Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mikulášský pohár 2018 - výsledky

Článek vydán 01. 12. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 235

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny ze soutěže Mikulášský pohár 2018, která se konala v sobotu 1. prosince v Společenském domě Formanka v Otvovicích. Klání se účastnili závodníci a závodnice v kategoriích fitness dívek, chlapců a dorostenek. Na soutěž se přihlásilo 46 závodníků, na pódium jich nastoupilo 41.


Fitness dorostenek

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. celk.
1. 2 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 4 4
2. 4 Šárka Opavská TS Graceful Hodonín 2002 5 5
3. 3 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 9 9

Fitness dívek do 7 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. celk.
1. 8 Justýna Waldhansová TS Graceful Hodonín 2013 4 4
2. 6 Ema Svitálková TS Graceful Hodonín 2012 7 7
3. 7 Alma Přibilová All Stars fitness tým Lužice 2012 7 7

Fitness dívek 8 - 9 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. celk.
1. 18 Zara Tkáčová TS Graceful Hodonín 2010 7 7
2. 13 Eliška Valčíková TS Graceful Hodonín 2009 10 10
3. 20 Erika Zavadilová All Stars fitness tým Lužice 2010 13 13
4. 9 Julie Číhalová TS Graceful Hodonín 2009 14 14
5. 12 Terezie Teichlová TS Graceful Hodonín 2009 15 15
6. 16 Amálie Kremlová TS Graceful Hodonín 2010 16 16
7. 19 Mária Zakaria All Stars fitness tým Lužice 2010 16 16
8. 17 Kristýna Kučová All Stars fitness tým Lužice 2010 17 17
9. 10 Melisa Moserová SK PEPA centrum Opava 2009 28 28
10. 14 Tereza Bartošková SK PEPA centrum Opava 2010 29 29

Fitness dívek 10 - 11 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. celk.
1. 26 Sára Slezáková TS Graceful Hodonín 2007 4 4
2. 27 Barbora Ingrová All Stars fitness tým Lužice 2008 5 5
3. 23 Beáta Klimešová SK PEPA centrum Opava 2007 9 9
4. 21 Natálie Ivancová SK PEPA centrum Opava 2007 14 14
5. 28 Valérie Molínová SK PEPA centrum Opava 2008 14 14
6. 24 Natálie Nováková SK PEPA centrum Opava 2007 18 18
7. 25 Beáta Prokšová SK PEPA centrum Opava 2007 21 21
8. 22 Jenifer Kleinová SK PEPA centrum Opava 2007 23 23

Fitness dívek 12 - 13 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. celk.
1. 33 Michaela Tóthová SK Moog Brno 2005 3 3
2. 37 Dagmar Jasníková SK PEPA centrum Opava 2006 7 7
3. 35 Sophie Dorneanová SK PEPA centrum Opava 2006 8 8
4. 31 Michaela Nešutová SK PEPA centrum Opava 2005 17 17
5. 41 Alexandra Nezhybová Fitness AVE Přerov 2006 21 21
6. 32 Tereza Rusková SK PEPA centrum Opava 2005 22 22
7. 38 Sabina Kainerová Fitness AVE Přerov 2006 22 22
8. 34 Kateřina Vlčková SK PEPA centrum Opava 2005 23 23
9. 29 Hana Jelenová SK PEPA centrum Opava 2005 24 24
10. 36 Jiřina Hradilová Fitness AVE Přerov 2006 24 24
11. 39 Zuzana Kasprowiczová SK PEPA centrum Opava 2006 30 30
12. 40 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 33 33

Fitness dívek 14 - 15 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. celk.
1. 43 Adéla Cihelková SK PEPA centrum Opava 2004 4 4
2. 42 Kateřina Dokládalová Fitness AVE Přerov 2003 5 5
3. 46 Natálie Táborská SK PEPA centrum Opava 2004 9 9
4. 45 Nikola Korduliaková SK PEPA centrum Opava 2004 12 12

Fitness chlapců

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. celk.
1. 1 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 3 3


Nejnápaditější sestava


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty