Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Prodloužení či vystavení registračního průkazu SKFČR na rok 2019

Článek vydán 18. 09. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 5419

V tomto článku si dovolujeme shrnout, jak funguje prodlužování či vystavování nových registračních průkazů SKFČR na rok 2019. Níže najdete návod, jak přesně zažádat o prodloužení, prodloužení s přestupem do jiného oddílu či vystavení nového průkazu pro nového závodníka. Platný registrační průkaz musí mít každý závodník, který chce soutěžit na českých, ale i zahraničních soutěžích. Průkaz je nutné mít platný, i když se chystáte jen na zahraniční soutěže či na mistrovství světa či mistrovství Evropy.


Mám registrační průkaz a chci prodloužit jeho platnost pod stejným oddílem

Ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu si stáhnete formulář Prodloužení registrace, který si buď vytisknete nebo vyplníte elektronicky. Vyplněnou a orazítkovanou žádost spolu s vaším registračním průkazem odešlete na adresu svazu Stará Spojovací 2263/9, Praha 9, 190 00 nebo můžete obojí odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat formulář s průkazem v obálce na recepci FirstStep Fitness. Po domluvě lze na recepci FirstStep Fitness prodloužené průkazy i vyzvedávat. Registrační poplatek 200 Kč za prodloužení průkazu odesílejte prosím na svazový bankovní účet.


Mám registrační průkaz a chci si ho prodloužit pod jiným oddílem

V tomto případě musíte mít vyplněné formuláře dva. Nejprve si ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu stáhnete a vyplníte Ohlášení přestupu či hostování, kde je nutné mít razítka starého i nového oddílu. Dále je potřeba vyplnit formulář Prodloužení registrace na rok 2019, kde už budete mít razítko nového oddílu. Dále platí, že vyplněné žádosti spolu s vaším registračním průkazem odešlete na adresu svazu Stará Spojovací 2263/9, Praha 9, 190 00 nebo můžete vše odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat formuláře s průkazem v obálce na recepci FirstStep Fitness. Po domluvě lze na recepci FirstStep Fitness prodloužené průkazy i vyzvedávat. Registrační poplatek 200 Kč za prodloužení průkazu odesílejte prosím na svazový bankovní účet. Za přestup se je poplatek nulový.


Ztratil jsem/ nemůžu najít svůj registrační průkaz

Na svou žádost připište do horní části, že žádáte o duplikát průkazu. Poplatek za vystavení duplikátu je 200 Kč a je splatný stejným způsobem, jako poplatek za prodloužení registrace.


Jsem nový závodník a chci se ve svazu registrovat

Pokud jste novým závodníkem a splňujete pravidla SKFČR stačí, když si ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu stáhnete formulář Registrace nového závodníka. Formulář je potřeba vyplnit, musíte jej mít orazítkovaný oddílem, pod kterým chcete startovat (pozor, oddíl musí být členem SKFČR, registrované oddíly naleznete zde). Vyplněnou žádost spolu s vaší pasovou fotografií prosím odešlete na adresu svazu Stará Spojovací 2263/9, Praha 9, 190 00 nebo můžete vše odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat formuláře s průkazem v obálce na recepci FirstStep Fitness. Po domluvě lze na recepci First Step Fitness nové průkazy i vyzvedávat. Registrační poplatek 200 Kč za vystavení průkazu odesílejte prosím na svazový bankovní účet.

Další důležité informace k závodění naleznete v článku Chci soutěžit, co pro to musím udělat? a 10 kroků pro úspěšný start na soutěži.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty