Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Granite Muscles 2018 - výsledky

Článek vydán 18. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 400

V neděli 18. listopadu se v multifunkčním Městském kulturním klubu Hlinečan v Hlinsku konala v pořadí již pátá kondiční soutěž letošního podzimu, Granite Muscles 2018. V tomto článku najdete kompletní výsledkové listiny z tohoto klání, kterého se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 97 závodníků a nakonec jich na pódium soutěže v Hlinsku nastoupilo 95.

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Pavel Kutlák Jeseník 2000 3 3 6 9
2. 79 Pavel Zezulka Zlín 2000 6 6 12 18
3. 21 Jakub Šoura Libochovice 2000 9 9 18 27

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 49 Martin Cudrák Žďár nad Sázavou 1996 4 3 6 9
2. 78 Aleš Kalina Tišnov 1995 8 9 12 21
3. 26 Pavel Kutlák Jeseník 2000 8 9 20 29
4. 1 Ladislav Holeš Žďár nad Sázavou 1998 15 12 20 32
5. 83 Jan Martinic Vodňany 1998 12 14 30 44
6. 59 Martin Bureš Poděbrady 1997 19 15 32 47
7. 74 Daniel Tibitanzl BcrossGym České Budějovice 1997 19 - - 19
8. 89 Radim Janča Vsetín 1999 24 - - 24

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 16 Michal Macura Toro Gym Vysoké Mýto 1991 3 3 6 9
2. 36 Jan Procházka Brno 1993 6 6 12 18
3. 81 Ondřej Břetenář Viking Gym Nymburk 1992 10 10 22 32
4. 78 Aleš Kalina Tišnov 1995 11 11 22 33
5. 47 Jakub Krejčí Praha 1992 14 14 28 42
6. 83 Jan Martinic Vodňany 1998 21 18 36 54
7. 4 Jan Jajkowicz Havířov 1988 21 - - 21
8. 24 Milan Kamenišťák Kubík fitness Ostrava 1990 22 - - 22
9. 11 Jakub Hejna Praha 1994 25 - - 25
10. 74 Daniel Tibitanzl BcrossGym České Budějovice 1997 31 - - 31
11. 19 Pavel Luběna Prostějov 1994 34 - - 34
12. 84 Vojtěch Pojsl Vimperk 1992 36 - - 36
13. 6 Pavel Skala Turek Team 1993 36 - - 36

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice 1980 3 3 6 9
2. 13 Petr Miřejovský Liberec 1987 7 6 12 18
3. 35 Jan Kubo Fitness Ural Sokolov 1983 8 9 18 27
4. 73 Pavel Hincák Mišmaš Fitness Brno 1984 12 12 24 36


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 23 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 38 František Horáček Vrchlabí 1993 169,0 8 4 12
2. 3 Alexandr Polyakov Hradec Králové 1991 177,0 3 12 15
3. 85 Jaroslav Buldra Rami Sport Fitness Nymburk 1990 174,0 11 6 17
4. 48 Michal Sláma Polička 1993 171,0 13 11 24
5. 56 David Šváb Golem´s Gym Kutná Hora 1993 178,5 14 13 27
6. 9 Jakub Klimovič Frýdek-Místek 1999 177,5 18 17 35
7. 57 Tomáš Výborný Golem´s Gym Kutná Hora 1991 178,5 23 - 23
8. 43 Milan Novotný BcrossGym České Budějovice 1998 169,0 23 - 23
9. 18 Radek Nečas TJ Sokol Velká Bíteš 1997 178,0 25 - 25
10. 86 Valter Hrdinka Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1988 168,5 31 - 31
11. 42 Martin Král InCore Fitness Brno 1998 174,0 32 - 32
12. 39 Vojtěch Kubík TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1999 180,0 36 - 36

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Ondřej Bozděch Fitness team Ronnie.cz 1992 182,0 3 3 6
2. 10 Vladyslav Bedrych BBC Praha 1994 187,5 8 8 16
3. 8 Michal Janoušek Vodňany 1990 189,0 8 8 16
4. 34 Jakub Novák Praha 1993 185,0 13 13 26
5. 28 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 186,0 14 16 30
6. 87 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 183,0 19 17 36
7. 60 Jan Grulich Štarnov 1992 185,0 22 - 22
8. 92 Petr Štodt Pulse Fitness Club Praha 1996 181,0 24 - 24
9. 12 David Čiháček TJ Slovan Varnsdorf 1997 190,0 25 - 25
10. 68 Richard Stanka Benešov 1996 181,0 30 - 30

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 5 Tomáš Kořínek Čáslav 2001 175,5 3 3 6
2. 87 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 183,0 7 8 15
3. 9 Jakub Klimovič Frýdek-Místek 1999 177,5 9 9 18
4. 82 Stanislav Dvořák Fitness studio TP Chotěboř 1997 186,5 11 12 23
5. 43 Milan Novotný BcrossGym České Budějovice 1998 169,0 14 13 27
6. 28 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 186,0 20 16 36
7. 12 David Čiháček TJ Slovan Varnsdor 1997 190,0 22 - 22
8. 92 Petr Štodt Pulse Fitness Club Praha 1996 181,0 23 - 23
9. 18 Radek Nečas TJ Sokol Velká Bíteš 1997 178,0 26 - 26
10. 42 Martin Král InCore Fitness Brno 1998 174,0 31 - 31
11. 68 Richard Stanka Benešov 1996 181,0 34 - 34
12. 46 Jakub Severa Javorník 1996 172,0 37 - 37
13. 39 Vojtěch Kubík TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1999 180,0 38 - 38


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 50 Ondřej Bozděch Fitness team Ronnie.cz


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 45 Martina Long Fitness Institut Klub 1982 165,0 3 3 6
2. 91 Veronika Pechová Nutrend 1993 164,0 7 7 14
3. 75 Markéta Šťukavcová Kubík fitness Ostrava 1989 161,0 8 8 16
4. 58 Lenka Víšková Dream Body Fitness Kladno 1979 160,5 12 12 24


Kondiční bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 63 Helena Duchková The Dreams Factory Gym Plzeň 1996 162,0 3 3 6
2. 72 Martina Vejlupková Viking Gym Nymburk 1989 160,0 7 9 16
3. 22 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,5 8 9 17
4. 77 Barbora Zpěváková Uherské Hradiště 1994 162,0 11 10 21
5. 44 Eva Polomčáková Praha 1991 152,5 15 14 29
6. 88 Simona Novotná Benešov 2000 161,0 18 18 36
7. 70 Diana Saliy Praha 1998 155,5 20 - 20
8. 80 Kateřina Šmolová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1999 160,5 24 - 24

Kondiční bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 76 Jitka Broďáková Mokrá Horákov 1983 167,0 4 6 10
2. 2 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,0 8 7 15
3. 53 Veronika Kšicová Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1989 170,0 10 9 19
4. 29 Klára Csikósová Jiříkov 1992 164,5 10 10 20
5. 37 Renata Komárková Kubík fitness Ostrava 1974 167,0 15 15 32
6. 32 Denisa Naglová Most 1990 168,5 18 18 36

Kondiční bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Jana Pustková Turek Team 1987 176,0 4 5 9
2. 15 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha 1997 174,5 6 5 11
3. 52 Linda Jandová Holetín 1987 172,0 10 10 20
4. 66 Eva Budina Praha 1981 175,0 10 11 21
5. 67 Nela Krejčí Praha 1995 175,0 15 15 30
6. 90 Hana Jakubcová Ústí nad Labem 1981 175,5 18 18 36

Kondiční bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,0 3 4 7
2. 63 Helena Duchková The Dreams Factory Gym Plzeň 1996 162,0 7 5 12
3. 15 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha 1997 174,5 8 8 16
4. 22 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,5 11 12 23
5. 67 Nela Krejčí Praha 1995 175,0 15 15 30
6. 88 Simona Novotná Benešov 2000 161,0 18 18 36
7. 70 Diana Saliy Praha 1998 155,5 21 - 21
8. 80 Kateřina Šmolová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1999 160,5 24 - 24


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 76 Jitka Broďáková Mokrá Horákov


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty