Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2018 - startovní listiny

Článek vydán 08. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 894

V neděli 11. listopadu 2018 se v Tišnově koná kondiční soutěž Smartlabs Cup 2018. Závodníci se utkají v kategoriích kondiční kulturistika dorostenců, kondiční kulturistika juniorů, kondiční kulturistika mužů do 30 let, kondiční kulturistika mužů nad 30 let, kondiční bodyfitness žen, kondiční bikiny fitness žen, kondiční bikiny fitness juniorek, kondiční physique mužů, kondiční physique juniorů, fitness dětí dívek a fitness dětí chlapců - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se odehraje v Tělocvičné jednotě Sokol Tišnov, Drbalova 274, Tišnov. Na soutěž je přihlášeno 189 závodníků.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Hana Blahníková (Dream Body Fitness Kladno)
• 2. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 3. Veronika Dlouhá (Dream Body Fitness Kladno)
• 4. Lucie Hlavová
• 5. Eva Hromádková
• 6. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 7. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 8. Karolína Kovaříková
• 9. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 10. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Tereza Lengenyová (Fitness Slunce Tábor)
• 13. Lucie Michálková (InCore Fitness Brno)
• 14. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 15. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 16. Michaela Pantůčková
• 17. Kateřina Peterová (Dream Body Fitness Kladno)
• 18. Diana Saliy
• 19. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 20. Johana Šťastná (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 21. Petra Václavková
• 22. Eva Žlutířová (Nutrend)

kondiční - bikiny fitness ženy

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Jitka Broďáková
• 2. Eva Budina
• 3. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 4. Adéla Čechová
• 5. Lucie Hlavová
• 6. Eva Hromádková
• 7. Linda Jandová
• 8. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 9. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 11. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 12. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 13. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Damijana Meitnerová
• 15. Lucie Michálková (InCore Fitness Brno)
• 16. Michaela Nábělková (Fitness Slunce Tábor)
• 17. Jana Pustková (Turek Team)
• 18. Linda Sedláčková
• 19. Ladislava Světlíková (InCore Fitness Brno)
• 20. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 21. Erika Špeťková (Target Team)
• 22. Petra Václavková
• 23. Vanda Vykydalová (Fitness Ravell Kyjov)
• 24. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)
• 25. Eva Žlutířová (Nutrend)

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. Josef Blaha
• 3. Zdeněk Brabec (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Adam Chromek
• 5. Jan Dvořáček (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 6. Jiří Fuciman
• 7. Josef Hrdlička
• 8. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 9. Václav Kožušník
• 10. Matěj Laub
• 11. Robin Navrátil
• 12. Radek Nečas (TJ Sokol Velká Bíteš)
• 13. Milan Novotný (BcrossGym České Budějovice)
• 14. Vojtěch Plocek
• 15. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 16. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 17. Ondřej Šabacký
• 18. Miroslav Talacko (Fitcentrum Olympia Tišnov)
• 19. Jiří Tuček
• 20. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 21. German Zayats
• 22. Petr Mrkvica (Kubík fitness Ostrava)

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Martin Hout
• 2. Martin Jakvid
• 3. Bohumil Juřík (Šali Team Bruntál)
• 4. Vojtěch Konečný
• 5. Pavel Kutlák
• 6. Marek Neumann
• 7. Tomáš Novák (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 8. Jakub Šebesta
• 9. Jiří Toman (Irongym Kyjov)
• 10. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Pavel Zezulka
• 12. Martin Kochrda

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Martin Cudrák
• 2. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 3. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 4. Jakub Gřunděl
• 5. Ladislav Holeš
• 6. Tomáš Hoření
• 7. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 8. Aleš Kalina
• 9. Dominik Kotraš
• 10. Christian Kufa
• 11. Tomáš Oberreiter
• 12. Petr Řeháček
• 13. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 14. Richard Soja (Šubrt Team)
• 15. Richard Šejn
• 16. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 17. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 18. Matěj Vaverka
• 19. Patrik Velech (Fitness AVE Přerov)
• 20. Filip Botur (Fitness Šembi Bohumín)

kondiční - kulturistika muži do 30 let

• 1. Patrik Babor
• 2. Jakub Hejna
• 3. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 4. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jakub Krejčí
• 6. Pavel Luběna
• 7. Vojtěch Pojsl
• 8. Daniel Pokorný
• 9. Jan Procházka
• 10. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 11. Pavel Skala (Turek Team)
• 12. Richard Soja (Šubrt Team)
• 13. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

• 1. Roman Böhm (AZ FITNESS Brno)
• 2. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Martin Kolář
• 4. Jan Kubo (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
• 6. Marek Vérosta

kondiční - physique muži

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Martin Bartes (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 2. Vladyslav Bedrych (BBC Praha)
• 3. Robert Bilík
• 4. Josef Blaha
• 5. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Antonín Chronc (Fitness Institut Klub)
• 7. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 8. Jaroslav Filák
• 9. Michal Hábl
• 10. František Horáček
• 11. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 12. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 13. Václav Kožušník
• 14. Matěj Lýko (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 15. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 16. Peter Púčik
• 17. Peter Semko
• 18. Michal Sláma
• 19. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 20. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 21. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 22. Jiří Tuček
• 23. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 24. Ladislav Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 25. Adam Vodička (Strongman Czech Republic)
• 26. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 27. Robin Navrátil
• 28. Matěj Laub
• 29. Jan Grulich

kondiční - bodyfitness

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikol Daňková
• 3. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Zuzana Konečná
• 5. Veronika Pechová (Nutrend)
• 6. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Lenka Víšková (Dream Body Fitness Kladno)

fitness dětí - chlapci

• 1. Adam Lokoč (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Tobias Novotný (SK PEPA centrum Opava)

fitness dětí - dívky

Závodnice budou rozděleny do tří věkových kategorií.

• 1. Tereza Bartošková (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Adéla Cihelková (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Sophie Dorneanová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Lilien Gajdošová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Natálie Ivancová (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Dagmar Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Melánie Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Hana Jelenová (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Anastazie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 14. Zuzana Kasprowiczová (SK PEPA centrum Opava)
• 15. Jenifer Kleinová (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Beáta Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Veronika Kokešová (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Nikola Korduliaková (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Daniela Matýsková (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Valérie Molínová (SK PEPA centrum Opava)
• 23. Melisa Moserová (SK PEPA centrum Opava)
• 24. Michaela Nešutová (SK PEPA centrum Opava)
• 25. Alexandra Nezhybová (Fitness AVE Přerov)
• 26. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 27. Natálie Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 28. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 29. Beáta Prokšová (SK PEPA centrum Opava)
• 30. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 31. Natálie Táborská (SK PEPA centrum Opava)
• 32. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 33. Kateřina Vlčková (SK PEPA centrum Opava)
• 34. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 35. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty