Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz 2018 - startovní listiny

Článek vydán 22. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 701

V neděli 25. listopadu se v Březnici u Příbrami koná kondiční soutěž Grand Prix Ronnie.cz 2018. Závodníci se utkají v kategoriích kondiční kulturistika dorostenců, kondiční kulturistika juniorů, kondiční kulturistika mužů do 30 let, kondiční kulturistika mužů nad 30 let, kondiční bodyfitness žen, kondiční bikiny fitness žen, kondiční bikiny fitness juniorek, kondiční physique mužů, kondiční physique juniorů - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se odehraje v Městské kulturní zařízení, Dolní Valy 63, Březnice u Příbrami. Na soutěž je přihlášeno 165 závodníků.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Nyní se můžete podívat na startovní listiny:

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

• 1. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Lucie Hlavová
• 3. Eva Hromádková
• 4. Kateřina Janoutová
• 5. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 6. Zuzana Kováčová (Profi Gym Středokluky)
• 7. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 8. Nela Krejčí
• 9. Sandra Krtičková
• 10. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Sabina Langerová
• 13. Tereza Lengenyová (Fitness Slunce Tábor)
• 14. Adéla Lukovicsová
• 15. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 16. Natálie Nejerálová
• 17. Martina Pavlicová
• 18. Anežka Pekárková
• 19. Diana Saliy
• 20. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 21. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 22. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 23. Simona Novotná

kondiční - bikiny fitness ženy

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Jitka Broďáková
• 2. Eva Budina
• 3. Klára Csikósová
• 4. Adéla Čechová
• 5. Jana Červinková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 7. Lucie Hlavová
• 8. Eva Hromádková
• 9. Hana Jakubcová
• 10. Kateřina Janoutová
• 11. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Zuzana Kováčová (Profi Gym Středokluky)
• 13. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 14. Nela Krejčí
• 15. Sandra Krtičková
• 16. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 17. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Sabina Langerová
• 19. Denisa Lazaríkova
• 20. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 21. Michaela Nábělková (Fitness Slunce Tábor)
• 22. Denisa Naglová
• 23. Natálie Nejerálová
• 24. Martina Pavlicová
• 25. Anežka Pekárková
• 26. Radana Polešáková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 27. Eva Polomčáková
• 28. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 29. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 30. Eliška Vaníčková
• 31. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 32. Barbora Zajíčková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 33. Barbora Zpěváková
• 34. Kristýna Zukalová (Fitness Victory)
• 35. Simona Novotná

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 3. Jan Drobena (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 4. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 5. Petr Jícha (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 6. Zdeněk Kalous (Gladiators Ústí nad Labem)
• 7. Richard Mikisch
• 8. Martin Pavelec
• 9. Ondřej Řehák (Fit klub Ludvík)
• 10. Jiří Stránský (Fit klub Ludvík)
• 11. Daniel Suttr
• 12. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 13. Petr Štodt (Pulse Fitness Club Praha)

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Dominik Hodina (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 2. Martin Hout
• 3. Filip Kadlec
• 4. Pavel Kutlák
• 5. Tomáš Němec (Power Gym Jihlava)
• 6. Jan Petira
• 7. Jan Ruman
• 8. Matěj Souček
• 9. Jakub Šoura
• 10. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Jiří Ventruba

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Martin Cudrák
• 2. Jan Čapek (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 4. Dominik Hodina (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 5. Radim Janča
• 6. Tomáš Kratochvíl
• 7. Jan Martinic
• 8. Martin Mašata
• 9. Tomáš Němec (Power Gym Jihlava)
• 10. Tomáš Oberreiter
• 11. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 12. Matěj Souček
• 13. Tomáš Svoboda
• 14. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 15. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 16. Daniel Tibitanzl (BcrossGym České Budějovice)
• 17. Patrik Vítovský
• 18. Tomáš Kohout

kondiční - kulturistika muži do 80 kg

• 1. Martin Cudrák
• 2. Milan Doležal (Power Gym Jihlava)
• 3. Adam Dynybil (Fitness Aquapalace)
• 4. Jakub Hejna
• 5. David Hrdlička (Sport centrum Topas Neratovice)
• 6. Marek Jelínek
• 7. Štěpán Kočíř (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Petr Miřejovský
• 9. Martin Nentvich
• 10. Vojtech Pojsl
• 11. Martin Šimůnek
• 12. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 13. Daniel Tibitanzl (BcrossGym České Budějovice)

kondiční - kulturistika muži nad 80 kg

• 1. Patrik Babor
• 2. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 3. Jakub Krejčí
• 4. Jan Kubo (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Jan Martinic
• 7. Daniel Pokorný
• 8. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 9. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 10. Marek Vérosta
• 11. Patrik Vítovský
• 12. Jaroslav Vdovičenko (Target Team)
• 13. Tomáš Kohout

kondiční - physique muži

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Ondřej Baleka
• 2. Jiří Bureš
• 3. František Chvojka
• 4. Luděk Čáni
• 5. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 6. Jan Čípek
• 7. Václav Flaišhanz
• 8. Heroy Gopaul (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Tomáš Homolka (TJ Sokol České Budějovice)
• 10. František Horáček
• 11. Tomáš Horvát (Fitnesscentrum Dobříš)
• 12. Václav Hraběta (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 13. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 14. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 15. Michal Janoušek
• 16. Petr Jícha (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 17. Michal Kuda (SKK Týn nad Vltavou)
• 18. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 19. Jakub Novák
• 20. Josef Podroužek (Target Team)
• 21. Alexandr Polyakov
• 22. Daniel Suttr
• 23. Petr Šimůnek (Muscle Factory Březnice)
• 24. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 25. Petr Štodt (Pulse Czech Republic)
• 26. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 27. Martin Vosika (Fitness centrum Neptun)

kondiční - bodyfitness

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikol Daňková
• 3. Asya Dvouleta
• 4. Adriana Fučíková (GymFit Krupka)
• 5. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Ludmila Kristofčáková
• 7. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)

kondiční - bikiny fitness masters

• 1. Jitka Broďáková
• 2. Eva Budina
• 3. Adéla Čechová
• 4. Jana Červinková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Hana Jakubcová
• 6. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty