Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Granite Muscles 2018 - startovní listiny

Článek vydán 15. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 778

V neděli 18. listopadu 2018 se v Hlinsku koná kondiční soutěž Granite Muscles 2018. Závodníci se utkají v kategoriích kondiční kulturistika dorostenců, kondiční kulturistika juniorů, kondiční kulturistika mužů do 30 let, kondiční kulturistika mužů nad 30 let, kondiční bodyfitness žen, kondiční bikiny fitness žen, kondiční bikiny fitness juniorek, kondiční physique mužů, kondiční physique juniorů - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se odehraje v Městském kulturním domě Hlinečan, Adámková 341, Hlinsko. Na soutěž je v současné chvíli přihlášeno 94 závodníků.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

• 1. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Lucie Hlavová
• 3. Nela Krejčí
• 4. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 7. Simona Novotná
• 8. Diana Saliy
• 9. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)

kondiční - bikiny fitness ženy

• 1. Jitka Broďáková
• 2. Eva Budina
• 3. Klára Csikósová
• 4. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 5. Lucie Hlavová
• 6. Hana Jakubcová
• 7. Linda Jandová
• 8. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Nela Krejčí
• 10. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 11. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 14. Denisa Naglová
• 15. Simona Novotná
• 16. Eva Polomčáková
• 17. Jana Pustková (Turek Team)
• 18. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 19. Martina Vejlupková (Viking Gym Nymburk)
• 20. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 21. Barbora Zpěváková
• 22. Martina Keprová

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 3. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 4. Jakub Klimovič
• 5. Martin Král (InCore Fitness Brno)
• 6. Vojtěch Kubík (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 7. Radek Nečas (TJ Sokol Velká Bíteš)
• 8. Milan Novotný (BcrossGym České Budějovice)
• 9. Jakub Severa
• 10. Richard Stanka
• 11. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 12. Petr Štodt (Pulse Fitness Club Praha)
• 13. Tomáš Kořínek

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Pavel Kutlák
• 2. Jakub Šoura
• 3. Pavel Zezulka

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Martin Bureš
• 2. Martin Cudrák
• 3. Ladislav Holeš
• 4. Radim Janča
• 5. Aleš Kalina
• 6. Jan Martinic
• 7. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 8. Daniel Tibitanzl (BcrossGym České Budějovice)
• 9. Martin Král (InCore Fitness Brno)

kondiční - kulturistika muži do 30 let

• 1. Ondřej Břetenář (Viking Gym Nymburk)
• 2. Jakub Hejna
• 3. Jan Jajkowicz
• 4. Aleš Kalina
• 5. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Jakub Krejčí
• 7. Pavel Luběna
• 8. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 9. Jan Martinic
• 10. Vojtěch Pojsl
• 11. Jan Procházka
• 12. Pavel Skala (Turek Team)
• 13. Daniel Tibitanzl (BcrossGym České Budějovice)

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

• 1. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Martin Kolář
• 3. Jan Kubo (Fitness Ural Sokolov)
• 4. Petr Miřejovský
• 5. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
• 6. Marek Vérosta

kondiční - physique muži

• 1. Vladyslav Bedrych (BBC Praha)
• 2. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jaroslav Buldra (Rami Sport Fitness Nymburk)
• 4. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 5. Jan Grulich
• 6. František Horáček
• 7. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 8. Michal Janoušek
• 9. Jakub Klimovič
• 10. Jakub Novák
• 11. Milan Novotný (BcrossGym České Budějovice)
• 12. Alexandr Polyakov
• 13. Michal Sláma
• 14. Richard Stanka
• 15. Petr Štodt (Pulse Fitness Club Praha)
• 16. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 17. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 18. Martin Král (InCore Fitness Brno)

kondiční - bodyfitness

• 1. Martina Long (Fitness Institut Klub)
• 2. Veronika Pechová (Nutrend)
• 3. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Lenka Víšková (Dream Body Fitness Kladno)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty