Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2018 - startovní listiny

Článek vydán 22. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 673

V sobotu 24. listopadu se v Kutné Hoře koná kondiční soutěž Golem Classic 2018. Závodníci se utkají v kategoriích kondiční kulturistika dorostenců, kondiční kulturistika juniorů, kondiční kulturistika mužů do 30 let, kondiční kulturistika mužů nad 30 let, kondiční bodyfitness žen, kondiční bikiny fitness žen, kondiční bikiny fitness juniorek, kondiční physique mužů, kondiční physique juniorů - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se odehraje v Kulturním domě Lorec, U Lorce 57, Kutná Hora. Na soutěž je přihlášeno 166 závodníků.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Veronika Dlouhá (Dream Body Fitness Kladno)
• 3. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 4. Šarlota Hniličková (0)
• 5. Eva Hromádková
• 6. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 7. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 8. Nela Krejčí
• 9. Sandra Krtičková
• 10. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Sabina Langerová
• 13. Tereza Lengenyová (Fitness Slunce Tábor)
• 14. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 15. Natálie Nejerálová
• 16. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 17. Martina Pavlicová
• 18. Anežka Pekárková
• 19. Diana Saliy
• 20. Klára Stonawská (Queen Club Třinec)
• 21. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 22. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 23. Pavla Těšíková (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 24. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 25. Simona Novotná

kondiční - bikiny fitness ženy

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Eva Budina
• 3. Klára Csikósová
• 4. Jana Červinková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Veronika Dlouhá (Dream Body Fitness Kladno)
• 6. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 7. Anna Geletová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 8. Šarlota Hniličková
• 9. Eva Hromádková
• 10. Hana Jakubcová
• 11. Linda Jandová
• 12. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 13. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 14. Nela Krejčí
• 15. Sandra Krtičková
• 16. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 17. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 18. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Sabina Langerová
• 20. Denisa Lazaríkova
• 21. Damijana Meitnerová
• 22. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 23. Michaela Nábělková (Fitness Slunce Tábor)
• 24. Denisa Naglová
• 25. Natálie Nejerálová
• 26. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 27. Martina Pavlicová
• 28. Anežka Pekárková
• 29. Radana Polešáková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 30. Eva Polomčáková
• 31. Pavla Ptáčková
• 32. Veronika Seravokaya (Eagle Fitness)
• 33. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 34. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 35. Eliška Vaníčková
• 36. Martina Vejlupková (Viking Gym Nymburk)
• 37. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 38. Tereza Vnenková
• 39. Barbora Zajíčková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 40. Barbora Zpěváková
• 41. Kristýna Zukalová (Fitness Victory)
• 42. Simona Novotná

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 3. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 4. Josef Hrdlička
• 5. Petr Jícha (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 6. Zdeněk Kalous (Gladiators Ústí nad Labem)
• 7. Tomáš Kořínek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 8. David Kudrnáč (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 9. Richard Mikisch
• 10. Jiří Novák (World Fitness Vlašim)
• 11. Petr Řeháček
• 12. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 13. Daniel Suttr
• 14. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 15. Petr Štodt (Pulse Fitness Club Praha)
• 16. Jiří Tuček

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Petr Felt (0)
• 2. Bohumil Juřík (Šali Team Bruntál)
• 3. Filip Kadlec (0)
• 4. Aleš Křivánek (Fitcentrum J. V. Club)
• 5. Pavel Kutlák
• 5. Tomáš Novák (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 7. Jan Petira
• 8. Matěj Souček
• 9. Jakub Šoura
• 10. Pavel Tomko (Fitcentrum J. V. Club)
• 11. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Jiří Ventruba
• 13. Jakub Železňák (Fitcentrum Assen Ostrava)

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Martin Bureš
• 2. Martin Cudrák
• 3. Jan Čapek (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 5. Jiří Kulich
• 6. Martin Mašata
• 7. Tomáš Oberreiter
• 8. Tomáš Svoboda
• 9. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 10. Patrik Vítovský
• 11. Tomáš Kohout

kondiční - kulturistika muži do 80 kg

• 1. Ondřej Břetenář (Viking Gym Nymburk)
• 2. Martin Cudrák
• 3. Adam Dynybil (Fitness Aquapalace)
• 4. Jakub Hejna
• 5. David Hrdlička (Sport centrum Topas Neratovice)
• 6. Marek Jelínek
• 7. Štěpán Kočíř (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Petr Miřejovský
• 9. Jan Moškoř (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 10. Vojtěch Pojsl
• 11. Pavel Skala (Turek Team)
• 12. Martin Šimůnek

kondiční - kulturistika muži nad 80 kg

• 1. Patrik Babor
• 2. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 3. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Tomáš Kohout
• 5. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Daniel Pokorný
• 7. David Prokůpek
• 8. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 9. Marek Vérosta
• 10. Patrik Vítovský
• 11. Tomáš Kohout

kondiční - physique muži

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Martin Bartes (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 2. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jaroslav Buldra (Rami Sport Fitness Nymburk)
• 4. Jiří Bureš
• 5. František Chvojka
• 6. Luděk Čáni
• 7. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 8. Jan Čípek
• 9. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 10. Heroy Gopaul (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Václav Hraběta (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 12. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 13. Zdeněk Kalous (Gladiators Ústí nad Labem)
• 14. Michal Kuda (SKK Týn nad Vltavou)
• 15. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 16. Aleš Novák
• 17. Jakub Novák
• 18. Jiří Novák (World Fitness Vlašim)
• 19. Josef Podroužek (Target Team)
• 20. Alexandr Polyakov
• 21. Petr Řeháček
• 22. Michal Sláma
• 23. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 24. Daniel Suttr
• 25. Petr Šimůnek (Muscle Factory Březnice)
• 26. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 27. Petr Štodt (Pulse Fitness Club Praha)
• 28. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 29. Jiří Tuček
• 30. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)

kondiční - bodyfitness

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikol Daňková
• 3. Asya Dvouleta
• 4. Adriana Fučíková (GymFit Krupka)
• 5. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Denisa Keppertová (Target Team)
• 7. Ludmila Kristofčáková
• 8. Martina Long (Fitness Institut Klub)
• 9. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty