Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2018 - výsledky

Článek vydán 24. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 455

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Golem Classic 2018, která se konala v sobotu 24. listopadu v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Přihlášeno bylo 169 závodníků, nastoupilo jich 151.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 Daniel Vašina Kubík fitness Ostrava 2000 3 3 6 9
2. 104 Filip Kadlec Zálezlice 2001 8 7 12 19
3. 116 Bohumil Juřík Šali Team Bruntál 2000 7 8 16 24
4. 157 Jan Petira Nové Město nad Metují 2000 15 15 26 41
5. 68 Matěj Souček Hořovice 2001 15 14 30 44
6. 158 Jiří Ventruba Modřice 2000 16 17 36 53
7. 103 Tomáš Novák SK Sportaktiv Jablonec n. Nisou 2001 18 - - 18
8. 153 Aleš Křivánek Fitcentrum J. V. Club 2000 24 - - 24
9. 42 Jakub Šoura Libochovice 2000 28 - - 28
10. 101 Jakub Železňák Fitcentrum Assen Ostrava 2002 30 - - 30
11. 19 Petr Felt Praha 2000 31 - - 31
12. 90 Pavel Tomko Fitcentrum J. V. Club 2001 36 - - 36

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 168 Tomáš Kohout Praha 1995 3 3 6 9
2. 126 Martin Cudrák Žďár nad Sázavou 1996 6 6 12 18
3. 8 Patrik Vítovský Olomouc 1996 12 12 20 32
4. 50 Daniel Čech Oddíl kult. a fitness Poděbrady 1995 11 10 22 32
5. 34 Martin Šteflíček Pulse Fitness Club Praha 1998 15 15 32 47
6. 4 Jiří Kulich Mladá Boleslav 1998 17 18 34 52
7. 26 Tomáš Oberreiter Kunčice 1995 21 - - 21
8. 142 Martin Mašata Praha 1998 24 - - 24
9. 25 Tomáš Svoboda Žebrák 1999 27 - - 27

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 11 Petr Miřejovský Liberec 1987 78,2 3 3 6 9
2. 126 Martin Cudrák Žďár nad Sázavou 1996 71,3 7 7 12 19
3. 151 Adam Dynybil Fitness Aquapalace 1985 74,8 8 7 18 25
4. 136 David Hrdlička Sport centrum Topas Neratovice 1993 67,5 12 12 24 36
5. 33 Jakub Hejna Praha 1994 71,3 15 15 30 45
6. 2 Jan Moškoř Fitcentrum Assen Ostrava 1993 73,0 18 18 36 54
7. 100 Martin Šimůnek Hradec Králové 1993 72,1 21 - - 21
8. 110 Marek Jelínek Mladá Boleslav 1990 72,9 23 - - 23

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice 1980 83,4 6 4 12 16
2. 61 Michal Macura Toro Gym Vysoké Mýto 1991 86,3 8 6 14 20
3. 168 Tomáš Kohout Praha 1995 83,7 9 11 16 27
4. 62 Štěpán Kočíř Fine Fitness Pardubice 1979 81,2 9 12 18 30
5. 8 Patrik Vítovský Olomouc 1996 93,7 13 12 28 40
6. 96 Patrik Babor Olomouc 1992 91,5 22 17 36 53
7. 30 Daniel Pokorný Plzeň 1994 91,1 24 - - 24
8. 34 Martin Šteflíček Pulse Fitness Club Praha 1998 83,8 24 - - 24
9. 50 Daniel Čech Oddíl kult. a fitness Poděbrady 1995 83,7 25 - - 25
10. 80 Ondřej Břetenář Viking Gym Nymburk 1992 82,4 25 - - 25


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 44 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 132 Tomáš Mráz BBC Praha 1992 177,0 3 4 7
2. 53 Alexandr Polyakov Hradec Králové 1991 178,0 8 6 14
3. 141 Jiří Novák World Fitness Vlašim 1998 177,5 8 8 16
4. 55 Tomáš Strakoš SK Quatro Fitness Ostrava 2000 173,5 12 12 24
5. 164 Jiří Tuček Votice 1996 177,0 17 16 33
6. 52 Michal Sláma Polička 1993 171,0 16 17 33
7. 109 Jaroslav Buldra Rami Sport Fitness Nymburk 1990 174,5 26 - 26
8. 123 Zdeněk Kalous Gladiators Ústí nad Labem 1998 172,5 26 - 26
9. 145 Martin Bartes Fitness MB Morav. Budějovice 1992 176,0 28 - 28
10. 138 Heroy Gopaul Fitness team Ronnie.cz 1989 176,0 28 - 28
11. 78 Jiří Bureš Tachov 1992 171,0 30 - 30
12. 84 Václav Hraběta The Dreams Factory Gym Plzeň 1994 177,5 33 - 33
13. 165 Petr Šimůnek Muscle Factory Březnice 1976 175,0 39 - 39

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 45 Aleš Novák Pardubice 1988 182,0 5 6 11
2. 36 Petr Řeháček Votice 1998 192,0 6 6 12
3. 121 Milan Šlehubr Muscle Factory Březnice 1990 178,5 8 10 18
4. 83 František Chvojka Ústí nad Labem 1984 183,0 16 10 26
5. 111 Jakub Novák Praha 1993 185,5 12 14 26
6. 92 David Šváb Golem´s Gym Kutná Hora 1993 178,5 20 18 38
7. 146 Luděk Čáni Jaroměř 1991 181,0 24 - 24
8. 31 Michal Kuda SKK Týn nad Vltavou 1994 179,0 24 - 24
9. 47 Jan Čípek Jeneč 1993 193,5 25 - 25
10. 10 Petr Štodt Pulse Fitness Club Praha 1996 180,0 26 - 26
11. 27 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 184,0 36 - 36
12. 66 Josef Podroužek Target Team 1993 186,0 38 - 38
13. 15 Daniel Suttr Hořovice 1997 179,5 39 - 39
14. 65 David Čiháček TJ Slovan Varnsdorf 1997 189,5 40 - 40
15. 140 Tomáš Výborný Golem´s Gym Kutná Hora 1991 179,0 41 - 41
16. 22 Lukáš Dyrčík Queen Club Třinec 1989 182,5 47 - 47

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 141 Jiří Novák World Fitness Vlašim 1998 177,5 6 6 12
2. 91 Richard Mikisch Jeseník 1999 172,0 7 8 15
3. 36 Petr Řeháček Votice 1998 192,0 10 9 19
4. 124 Tomáš Kořínek Fitness centrum Kutná Hora 2001 176,5 11 10 21
5. 55 Tomáš Strakoš SK Quatro Fitness Ostrava 2000 173,5 11 11 22
6. 131 Petr Jícha The Dreams Factory Gym Plzeň 1998 181,5 22 18 40
7. 164 Jiří Tuček Votice 1996 177,0 22 - 22
8. 15 Daniel Suttr Hořovice 1997 179,5 23 - 23
9. 117 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 186,5 25 - 25
10. 65 David Čiháček TJ Slovan Varnsdorf 1997 189,5 29 - 29
11. 10 Petr Štodt Pulse Fitness Club Praha 1996 180,0 34 - 34
12. 27 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 184,0 37 - 37
13. 123 Zdeněk Kalous Gladiators Ústí nad Labem 1998 172,5 41 - 41
14. 81 Josef Hrdlička Nový Bydžov 1997 171,5 41 - 41
15. 143 Stanislav Dvořák Fitness studio TP Chotěboř 1997 187,5 44 - 44
16. 107 David Kudrnáč Marvel Gym Mladá Boleslav 1999 182,5 44 - 44


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 132 Tomáš Mráz BBC Praha


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 106 Jana Horová Fitness Slunce Tábor 1991 176,0 4 4 8
2. 150 Martina Long Fitness Institut Klub 1982 165,0 8 6 14
3. 105 Nikol Daňková Slušovice 1999 170,0 9 11 20
4. 129 Ivana Dahmová Kubík fitness Ostrava 1986 168,5 11 10 21
5. 113 Adriana Fučíková GymFit Krupka 1990 175,0 14 15 29
6. 35 Asya Dvouleta Praha 1983 163,5 18 18 36
7. 120 Ludmila Kristofčáková Praha 1987 174,0 20 - 20


Kondiční bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 95 Natálie Nejerálová Domamil 2000 155,5 5 4 9
2. 112 Martina Vejlupková Viking Gym Nymburk 1989 161,0 7 8 15
3. 57 Barbora Zajíčková Harmony Wellnes Club Písek 1994 161,5 8 12 20
4. 9 Martina Pavlicová Ostrava 1995 161,5 11 10 21
5. 119 Eva Polomčáková Praha 1991 152,5 15 11 26
6. 88 Terezie Niederhafnerová Fitness MB Morav. Budějovice 2000 160,0 22 18 40
7. 43 Anežka Pekárková Praha 1997 159,0 23 - 23
8. 162 Eva Hromádková Ústí nad Labem 1997 161,5 23 - 23
9. 98 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,0 25 - 25
10. 38 Simona Novotná Benešov 2000 161,5 28 - 28
11. 160 Barbora Zpěváková Uherské Hradiště 1994 161,5 33 - 33
12. 130 Jana Kawuloková Queen Club Třinec 1999 153,0 38 - 38
13. 39 Michaela Nábělková Fitness Slunce Tábor 1985 158,5 39 - 39
14. 48 Pavla Ptáčková Cheb 1991 160,0 40 - 40
15. 12 Anna Geletová Fitness R. A. P. Factory Praha 1994 160,5 42 - 42

Kondiční bikiny fitness do 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 139 Klára Csikósová Jiříkov 1992 165,5 4 6 10
2. 97 Helena Duchková The Dreams Factory Gym Plzeň 1996 163,0 6 6 12
3. 115 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,5 8 7 15
4. 102 Sabina Langerová Ústí nad Labem 2000 166,5 13 12 25
5. 159 Tereza Bubelová Fitcentrum Assen Ostrava 1995 168,5 13 14 27
6. 49 Klára Šindelářová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1995 167,0 20 18 38
7. 32 Radana Polešáková The Dreams Factory Gym Plzeň 1993 167,0 20 - 20
8. 14 Veronika Seravokaya Eagle Fitness 1994 166,5 22 - 22
9. 68 Eliška Vaníčková Praha 1992 168,5 27 - 27
10. 46 Natálie Kratochvilová Fitness Institut Klub 1998 163,5 30 - 30
11. 1 Denisa Naglová Most 1990 169,0 34 - 34
12. 40 Šarlota Hniličková Liberec 1995 167,0 35 - 35
13. 133 Veronika Dlouhá Dream Body Fitness Kladno 2000 164,0 37 - 37

Kondiční bikiny fitness nad 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 64 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha 1997 176,0 3 3 6
2. 149 Denisa Lazaríková Cheb 1989 172,0 8 6 14
3. 28 Veronika Kšicová Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1989 171,0 10 10 20
4. 85 Kristýna Zukalová Fitness Victory 1992 174,0 9 13 22
5. 161 Jana Červinková T&M Olympia Fitness Praha 1979 172,5 15 15 30
6. 51 Eva Budina Praha 1981 175,5 19 15 34
7. 86 Linda Jandová Holetín 1987 172,5 22 - 22
8. 93 Nela Krejčí Pardubice 1995 176,0 23 - 23
9. 122 Hana Jakubcová Ústí nad Labem 1981 175,5 24 - 24
10. 166 Tereza Vnenková Znojmo 1987 174,0 30 - 30

Kondiční bikiny fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 97 Helena Duchková The Dreams Factory Gym Plzeň 1996 163,0 3 3 6
2. 95 Natálie Nejerálová Domamil 2000 155,5 7 6 13
3. 9 Martina Pavlicová Ostrava 1995 161,5 10 10 20
4. 98 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,0 12 15 27
5. 43 Anežka Pekárková Praha 1997 159,0 18 14 32
6. 162 Eva Hromádková Ústí nad Labem 1997 161,5 20 15 35
7. 88 Terezie Niederhafnerová Fitness MB Morav. Budějovice 2000 160,0 22 - 22
8. 130 Jana Kawuloková Queen Club Třinec 1999 153,0 23 - 23
9. 38 Simona Novotná Benešov 2000 161,5 23 - 23
10. 148 Diana Saliy Praha 1998 155,0 30 - 30

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 64 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha 1997 176,0 6 6 12
2. 115 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,5 5 8 13
3. 102 Sabina Langerová Ústí nad Labem 2000 166,5 9 6 15
4. 159 Tereza Bubelová Fitcentrum Assen Ostrava 1995 168,5 12 9 21
5. 46 Natálie Kratochvilová Fitness Institut Klub 1998 163,5 14 16 30
6. 49 Klára Šindelářová Fine Fitness Pardubice 1995 167,0 18 16 34
7. 93 Nela Krejčí Pardubice 1995 176,0 21 - 21
8. 7 Pavla Těšíková Marvel Gym Mladá Boleslav 1997 175,5 25 - 25
9. 40 Šarlota Hniličková Liberec 1995 167,0 27 - 27
10. 133 Veronika Dlouhá Dream Body Fitness Kladno 2000 164,0 29 - 29
11. 169 Klára Stonawská Queen Club Třinec 2000 178,5 31 - 31


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 64 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha


Ceny pro závodníky


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty