Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy

Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB World Cup Romania 2018 - výsledky

Článek vydán 26. 11. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1876

O víkendu 24. a 25. listopadu se v rumunské město Cluj-Napoca konala soutěž mezinárodní federace IFBB Rafaela Santonji nazvá IFBB World Cup 2018. Do Rumunska se sjelo množství amatérských závodníků, mezi nimiž nechyběli ani čtyři čeští zástupci.

Největšího úspěchu dosáhl Jakub Šubrt v kulturistice do 100 kg, který získal druhé místo. V juniorském men´s physique skončil Adam Palovčík na třetím místě, v seniorské kategorie byl o příčku horší, tedy čtvrtý. Dále se v Rumunsku představil v kategorii Muscular mens physique open Petr Sedláček, který vybojoval páté místo. Posledním českým závodníkem na této soutěži byl Radim Zábranský, který skončil ve physique mužů do 179 na osmém místě.