Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ostrava 2018 - výsledky

Článek vydán 10. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 638

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny kondiční soutěže Grand Prix Ostrava, která se konala v sobotu 10. listopadu v Nové aule VŠB-TU Ostrava. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Na soutěž se přihlásilo 133 závodníků, na pódium jich nastoupilo 132.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 131 Daniel Vašina Kubík fitness Ostrava 2000 3 3 6 9
2. 39 Bohumil Juřík Šali Team Bruntál 2000 7 6 12 18
3. 18 Pavel Hurta Fit Park Ostrava 2000 7 12 16 28
4. 68 Marek Neumann Zábřeh 2001 11 10 26 36
5. 94 Pavel Kutlák Jeseník 2000 19 15 26 41
6. 124 Pavel Zezulka Zlín 2000 17 15 34 49
7. 78 Jakub Šebesta Šumperk 2003 24 - - 24
8. 66 Jan Georgiovský Kubík fitness Ostrava 2000 25 - - 25
9. 127 Michal Lant Čaková 2000 25 - - 25
10. 123 Vojtěch Konečný Target Team 2000 30 - - 30
11. 9 Petr Novák Kubík fitness Ostrava 2001 32 - - 32
12. 23 Miroslav Drahoňovský Turnov 2000 36 - - 36
13. 119 Jakub Železňák Fitcentrum Assen Ostrava 2002 37 - - 37

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 51 Richard Soja Šubrt Team 1997 4 3 10 13
2. 21 Jan Martinic Vodňany 1998 5 6 10 16
3. 4 Martin Šteflíček Pulse Fitness Club Praha 1998 9 10 20 30
4. 131 Daniel Vašina Kubík fitness Ostrava 2000 12 11 22 33
5. 109 Dominik Sedlář Fit - K.O. Staré Město 1998 15 15 32 47
6. 73 Matěj Vaverka Psáry 1998 18 18 34 52
7. 84 Petr Fikoczek Kubík fitness Ostrava 1996 22 - - 22
8. 18 Pavel Hurta Fit Park Ostrava 2000 25 - - 25
9. 134 Tomáš Oberreiter Končice 1995 26 - - 26
10. 103 Dominik Kotraš Zábřeh na Moravě 1997 31 - - 31
11. 122 Tomáš Hoření Mladá Boleslav 1999 33 - - 33
12. 126 Richard Šejn Adamov 1999 37 - - 37
13. 2 Filip Botur Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 38 - - 38
14. 59 Šimon Grebík SK Moog Brno 1998 41 - - 41
15. 23 Miroslav Drahoňovský Turnov 2000 47 - - 47
16. 108 Kristián Jahoda Turek Team 1999 47 - - 47
17. 92 Jakub Gřunděl Kubík fitness Ostrava 1999 48 - - 48

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 51 Richard Soja Šubrt Team 1997 6 4 8 12
2. 21 Jan Martinic Vodňany 1998 8 10 16 26
3. 110 Michal Macura Toro Gym Vysoké Mýto 1991 10 8 18 26
4. 55 Jan Procházka Brno 1993 9 9 20 29
5. 24 Patrik Babor Olomouc 1992 10 13 26 39
6. 4 Martin Šteflíček Pulse Fitness Club Praha 1998 18 18 34 52
7. 71 Jan Jajkowicz Havířov 1988 23 - - 23
8. 109 Dominik Sedlář Fit - K.O. Staré Město 1998 27 - - 27
9. 58 Pavel Luběna Prostějov 1994 28 - - 28
10. 67 Milan Kamenišťák Kubík fitness Ostrava 1990 28 - - 28
11. 118 Jan Moškoř Fitcentrum Assen Ostrava 1993 30 - - 30

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 40 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice 1980 3 3 6 9
2. 36 Pavel Hincák Mišmaš Fitness Brno 1984 6 6 12 18
3. 104 Jan Toman Fitness Gym Vrábel 1980 9 9 18 27
4. 133 Roman Böhm AZ FITNESS Brno 1980 15 13 26 39
5. 83 Daniel Konderla Queen Club Třinec 1978 12 14 28 42

Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 40 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 96 Jiří Tuček Votice 1996 177,0 4 4 8
2. 95 Tomáš Mráz BBC Praha 1992 177,5 7 6 13
3. 70 Robin Navrátil Nový Jičín 1995 178,5 10 11 21
4. 114 Jiří Novák World Fitness Vlašim 1998 178,0 12 12 24
5. 117 Václav Kožušník Kubík fitness Ostrava 1998 175,0 13 14 27
6. 75 Robert Bilík Olomouc 1992 169,5 18 15 33
7. 61 Michal Sláma Polička 1993 171,0 22 - 22
8. 111 Tomáš Strakoš SK Quatro Fitness Ostrava 2000 173,5 25 - 25
9. 113 Valter Hrdinka Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1988 164,0 28 - 28
10. 81 German Zayats Olomouc 1994 178,0 29 - 29
11. 125 Petr Uřinovský Individual Fitness Ostrava 1994 171,5 33 - 33

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 112 Petr Řeháček Votice 1998 192,0 3 3 6
2. 88 Ladislav Vašek Fitness Bobycentrum 1994 186,5 7 6 13
3. 121 Matěj Lýko SK Quatro Fitness Ostrava 1990 181,5 8 10 18
4. 60 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 187,0 13 12 25
5. 98 Ondřej Bozděch Fitness team Ronnie.cz 1992 182,0 12 13 25
6. 7 Jan Grulich Štarnov 1992 185,5 21 18 39
7. 74 Vladyslav Bedrych BBC Praha 1994 188,0 23 - 23
8. 77 Josef Bláha St. Město u Uherského Hradiště 1996 183,5 24 - 24
9. 38 Lukáš Dyrčík Queen Club Třinec 1989 183,0 27 - 27
10. 115 Peter Púčik Olomouc 1990 184,0 30 - 30
11. 130 Vojtěch Plocek Přerov 1999 181,5 30 - 30

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1 112 Petr Řeháček Votice 1998 192,0 3 3 6
2 96 Jiří Tuček Votice 1996 177,0 6 6 12
3 60 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 187,0 9 11 20
4 57 Tomáš Vejmělek Brno 1995 179,5 14 13 27
5 47 Petr Mrkvica Kubík fitness Ostrava 2001 179,5 15 15 30
6 70 Robin Navrátil Nový Jičín 1995 178,5 20 14 34
7 117 Václav Kožušník Kubík fitness Ostrava 1998 175,0 27 - 27
8 8 Jiří Fuciman Bílovec 2000 179,0 27 - 27
9 114 Jiří Novák World Fitness Vlašim 1998 178,0 27 - 27
10 111 Tomáš Strakoš SK Quatro Fitness Ostrava 2000 173,5 27 - 27
11 130 Vojtěch Plocek Přerov 1999 181,5 30 - 30
12 5 Zdeněk Brabec Pro Life Fitness Telč 1997 191,5 33 - 33
13 77 Josef Bláha St. Město u Uherského Hradiště 1996 183,5 40 - 40
14 116 Jan Dvořáček Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 182,0 41 - 41
15 33 David Stralczynski SK Quatro Fitness Ostrava 1997 179,0 43 - 43
16 13 Richard Mikisch Jeseník 1999 171,5 - - -
16 20 Jan Ševčík SK Quatro Fitness Ostrava 1998 164,0 - - -
16 25 Marek Bešina Přerov 1998 180,0 - - -
16 65 Ondřej Šabacký Karviná 1998 175,5 - - -
16 79 Šimon Verner Kubík fitness Ostrava 2002 172,0 - - -

Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 112 Petr Řeháček Votice


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 99 Zuzana Konečná Frýdek-Místek 1992 166,0 8 5 13
2. 49 Ivana Dahmová Kubík fitness Ostrava 1986 169,0 8 6 14
3. 87 Martina Long Prostějov 1982 165,0 4 10 14
4. 34 Markéta Šťukavcová Kubík fitness Ostrava 1989 161,5 11 10 21
5. 1 Adriana Fučíková GymFit Krupka 1990 175,5 15 14 29
6. 54 Lenka Víšková Dream Body Fitness Kladno 1979 160,5 18 18 36


Kondiční bikiny fitness juniorek do 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 135 Karolína Kovaříková Olomouc 1997 164,5 5 6 11
2. 26 Eliška Nezvalová Valašské Meziříčí 1997 162,5 4 9 13
3. 64 Martina Pavlicová Ostrava 1995 162,0 10 4 14
4. 109 Markéta Štefková SK Quatro Fitness Ostrava 1998 165,0 12 12 24
5. 3 Jana Kawuloková Queen Club Třinec 1999 153,5 17 16 33
6. 93 Klára Kyjovská SK PEPA centrum Opava 2000 159,5 19 16 35
7. 37 Kateřina Janoutová 2002 157,0 20 - 20
8. 89 Petra Václavková Olomouc 1995 163,5 22 - 22
9. 97 Vendula Pišteková SK Quatro Fitness Ostrava 1999 155,0 26 - 26
10. 105 Kateřina Šmolová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1999 160,0 27 - 27

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Tereza Bubelová Fitcentrum Assen Ostrava 1995 1690 5 5 10
2. 110 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,5 9 8 17
3. 22 Sabina Langerová Ústí nad Labem 2000 166,5 8 10 18
4. 27 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha 1997 174,5 10 10 20
5. 120 Michaela Pantůčková Přerov 2000 173,0 13 13 26
6. 29 Johana Šťastná SK Quatro Fitness Ostrava 2001 168,5 22 17 39
7. 46 Nela Krejčí Pardubice 1995 176,0 23 - 23
8. 111 Klára Šindelářová Fine Fitness Pardubice 1995 167,0 24 - 24
9. 91 Tereza Lengenyová Fitness Slunce Tábor 1997 174,0 25 - 25
10. 107 Zuzana Kováčová Profi Gym Středokluky 1996 166,5 26 - 26

Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 Martina Kaprová Brno 1987 161,0 4 3 7
2. 64 Martina Pavlicová Ostrava 1995 162,0 6 6 12
3. 26 Eliška Nezvalová Valašské Meziříčí 1997 162,5 8 9 17
4. 3 Jana Kawuloková Queen Club Třinec 1999 153,5 15 14 29
5. 93 Klára Kyjovská SK PEPA centrum Opava 2000 159,5 17 13 30
6. 89 Petra Václavková Olomouc 1995 163,5 14 16 30

Kondiční bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 132 Jitka Broďáková Mokrá Horákov 1983 167,0 4 5 9
2. 110 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,5 6 6 12
3. 106 Renata Komárková Kubík fitness Ostrava 1974 167,0 7 7 14
4. 80 Erika Špeťková Target Team 1992 164,5 14 15 29
5. 109 Markéta Štefková SK Quatro Fitness Ostrava 1998 165,0 15 15 30
6. 107 Zuzana Kováčová Profi Gym Středokluky 1996 166,5 18 16 34
7. 111 Klára Šindelářová Fine Fitness Pardubice 1995 167,0 19 - 19

Kondiční bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Tereza Bubelová Fitcentrum Assen Ostrava 1995 169,0 3 3 6
2. 129 Denisa Lazaríková Cheb 1989 172,5 7 7 14
3. 30 Jana Pustková Turek Team 1987 177,0 9 9 18
4. 16 Eva Budina Praha 1981 175,5 10 12 22
5. 46 Nela Krejčí Pardubice 1995 176,0 15 15 30

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 132 Jitka Broďáková Mokrá Horákov


Ceny pro vítěze


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty