Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ostrava 2018 - startovní listiny

Článek vydán 08. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 709

V sobotu 10. listopadu 2018 se v Ostravě koná kondiční soutěž Grand Prix Ostrava 2018. Závodníci se utkají v kategoriích kondiční kulturistika dorostenců, kondiční kulturistika juniorů, kondiční kulturistika mužů do 30 let, kondiční kulturistika mužů nad 30 let, kondiční bodyfitness žen, kondiční bikiny fitness žen, kondiční bikiny fitness juniorek, kondiční physique mužů, kondiční physique juniorů - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se odehraje v Nové aule VŠB-TU Ostrava, 17. listopadu 15, Ostrava - Poruba. Na soutěž je přihlášeno 130 závodníků.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Kateřina Janoutová
• 3. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 4. Zuzana Kováčová (Profi Gym Středokluky)
• 5. Karolína Kovaříková
• 6. Nela Krejčí
• 7. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Sabina Langerová
• 10. Tereza Lengenyová (Fitness Slunce Tábor)
• 11. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 12. Michaela Pantůčková
• 13. Martina Pavlicová
• 14. Vendula Pišteková (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 15. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 16. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 17. Johana Šťastná (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 18. Markéta Štefková (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 19. Petra Václavková

kondiční - bikiny fitness ženy

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Jitka Broďáková
• 2. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 3. Eva Budina
• 4. Martina Kaprová
• 5. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 6. Kamila Kočí (Fit Darja Bohumín)
• 7. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Zuzana Kováčová (Profi Gym Středokluky)
• 9. Nela Krejčí
• 10. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Denisa Lazaríkova
• 13. Eliška Nezvalová
• 14. Martina Pavlicová
• 15. Jana Pustková (Turek Team)
• 16. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 17. Erika Špeťková (Target Team)
• 18. Markéta Štefková (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 19. Petra Václavková

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Marek Bešina
• 2. Josef Blaha
• 3. Zdeněk Brabec (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Jan Dvořáček (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 5. Jiří Fuciman
• 6. Václav Kožušník
• 7. Richard Mikisch
• 8. Robin Navrátil
• 9. Jiří Novák (World Fitness Vlašim)
• 10. Vojtěch Plocek
• 11. Petr Řeháček
• 12. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 13. David Stralczynski (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 14. Ondřej Šabacký
• 15. Jan Ševčík (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 16. Jiří Tuček
• 17. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 18. Tomáš Vejmělek
• 19. Šimon Verner (Kubík fitness Ostrava)
• 20. Petr Mrkvica (Kubík fitness Ostrava)

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Miroslav Drahoňovský
• 2. Jan Georgiovský (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Pavel Hurta (Fit Park Ostrava)
• 4. Bohumil Juřík (Šali Team Bruntál)
• 5. Vojtěch Konečný (Target Team)
• 6. Pavel Kutlák
• 7. Michal Lant
• 8. Marek Neumann
• 9. Petr Novák (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Jakub Šebesta
• 11. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Pavel Zezulka
• 13. Jakub Železňák (Fitcentrum Assen Ostrava)

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Miroslav Drahoňovský
• 3. Petr Fikoczek (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 5. Jakub Gřunděl
• 6. Tomáš Hoření
• 7. Pavel Hurta (Fit Park Ostrava)
• 8. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 9. Dominik Kotraš
• 10. Jan Martinic
• 11. Tomáš Oberreiter
• 12. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 13. Richard Soja (Šubrt Team)
• 14. Richard Šejn
• 15. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 16. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 17. Matěj Vaverka

kondiční - kulturistika muži do 30 let

• 1. Patrik Babor
• 2. Jan Jajkowicz
• 3. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Pavel Luběna
• 5. Michal Macura
• 6. Jan Martinic
• 7. Jan Moškoř (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 8. Jan Procházka
• 9. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 10. Richard Soja (Šubrt Team)
• 11. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

• 1. Roman Böhm (AZ FITNESS Brno)
• 2. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Martin Kolář
• 4. Daniel Konderla (Queen Club Třinec)
• 5. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
• 6. Marek Vérosta

kondiční - physique muži

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Vladyslav Bedrych (BBC Praha)
• 2. Robert Bilík
• 3. Josef Blaha
• 4. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 6. Jan Grulich
• 7. František Horáček
• 8. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 9. Václav Kožušník
• 10. Matěj Lýko (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 11. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 12. Jiří Novák (World Fitness Vlašim)
• 13. Peter Púčik
• 14. Petr Řeháček
• 15. Michal Sláma
• 16. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 17. Jiří Tuček
• 18. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 19. Ladislav Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 20. German Zayats
• 21. Robin Navrátil
• 22. Petr Uřinovský (Individual Fitness Ostrava)

kondiční - bodyfitness

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Adriana Fučíková (GymFit Krupka)
• 3. Zuzana Konečná
• 4. Martina Long
• 5. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Lenka Víšková (Dream Body Fitness Kladno)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty