Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2018 - výsledky

Článek vydán 11. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 692

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Smartlabs Cup 2018, která se konala v neděli 11. listopadu v Tělocvičné jednotě Sokol v Tišnově. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek, bodyfitness a fitness dětí. Na soutěž se přihlásilo 192 závodníků, na pódium jich nastoupilo 177.

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 159 Daniel Vašina Kubík fitness Ostrava 2000 4 3 8 11
2. 163 Martin Jakvid Napajedla 2000 7 7 16 23
3. 5 Pavel Kutlák Jeseník 2000 9 10 16 26
4. 57 Bohumil Juřík Šali Team Bruntál 2000 12 11 24 35
5. 108 Patrik Velech Fitness AVE Přerov 2000 14 14 28 42
6. 91 Pavel Zezulka Zlín 2000 19 17 34 51
7. 103 Marek Neumann Zábřeh 2001 21 - - 21
8. 17 Tomáš Novák SK Sportaktiv Jablonec n. N. 2001 24 - - 24
9. 98 Jakub Šebesta Šumperk 2003 27 - - 27
10. 1 Vojtěch Konečný Target Team 2000 31 - - 31
11. 137 Jiří Toman Irongym Kyjov 2000 33 - - 33
12. 20 Martin Kochrda Jihlava 2002 35 - - 35
13. 125 Martin Hout Klášterec nad Ohří 2000 38 - - 38

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 Richard Soja Šubrt Team 1997 3 4 6 10
2. 62 Martin Cudrák Žďár nad Sázavou 1996 8 8 14 22
3. 110 Petr Řeháček Votice 1998 9 7 18 25
4. 90 Daniel Čech Oddíl kult. a fitness Poděbrady 1995 9 9 24 33
5. 139 Aleš Kalina Tišnov 1995 15 15 28 43
6. 65 Martin Šteflíček Pulse Fitness Club Praha 1998 19 18 36 54
7. 192 Filip Botur Fitness Šembi Bohumín 1999 22 - - 22
8. 66 Ladislav Holeš Žďár nad Sázavou 1998 23 - - 23
9. 75 Tomáš Oberreiter Končice 1995 26 - - 26
10. 32 Matěj Vaverka Psáry 1998 32 - - 32
11. 10 Dominik Kotraš Zábřeh na Moravě 1997 33 - - 33
12. 45 Dominik Sedlář Fit - K.O. Staré Město 1998 34 - - 34
13. 67 Patrik Šnajdr AZ FITNESS Brno 1996 39 - - 39
14. 108 Patrik Velech Fitness AVE Přerov 2000 42 - - 42
15. 15 Kristián Jahoda Turek Team 1999 47 - - 47
16. 87 Richard Šejn Adamov 1999 47 - - 47
17. 30 Christian Kufa Mosty u Jablunkova 1999 51 - - 51
18. 93 Tomáš Hoření Mladá Boleslav 1999 54 - - 54

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 Richard Soja Šubrt Team 1997 3 5 6 11
2. 152 Jan Procházka Brno 1993 8 7 14 21
3. 211 Daniel Pokorný Plzeň 1994 7 8 18 26
4. 193 Jakub Krejčí Praha 1992 11 12 22 34
5. 110 Petr Řeháček Votice 1998 15 15 30 45
6. 65 Martin Šteflíček Pulse Fitness Club Praha 1998 20 18 36 54
7. 96 Jakub Hejna Praha 1994 22 - - 22
8. 29 Patrik Babor Olomouc 1992 22 - - 22
9. 45 Dominik Sedlář Fit - K.O. Staré Město 1998 26 - - 26
10. 73 Pavel Luběna Prostějov 1994 31 - - 31
11. 100 Milan Kamenišťák Kubík fitness Ostrava 1990 33 - - 33
12. 112 Pavel Skala Turek Team 1993 35 - - 35
13. 185 Vojtěch Pojsl Vimperk 1992 38 - - 38
14. 15 Kristián Jahoda Turek Team 1999 42 - - 42

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 59 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice 1980 4 4 6 10
2. 202 Jan Kubo Fitness Ural Sokolov 1983 6 5 12 17
3. 69 Pavel Hincák Mišmaš Fitness Brno 1984 9 9 18 27
4. 156 Jan Toman Fitness Gym Vrábel 1980 12 12 24 36
5. 157 Roman Böhm AZ FITNESS Brno 1980 15 15 30 45


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 59 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Jiří Tuček Votice 1996 177,0 4 4 8
2. 22 Tomáš Mráz BBC Praha 1992 177,0 9 10 19
3. 95 Peter Semko Praha 1989 164,0 9 11 20
4. 145 Adam Vodička Strongman Czech Republic 1985 176,0 12 10 22
5. 8 Václav Kožušník Kubík fitness Ostrava 1998 175,0 13 13 26
6. 27 Valter Hrdinka Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1998 168,0 22 18 40
7. 138 Antonín Chronc Fitness Institut Klub 1990 171,0 22 - 22
8. 43 František Horáček Vrchlabí 1993 169,5 23 - 23
9. 183 Michal Hábl Žatec 1989 169,0 29 - 29
10. 97 Oliver Hudec Wolfberry Team 1998 173,0 29 - 29
11. 180 David Šváb Golem´s Gym Kutná Hora 1993 178,5 29 - 29
12. 18 Milan Šlehubr Muscle Factory Březnice 1990 177,5 37 - 37
13. 7 Martin Bartes Fitness MB Mor. Budějovice 1992 176,0 37 - 37
14. 109 Tomáš Výborný Golem´s Gym Kutná Hora 1991 178,0 41 - 41

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 162 Ondřej Bozděch Fitness team Ronnie.cz 1992 181,0 3 3 6
2. 195 Ladislav Vašek Fitness Bobycentrum 1994 186,0 7 7 14
3. 53 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 186,5 7 7 14
4. 200 Peter Púčik Olomouc 1990 184,0 12 13 25
5. 80 Jan Grulich Štarnov 1992 185,0 16 14 30
6. 46 Vladyslav Bedrych BBC Praha 1994 187,5 18 17 35
7. 182 Vojtěch Plocek Přerov 1999 181,5 19 - 19
8. 205 Lukáš Dyrčík Queen Club Třinec 1989 183,0 24 - 24
9. 36 Jaroslav Filák Zlín 1987 185,5 27 - 27
10. 52 Josef Bláha St. Město u Uherského Hradiště 1996 183,5 30 - 30
11. 116 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 186,5 33 - 33
12. 171 Matěj Laub Lužice 1995 183,0 36 - 36

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Jiří Tuček Votice 1996 177,0 3 3 6
2. 53 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 186,5 9 8 17
3. 182 Vojtěch Plocek Přerov 1999 181,5 8 9 17
4. 98 Jan Dvořáček Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 182,5 10 10 20
5. 206 Josef Hrdlička Nový Bydžov 1997 176,0 15 17 32
6. 8 Václav Kožušník Kubík fitness Ostrava 1998 175,0 18 15 33
7. 63 Petr Mrkvica Kubík fitness Ostrava 2001 179,5 25 - 25
8. 52 Josef Bláha St. Město u Uherského Hradiště 1996 183,0 25 - 25
9. 116 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 186,5 28 - 28
10. 106 Milan Novotný BcrossGym České Budějovice 1998 169,0 28 - 28
11. 97 Oliver Hudec Wolfberry Team 1998 173,0 31 - 31
12. 23 Adam Chromek Slušovice 2000 172,0 38 - 38
13. 11 Miroslav Talacko Fitcentrum Olympia Tišnov 1998 172,0 40 - 40
14. 151 Jiří Fuciman Bílovec 2000 179,0 41 - 41
15. 105 Zdeněk Brabec Pro Life Fitness Telč 1997 192,0 45 - 45
16. 171 Matěj Laub Lužice 1995 183,0 48 - 48


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 162 Ondřej Bozděch Fitness team Ronnie.cz


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 88 Jana Horová Fitness Slunce Tábor 1991 176,0 5 5 10
2. 174 Ivana Dahmová Kubík fitness Ostrava 1986 169,0 6 6 12
3. 160 Veronika Pechová Nutrend 1993 165,5 9 9 18
4. 154 Zuzana Konečná Frýdek-Místek 1992 166,0 10 10 20
5. 33 Markéta Šťukavcová Kubík fitness Ostrava 1989 161,5 15 15 30
6. 114 Nikol Daňková Slušovice 1999 170,0 18 18 36
7. 68 Lenka Víšková Dream Body Fitness Kladno 1979 160,5 21 - 21


Kondiční bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 165 Michaela Nábělková Fitness Slunce Tábor 1985 158,5 5 5 10
2. 148 Lucie Michálková InCore Fitness Brno 1995 160,0 7 6 13
3. 28 Vendula Chmelová TJ Spartak Uherský Brod 1999 158,0 7 7 14
4. 122 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 11 11 22
5. 92 Klára Kyjovská SK PEPA centrum Opava 2000 159,5 17 17 34
6. 2 Jana Kawuloková Queen Club Třinec 1999 153,0 19 16 35
7. 13 Kateřina Peterová Dream Body Fitness Kladno 2001 154,0 21 - 21
8. 107 Kateřina Šmolová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1999 161,0 23 - 23
9. 140 Eva Žlutířová Nutrend 1996 158,5 27 - 27

Kondiční bikiny fitness do 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 213 Jitka Broďáková Mokrá Horákov 1983 167,0 3 3 6
2. 190 Veronika Kšicová Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1989 169,0 7 6 13
3. 56 Erika Špeťková Target Team 1992 165,0 8 9 17
4. 74 Eva Hromádková Ústí nad Labem 1997 162,5 11 12 23
5. 37 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,0 17 15 32
6. 113 Renata Komárková Kubík fitness Ostrava 1974 166,5 18 17 35
7. 123 Petra Václavková Olomouc 1995 164,0 19 - 19
8. 149 Damijana Meitnerová Kratochvilka 1978 166,0 25 - 25
9. 161 Natálie Kratochvílová Fitness Institut Klub 1998 164,0 26 - 26

Kondiční bikiny fitness nad 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 79 Jana Pustková Turek Team 1987 176,0 4 4 8
2. 188 Eva Budina Praha 1981 176,0 7 7 14
3. 54 Lucie Hlavová Liberec 1997 169,5 9 11 20
4. 82 Vanda Vykydalová Fitness Ravell Kyjov 1979 172,0 12 11 23
5. 55 Linda Jandová Holetín 1987 172,0 13 12 25
6. 21 Tereza Lengenyová Fitness Slunce Tábor 1997 174,0 21 18 39
7. 187 Adéla Čechová Brno 1981 170,0 22 - 22
8. 184 Linda Sedláčková Brno 1990 176,0 23 - 23
9. 81 Ladislava Světlíková InCore Fitness Brno 1983 179,0 25 - 25

Kondiční bikiny fitness juniorek do 162 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 148 Lucie Michálková InCore Fitness Brno 1995 160,0 4 4 8
2. 28 Vendula Chmelová TJ Spartak Uherský Brod 1999 158,0 5 5 10
3. 51 Terezie Niederhafnerová Fitness MB Mor. Budějovice 2000 160,0 8 8 16
4. 92 Klára Kyjovská SK PEPA centrum Opava 2000 159,5 12 12 24
5. 2 Jana Kawuloková Queen Club Třinec 1999 153,0 16 14 30
6. 13 Kateřina Peterová Dream Body Fitness Kladno 2001 154,0 20 18 38
7. 107 Kateřina Šmolová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1999 161,0 20 - 20
8. 140 Eva Žlutířová Nutrend 1996 158,5 23 - 23

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 162 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 37 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,0 6 5 11
2. 84 Eva Hromádková Ústí nad Labem 1997 162,5 5 6 11
3. 196 Sára Kašparová TJ Olympia Zlín 2000 173,0 9 9 18
4. 198 Johana Šťastná SK Quatro Fitness Ostrava 2001 168,5 11 11 22
5. 54 Lucie Hlavová Liberec 1997 169,5 17 16 33
6. 123 Petra Václavková Olomouc 1995 164,0 17 17 34
7. 158 Michaela Pantůčková Přerov 2000 172,0 21 - 21
8. 21 Tereza Lengenyová Fitness Slunce Tábor 1997 174,0 24 - 24
9. 161 Natálie Kratochvílová Fitness Institut Klub 1998 164,0 26 - 26


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 79 Jana Pustková Turek Team


Fitness dívek do 9 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 111 Alexandra Kaňová Slovensko 2010 6 3 9
2. 94 Erika Zavadilová All Stars fitness tým Lužice 2010 18 11 29
3. 186 Valentýna Faganová All Stars fitness tým Lužice 2011 22 8 30
4. 207 Kristýna Kučová All Stars fitness tým Lužice 2010 26 9 35
5. 38 Alma Přibilová All Stars fitness tým Lužice 2012 26 16 42
6. 119 Melisa Moserová SK PEPA centrum Opava 2009 34 16 50
7. 117 Melánie Jasníková SK PEPA centrum Opava 2012 40 - 40
8. 121 Tereza Bartošková SK PEPA centrum Opava 2010 22 - 22
9. 141 Lilien Gajdošová SK PEPA centrum Opava 2012 54 - 54

Fitness dívek do 12 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 210 Vanesa Habánková Slovensko 2006 6 3 9
2. 136 Dagmar Jasníková SK PEPA centrum Opava 2006 16 8 24
3. 150 Barbora Ingrová All Stars fitness tým Lužice 2008 18 7 25
4. 120 Zuzana Kasprowiczová SK PEPA centrum Opava 2006 22 16 38
5. 127 Beáta Klimešová SK PEPA centrum Opava 2007 28 13 41
6. 167 Valérie Molínová SK PEPA centrum Opava 2008 46 17 63
7. 50 Natálie Ivancová SK PEPA centrum Opava 2007 46 - 46
8. 133 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 46 - 46
9. 129 Jenifer Kleinová SK PEPA centrum Opava 2007 48 - 48
10. 104 Natálie Nováková SK PEPA centrum Opava 2007 48 - 48
11. 49 Beáta Prokšová SK PEPA centrum Opava 2007 60 - 60

Fitness dívek nad 12 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 118 Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005 6 3 9
2. 74 Michaela Tóthová SK Moog Brno 2005 12 6 18
3. 77 Kateřina Dokládalová Fitness AVE Přerov 2003 18 11 29
4. 99 Anastazie Kabelíková Fitness AVE Přerov 2004 24 10 34
5. 142 Adéla Cihelková SK PEPA centrum Opava 2004 34 14 48
6. 144 Natálie Táborská SK PEPA centrum Opava 2004 34 17 51
7. 115 Nikola Korduliaková SK PEPA centrum Opava 2004 46 - 46
8. 132 Tereza Rusková SK PEPA centrum Opava 2005 52 - 52
9. 130 Kateřina Vlčková SK PEPA centrum Opava 2005 54 - 54
10. 164 Michaela Nešutová SK PEPA centrum Opava 2005 56 - 56
11. 143 Hana Jelenová SK PEPA centrum Opava 2005 62 - 62
12. 24 Veronika Kokešová SK PEPA centrum Opava 2005 68 - 68
13. 12 Barbora Nováková SK PEPA centrum Opava 2004 78 - 78

Fitness chlapců

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 6 3 9
2. 19 Adam Lokoč SK PEPA centrum Opava 2009 14 6 20
3. 131 Tobiáš Novotný SK PEPA centrum Opava 2011 16 9 25


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty