5 5 10 15
2. 82 Petr Hejl Fitness Centrum Alice 1996 93,7 5 7 10 17
3. 66 Patrik Malák Spyn-a-Gym Štětí 1997 76,8 8 5 16 21


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 18 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 81,5 3 10 10 20
2. 105 Pavel Kraus Fitness R. A. P. Factory Praha 1991 174,0 72,2 7 9 12 21
3. 37 Petr Myslivec Fitness Ural Sokolov 1989 187,0 89,2 15 3 24 27
4. 24 Erik Richter Remi Sport Prostějov 1986 187,0 90,3 8 14 16 30
5. 69 Jiří Paták Fitness Ural Sokolov 1980 187,0 90,8 12 9 28 37
6. 62 Dušan Mankovecký Mega Fitness Praha 1985 177,0 75,4 18 17 32 49
7. 25 Michal Bukovský Extrifit Club 1985 178,5 84,1 22 - - 22
8. 5 Martin Němec Obořil Elite Team 1993 193,0 81,5 23 - - 23


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 96 Martin Dráb Klub kulturistiky Ostrava 1973 103,2


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 7 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 177,0 5 4 9
2. 95 Lukáš Jedlička Fitness R. A. P. Factory Praha 1996 174,5 4 5 9
3. 6 Daniel Lochman Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2000 169,5 10 10 20
4. 38 Ondřej Lietavec BcrossGym České Budějovice 1994 173,5 10 10 20

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 16 Ondřej Novák Mega Fitness Praha 1985 179,0 4 3 7
2. 79 Martin Marek Fitness team Ronnie.cz 1993 179,0 8 8 16
3. 84 Bohuslav Špaček Fitness Hulk Plzeň 1988 179,0 10 7 17
4. 98 Zdeněk Drexler Fitness při CVČ Most 1980 180,0 10 11 21
5. 61 Jiří Sisel T&M Olympia Fitness Praha 1988 179,0 14 15 29

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 13 Ladislav Nový Profi Fitness Eva Plzeň 1986 182,5 4 5 9
2. 21 Philip Stehlík Profi Fitness Eva Plzeň 1994 186,5 5 5 10
3. 87 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 191,0 11 8 19
4. 19 David Skoch Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1988 187,0 12 12 24
5. 44 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 185,0 14 15 29

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 7 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 177,0


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Barbora Horká Fitness Bobycentrum 1991 164,0 3 3 6
2. 22 Simona Šimánová Fine Fitness Pardubice 1993 165,0 7 7 14
3. 47 Petra Lacinová Target Team 1987 162,5 8 8 16
4. 35 Denisa Keppertová Target Team 1984 169,0 12 13 25
5. 33 Tereza Vinšová Fitness Centrum Alice 1981 171,5 15 14 29
6. 26 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 168,5 17 18 35


Bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 89 Tereza Jakubcová Fitness při CVČ Most 1996 151,0 5 4 9
2. 29 Tereza Zendulková Fitnesscentrum Pouzar 2000 157,0 6 5 11
3. 100 Michaela Bauerová Profi Fitness Eva Plzeň 1997 162,0 9 9 18
4. 71 Denisa Matějková Března Fitness Club Česká Lípa 1996 161,0 12 12 24
5. 90 Petra Matušová Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 1998 159,0 14 15 29
6. 103 Natálie Mansfeldová Fitness team Ronnie.cz 1999 161,5 18 18 36

Bikiny fitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 81 Monika Špačková Target Team 1995 165,5 5 5 10
2. 28 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 6 6 12
3. 8 Veronika Doudová BcrossGym České Budějovice 1995 165,0 7 6 13

Bikiny fitness do 169 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Nikola Dušková Yamamoto Czech 1993 167,0 3 3 6
2. 15 Martina Kůrková Fitness při CVČ Most 1980 166,5 6 6 12
3. 88 Romana Boukalová Fine Fitness Pardubice 1994 167,0 8 9 17
4. 93 Jitka Martínková OK Gym Dubina 1986 169,0 12 12 24

Bikiny fitness do 172 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Anna Vomastková Target Team 2000 170,5 4 4 8
2. 53 Martina Donátová Pajič Trainings 1990 169,5 6 5 11
3. 48 Petra Beroušková Target Team 1992 171,5 11 8 19
4. 75 Iva Sarauerová Fitness Team Ronnie.cz 1982 171,0 9 11 20

Bikiny fitness nad 172 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 86 Tatjana Butić Gym Cornicula Praha 1988 173,0 4 4 8
2. 101 Radmila Kabrhelová Yamamoto Czech 1994 173,0 7 6 13
3. 67 Petra Zvoníčková Infitness Zlín 173,0 6 8 14
4. 92 Jiřina Sedláčková Hammer Strength Fitness 1996 175,0 15 13 28
5. 65 Tereza Jehličková Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 2000 178,0 17 15 32
6. 85 Jana Přikrylová Fitcentrum Radim Mičulka 1989 173,0 14 18 32
7. 63 Iveta Součková Pro Nutrition Czech Team 1987 189,0 21 - 21

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 81 Monika Špačková Target Team 1995 165,5 6 6 12
2. 28 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 6 6 12
3. 8 Veronika Doudová BcrossGym České Budějovice 1995 165,0 7 7 14
4. 89 Tereza Jakubcová Fitness při CVČ Most 1996 151,0 13 12 25
5. 67 Petra Zvoníčková Infitness Zlín 173,0 17 13 30
6. 100 Michaela Bauerová Profi Fitness Eva Plzeň 1997 162,0 17 17 34
7. 29 Tereza Zendulková Fitnesscentrum Pouzar 2000 157,0 18 - 18
8. 71 Denisa Matějková Března Fitness Club Česká Lípa 1996 161,0 25 - 25
9. 65 Tereza Jehličková Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 2000 178,0 29 - 29
10. 92 Jiřina Sedláčková Hammer Strength Fitness 1996 175,0 29 - 29
11. 50 Anna Vomastková Target Team 2000 170,5 30 - 30
12. 90 Petra Matušová Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 1998 159,0 36 - 36

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 81 Monika Špačková Target Team 1995 165,5


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty