Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP Ronnie.cz 2018 - výsledky

Článek vydán 25. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 392

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže GP Ronnie.cz 2018, která se konala v neděli 25. listopadu v Městském kulturním zařízení v Březnici. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen, masters a juniorek a bodyfitness. Na soutěž bylo přihlášeno 165 závodníků, na pódium jich nastoupilo 125.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 11 Daniel Vašina Kubík fitness Ostrava 2000 3 5 6 11
2. 49 Filip Kadlec Zálezlice 2001 6 4 12 16
3. 7 Matěj Souček Hořovice 2001 9 9 18 27
4. 106 Dominik Hodina Lift & Fit Rožnov p. Radhoštěm 2000 12 12 24 36
5. 101 Tomáš Němec Power Gym Jihlava 2000 17 17 32 49
6. 59 Jan Ruman Bechyně 2000 16 16 34 50
7. 98 Jakub Šoura Libochovice 2000 22 - - 22
8. 109 Jiří Ventruba Modřice 2000 23 - - 23
9. 39 Martin Hout Klášterec nad Ohří 2000 27 - - 27

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 Martin Cudrák Žďár nad Sázavou 1996 4 3 6 9
2. 116 Martin Šteflíček Pulse Fitness Club Praha 1998 8 7 14 21
3. 50 Daniel Čech Oddíl kult. a fitness Poděbrady 1995 11 8 20 28
4. 1 Tomáš Kohout Praha 1995 10 12 22 34
5. 104 Jan Martinic Vodňany 1998 12 15 32 47
6. 23 Tomáš Kratochvíl Horní Bříza 1998 18 17 34 51
7. 7 Matěj Souček Hořovice 2001 21 - - 21
8. 14 Tomáš Oberreiter Kunčice 1995 24 - - 24
9. 106 Dominik Hodina Lift & Fit Rožnov p. Radhoštěm 2000 28 - - 28
10. 101 Tomáš Němec Power Gym Jihlava 2000 30 - - 30
11. 24 Patrik Šnajdr AZ FITNESS Brno 1996 31 - - 31

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 57 Petr Miřejovský Mix Gym Fitness Liberec 1987 78,1 3 4 6 10
2. 81 Martin Cudrák Žďár nad Sázavou 1996 71,3 6 5 12 17
3. 42 David Hrdlička Neratovice 1993 66,3 9 9 18 27
4. 87 Martin Nentvich Plzeň 1990 76,3 15 14 24 38
5. 107 Jakub Hejna Praha 1994 71,2 12 14 32 46
6. 114 Milan Doležal Power Gym Jihlava 1974 77,4 18 17 34 51
7. 108 Vojtěch Pojsl Vimperk 1992 73,8 21 - - 21
8. 24 Patrik Šnajdr AZ FITNESS Brno 1996 79,6 24 - - 24

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice 1980 82,1 6 5 6 11
2. 73 Michal Macura Toro Gym Vysoké Mýto 1991 87,4 8 6 12 18
3. 34 Jan Kubo Fitness Ural Sokolov 1983 85,0 9 8 18 26
4. 1 Tomáš Kohout Praha 1995 81,5 10 13 26 39
5. 54 Štěpán Kočíř Fine Fitness Pardubice 1979 13 14 28 42
6. 116 Martin Šteflíček Pulse Fitness Club Praha 1998 84,2 18 17 34 51
7. 117 Jaroslav Vdovičenko Target Team 1984 102,1 22 - - 22
8. 52 Daniel Pokorný Plzeň 1994 90,7 23 - - 23
9. 50 Daniel Čech Oddíl kult. a fitness Poděbrady 1995 84,9 27 - - 27
10. 104 Jan Martinic Vodňany 1998 92,6 32 - - 32
11. 40 Jakub Krejčí Praha 1992 86,8 33 - - 33
12. 100 Patrik Babor Olomouc 1992 90,7 34 - - 34


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 96 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 28 Tomáš Mráz BBC Praha 1992 176,0 4 3 7
2. 43 František Horáček Vrchlabí 1993 169,0 8 8 16
3. 75 Alexandr Polyakov Hradec Králové 1991 176,5 8 9 17
4. 89 Milan Šlehubr Muscle Factory Březnice 1990 177,5 14 12 26
5. 32 Tomáš Homolka TJ Sokol České Budějovice 1987 175,0 15 15 30
6. 93 Jiří Bureš Tachov 1992 170,0 17 14 31
7. 64 Oliver Hudec Wolfberry Team 1998 173,0 18 - 18
8. 79 Heroy Gopaul Fitness team Ronnie.cz 1989 175,0 25 - 25
9. 55 Martin Vosika Fitness centrum Neptun 1992 167,0 27 - 27
10. 33 Václav Hraběta The Dreams Factory Gym Plzeň 1994 178,0 28 - 28
11. 2 Ondřej Baleka Zdice 1987 177,5 31 - 31
12. 86 Petr Šimůnek Muscle Factory Březnice 1976 174,5 36 - 36

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 36 Michal Kuda SKK Týn nad Vltavou 1994 179,0 4 4 8
2. 71 Luděk Čáni Extrifit Club Jaroměř 1991 182,0 5 6 11
3. 51 František Chvojka Ústí nad Labem 1984 184,0 9 9 18
4. 26 Jakub Novák Praha 1993 185,0 17 13 30
5. 13 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 183,5 16 14 30
6. 6 Tomáš Horvát Fitnesscentrum Dobříš 1981 188,5 15 17 32
7. 120 Jan Čípek Jeneč 1993 193,0 17 - 17
8. 118 Josef Podroužek Target Team 1993 185,5 23 - 23
9. 21 Václav Flaišhanz Plzeň 1993 186,0 28 - 28
10. 35 Michal Janoušek Vodňany 1990 189,0 31 - 31
11. 111 Daniel Suttr Hořovice 1997 178,5 35 - 35
12. 38 David Čiháček TJ Slovan Varnsdorf 1997 189,5 35 - 35
13. 4 Petr Jícha The Dreams Factory Gym Plzeň 1998 181,0 37 - 37

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 84 Richard Mikisch Jeseník 1999 172,0 3 4 7
2. 61 Jan Drobena The Dreams Factory Gym Plzeň 1996 173,0 9 8 17
3. 31 Ondřej Řehák Fit klub Ludvík 1995 189,0 10 8 18
4. 64 Oliver Hudec Wolfberry Team 1998 173,0 11 12 23
5. 13 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 183,5 14 14 28
6. 111 Daniel Suttr Hořovice 1997 178,5 16 16 32
7. 4 Petr Jícha The Dreams Factory Gym Plzeň 1998 181,0 24 - 24
8. 38 David Čiháček TJ Slovan Varnsdorf 1997 189,5 24 - 24
9. 41 Jiří Stránský Fit klub Ludvík 1999 184,0 25 - 25
10. 110 Martin Pavelec Domažlice 1998 168,0 30 - 30


Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 28 Tomáš Mráz BBC Praha


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 77 Jana Horová Fitness Slunce Tábor 1991 175,0 3 3 6
2. 8 Adriana Fučíková GymFit Krupka 1990 174,5 8 8 16
3. 30 Ivana Dahmová Kubík fitness Ostrava 1986 169,0 8 8 16
4. 58 Ludmila Kristofčáková Praha 1987 174,0 12 12 24


Kondiční bikiny fitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 44 Klára Csikósová Jiříkov 1992 164,5 3 5 8
2. 5 Helena Duchková The Dreams Factory Gym Plzeň 1996 161,5 6 4 10
3. 10 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,0 9 9 18
4. 82 Anežka Pekárková Praha 1997 159,0 11 11 22
5. 60 Martina Pavlicová Ostrava 1995 161,5 16 15 31
6. 45 Eva Polomčáková Praha 1991 152,5 21 18 39
7. 67 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,0 22 - 22
8. 119 Eva Hromádková Ústí nad Labem 1997 162,0 23 - 23
9. 102 Radana Polešáková The Dreams Factory Gym Plzeň 1993 166,0 25 - 25
10. 22 Barbora Zajíčková Harmony Wellnes Club Písek 1994 161,0 30 - 30
11. 17 Zuzana Kováčová Profi Gym Středokluky 1996 166,0 34 - 34
12. 68 Michaela Nábělková Fitness Slunce Tábor 1985 157,5 34 - 34
13. 62 Simona Novotná Benešov 2000 161,0 38 - 38
14. 115 Renata Komárková Kubík fitness Ostrava 1974 166,0 41 - 41

Kondiční bikiny fitness nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 66 Denisa Lazaríková Cheb 1989 172,5 5 5 10
2. 15 Jitka Broďáková Mokrá Horákov 1983 167,5 6 6 12
3. 69 Eva Budina Praha 1981 175,5 8 9 17
4. 63 Lucie Hlavová Liberec 1997 169,0 11 13 24
5. 48 Klára Šindelářová Fine Fitness Pardubice 1995 167,0 16 15 31
6. 95 Jana Červinková T&M Olympia Fitness Praha 1979 173,0 17 15 32
7. 19 Denisa Naglová Most 1990 169,0 21 - 21
8. 53 Eliška Vaníčková Praha 1992 168,0 25 - 25
9. 20 Hana Jakubcová Ústí nad Labem 1981 175,5 28 - 28
10. 99 Kristýna Zukalová Fitness Victory 1992 174,0 28 - 28
11. 103 Adéla Čechová Brno 1981 170,0 32 - 32

Kondiční bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 5 Helena Duchková The Dreams Factory Gym Plzeň 1996 161,5 3 3 6
2. 10 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,0 7 7 14
3. 65 Sabina Langerová Ústí nad Labem 2000 166,0 9 7 16
4. 82 Anežka Pekárková Praha 1997 159,0 12 12 24
5. 105 Tereza Lengenyová Fitness Slunce Tábor 1997 173,5 15 16 31
6. 17 Zuzana Kováčová Profi Gym Středokluky 1996 166,0 21 17 38
7. 119 Eva Hromádková Ústí nad Labem 1997 162,0 22 - 22
8. 67 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,0 24 - 24
9. 63 Lucie Hlavová Liberec 1997 169,0 25 - 25
10. 62 Simona Novotná Benešov 2000 161,0 26 - 26
11. 48 Klára Šindelářová Fine Fitness Pardubice 1995 167,0 35 - 35
12. 60 Martina Pavlicová Ostrava 1995 161,5 36 - 36
13. 78 Kateřina Janoutová Plzeň 2002 157,5 38 - 38
14. 90 Diana Saliy Praha 1998 155,0 42 - 42
15. 80 Adéla Lukovicsová Muscle Factory Březnice 2000 171,0 45 - 45

Kondiční bikiny fitness masters

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 15 Jitka Broďáková Mokrá Horákov 1983 167,5 4 4 8
2. 69 Eva Budina Praha 1981 175,5 6 6 12
3. 95 Jana Červinková T&M Olympia Fitness Praha 1979 173,0 9 9 18
4. 115 Renata Komárková Kubík fitness Ostrava 1974 166,0 14 13 27
5. 20 Hana Jakubcová Ústí nad Labem 1981 175,5 13 14 27
6. 103 Adéla Čechová Brno 1981 170,0 18 18 36


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 44 Klára Csikósová Jiříkov


Ceny pro závodníky


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty