Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kahan Cup 2018 (GP Rosice) - startovní listiny

Článek vydán 15. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 590

V sobotu 17. listopadu 2018 se v Rosicích koná kondiční soutěž Kahan Cup 2018 (původně GP Rosice). Závodníci se utkají v kategoriích kondiční kulturistika dorostenců, kondiční kulturistika juniorů, kondiční kulturistika mužů do 30 let, kondiční kulturistika mužů nad 30 let, kondiční bodyfitness žen, kondiční bikiny fitness žen, kondiční bikiny fitness juniorek, kondiční physique mužů, kondiční physique juniorů - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se odehraje v Kulturním domě Cristal, Trávníky 74, Rosice. Na soutěž je přihlášeno 75 závodníků.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 3. Karolína Kovaříková
• 4. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 5. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Simona Novotná
• 8. Diana Saliy
• 9. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Petra Václavková
• 11. Andrea Žuchová

kondiční - bikiny fitness ženy

• 1. Jitka Broďáková
• 2. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 3. Eva Budina
• 4. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 5. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 7. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Damijana Meitnerová
• 11. Michaela Nábělková (Fitness Slunce Tábor)
• 12. Denisa Naglová
• 13. Simona Novotná
• 14. Eva Polomčáková
• 15. Linda Sedláčková
• 16. Ladislava Světlíková (InCore Fitness Brno)
• 17. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 18. Petra Václavková
• 19. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)
• 20. Andrea Žuchová
• 21. Martina Kaprová

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. Jiří Gajdoštík
• 3. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 4. Martin Král (InCore Fitness Brno)
• 5. Vojtěch Plocek
• 6. Tomáš Vejmělek

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Pavel Hurta (Fit Park Ostrava)
• 2. Martin Jakvid
• 3. Vojtěch Konečný
• 4. Pavel Kutlák
• 5. Michal Lant
• 6. Jiří Toman (Irongym Kyjov)

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Jakub Hrad (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Radim Janča
• 3. Aleš Kalina
• 4. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 5. Richard Šejn
• 6. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 7. Martin Cudrák
• 8. Ladislav Holeš

kondiční - kulturistika muži do 30 let

• 1. Aleš Kalina
• 2. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Pavel Luběna
• 4. Michal Macura
• 5. Jan Procházka
• 6. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

• 1. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Martin Kolář
• 3. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
• 4. Marek Vérosta

kondiční - physique muži

• 1. Vladyslav Bedrych (BBC Praha)
• 2. Robert Bilík
• 3. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jiří Gajdoštík
• 5. Jan Grulich
• 6. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 7. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 8. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 9. Josef Podroužek (Target Team)
• 10. Martin Král (InCore Fitness Brno)

kondiční - bodyfitness

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikol Daňková
• 3. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Lenka Víšková (Dream Body Fitness Kladno)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty