Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Pozvánka na první mistrovské soutěže

Článek vydán 15. 04. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 820

Tento víkend máme nejen velikonoční svátky, ale také nám už v pátek startuje domácí nabitá jarní sezóna. Po následující víkendy se budou konat nejenom mistrovské soutěže, ale také pohárové soutěže.

A jaké soutěže se konají tento víkend?

Už v pátek 19. dubna se v Rosicích koná letošní první mistrovská soutěž - Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá Oddíl kulturistiky Zbýšov a celé klání se uskuteční v Kulturním domě Cristal (Trávníky 74, Rosice). Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 11:00 hod.
Pozor! přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do pondělí 15. října 2019 a to do půlnoci. V současné chvíli je na klání přihlášeno 140 závodníků, přesné startovní listiny očekávejte ve středu.


Následně v sobotu 20. dubna se v Mladé Boleslavi uskuteční Mistrovství Čech mužů a žen. Závodníci se utkají ve stejných kategoriích jako na Mistrovství Moravy a Slezska - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá Dream Gym ve spolupráci s on-line koučem BodyHunters.cz, který je zároveň hlavním sponzorem akce. Celé klání se uskuteční v Kulturním domě Mladé Boleslavi (Dukelská 1093, Mladá Boleslav). Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 11:00 hod.
Pozor! přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do pondělí 15. října 2019 a to do půlnoci. V současné chvíli je na klání přihlášeno přes 200 závodníků, přesné startovní listiny očekávejte ve středu.
Pro diváky bude v předsálí kulturního domu připraveno velkorysé expo, kterého se bude účastnit řada vystavovatelů a sponzorů akce z fitness branže. Mezi hlavní vystavovatele a sponzory akce patří společnosti Amix, Extrifit, Big Boy Butter, PROM-IN, Vigor, Sanas, Lion Nutrition, Fitness Muscle Shop, GrünSport, Nutramino, Eat me box, distributor brazilského sportovního oblečení Maria Gueixa Fitness, Brands Capital se značkou Yakuza, Fitmark s nabídkou tašek na jídla, elektrických šejkrů a jiných doplňků a další.
K nejvýznamnějším hostům této soutěže budou patřit mistr světa v kulturistice Stefan Orosz anebo profesionální závodnice v bikiny fitness, Moldavanka Marina Mocanu. Kromě nich na akci také exhibičně vystoupí Michal Barbier, mistr světa ve fitness mužů a mistr Evropy ve fitness juniorů, který předvede vystoupení s akrobatickými, balančními a gymnastickými prvky.


V návaznosti na změnu v postupovém klíči na Mistrovství České republiky, chceme znovu připomenout podmínku, kterou je nutné splnit pokud chcete na MČR startovat a to je účast na oblastních mistrovství (Mistrovství Moravy a Slezska nebo Mistrovství Čech).

Platí, že na všech soutěžích budou přítomny společnosti zajišťující nástřik soutěžními barvami (více informací zde).

Všechny příznivce kultuistiky a fitness srdečně zveme nejen na tyto dvě první soutěže, ale i na ostatní soutěže SKFČR, které proběhnou na jaře 2019.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty