Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Seminář rozhodčích únor 2019 - ohlédnutí

Článek vydán 26. 02. 2019 - Rozhodčí - zhlédnutí: 799

V sobotu 23. února 2019 se na tradičním místě v Hotelu Sharingham v Brně konal seminář rozhodčích Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Seminář uspořádala Komise rozhodčích SKFČR, jednotlivá témata přednášeli Martin Louda a Ludmila Čížová.

První bod semináře bylo ohlédnutí za podzimní soutěžní sezónou roku 2018. Rozhodčí byli seznámeni s procentuální úspěšností na jednotlivých soutěžích a také byli rozebrány některé nedostatky a sporné situace. Následně Ludmila Čížová informovala přítomné o dění v mezinárodní federaci IFBB, kde například probíhá testování rozhodování přes mobilní telefony nebo tablety. V dalším bodu setkání byli probrány změny pravidel pro rok 2019. Po krátké přestávce byli rozhodčí seznámeni se soutěžemi, které se budou konat na jaře, kdy proběhne 8 mistrovských a 4 pohárové soutěže. Byli také seznámeni s dopingovými případy, které řešila Disciplinární komise za rok 2018. Ludmila Čížová a Martin Louda pak uzavřeli seminář informacemi o dění v SKFČR.

Semináře se zúčastnilo celkem 22 rozhodčích. Nominace rozhodčích pro jarní soutěže bude zveřejněna v nejbližší době. Krátké fotografické ohlédnutí za seminářem najdete níže.


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty