Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

PeVan Clean Cup 2018 - výsledky

Článek vydán 05. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 296

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže PeVan Clean Cup 2018, která se konala v neděli 4. listopadu v Bránickém divadle v Praze. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky juniorů, physique juniorů a bikiny fitness juniorek (dorostenecké kategorie zůstaly neobsazeny). Přihlášeno bylo 28 závodníků, nastoupilo jich 25.


Kondiční kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 Dominik Sedlář Fit - K.O. Staré Město 1998 3 3 6 9
2. 24 Kristián Jahoda Turek Tým 1999 8 6 18 24
3. 26 Oliver Rusnák 1999 8 10 18 28
4. 28 Tomáš Svoboda Žebrák 1999 12 12 24 36
5. 23 Miroslav Drahoňovský Turnov 2000 14 14 24 38


Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 22 Tomáš Tyl SK Sportaktiv Jablonec n. N. 1995 9 7 16
2. 18 Vladimír Marek 1997 9 9 18
3. 16 Josef Bláha St. Město u Uher. Hradiště 1996 10 9 19
4.. 20 Miroslav Talacko Fitcentrum Olympia Tišnov 1998 10 11 21
5. 15 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 12 13 25
6. 17 Adam Bůžek 2000 13 14 27


Kondiční bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 6 Eva Hromádková Ústí nad Labem 1997 6 6 12
2. 4 Lucie Hlavová Liberec 1997 7 7 14
3. 9 Sabina Langerová Ústí nad Labem 2000 8 8 16
4. 13 Klára Šindelářová Fine Fitness Pardubice 1995 12 12 24
5. 8 Veronika Kubenková Kubík Fitness Ostrava 1998 12 12 24
6. 14 Andrea Žuchová 1999 19 18 37
7. 7 Kateřina Janoutová Plzeň 2002 24 - 24
8. 10 Adéla Lukovicsová Muscle Factory Březnice 2000 25 - 25
9. 11 Kateřina Peterová Dream Body Fitness Kladno 2001 26 - 26
10. 5 Šarlota Hniličková ZB Fit Liberec 1995 28 - 28
11. 12 Diana Saliy Praha 1998 32 - 32
12. 1 Hana Blahníková Dream Body Fitness Kladno 1995 36 - 36
13. 3 Lucie Hašková Fitness Martínek Domažlice 1999 39 - 39
14. 2 Veronika Dlouhá Dream Body Fitness Kladno 2000 41 - 41


Ceny pro závodníky


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty