Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na první mistrovské soutěže

Článek vydán 15. 04. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1436

Tento víkend máme nejen velikonoční svátky, ale také nám už v pátek startuje domácí nabitá jarní sezóna. Po následující víkendy se budou konat nejenom mistrovské soutěže, ale také pohárové soutěže.

A jaké soutěže se konají tento víkend?

Už v pátek 19. dubna se v Rosicích koná letošní první mistrovská soutěž - Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá Oddíl kulturistiky Zbýšov a celé klání se uskuteční v Kulturním domě Cristal (Trávníky 74, Rosice). Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 11:00 hod.
Pozor! přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do pondělí 15. října 2019 a to do půlnoci. V současné chvíli je na klání přihlášeno 140 závodníků, přesné startovní listiny očekávejte ve středu.


Následně v sobotu 20. dubna se v Mladé Boleslavi uskuteční Mistrovství Čech mužů a žen. Závodníci se utkají ve stejných kategoriích jako na Mistrovství Moravy a Slezska - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá Dream Gym ve spolupráci s on-line koučem BodyHunters.cz, který je zároveň hlavním sponzorem akce. Celé klání se uskuteční v Kulturním domě Mladé Boleslavi (Dukelská 1093, Mladá Boleslav). Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 11:00 hod.
Pozor! přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do pondělí 15. října 2019 a to do půlnoci. V současné chvíli je na klání přihlášeno přes 200 závodníků, přesné startovní listiny očekávejte ve středu.
Pro diváky bude v předsálí kulturního domu připraveno velkorysé expo, kterého se bude účastnit řada vystavovatelů a sponzorů akce z fitness branže. Mezi hlavní vystavovatele a sponzory akce patří společnosti Amix, Extrifit, Big Boy Butter, PROM-IN, Vigor, Sanas, Lion Nutrition, Fitness Muscle Shop, GrünSport, Nutramino, Eat me box, distributor brazilského sportovního oblečení Maria Gueixa Fitness, Brands Capital se značkou Yakuza, Fitmark s nabídkou tašek na jídla, elektrických šejkrů a jiných doplňků a další.
K nejvýznamnějším hostům této soutěže budou patřit mistr světa v kulturistice Stefan Orosz anebo profesionální závodnice v bikiny fitness, Moldavanka Marina Mocanu. Kromě nich na akci také exhibičně vystoupí Michal Barbier, mistr světa ve fitness mužů a mistr Evropy ve fitness juniorů, který předvede vystoupení s akrobatickými, balančními a gymnastickými prvky.


V návaznosti na změnu v postupovém klíči na Mistrovství České republiky, chceme znovu připomenout podmínku, kterou je nutné splnit pokud chcete na MČR startovat a to je účast na oblastních mistrovství (Mistrovství Moravy a Slezska nebo Mistrovství Čech).

Platí, že na všech soutěžích budou přítomny společnosti zajišťující nástřik soutěžními barvami (více informací zde).

Všechny příznivce kultuistiky a fitness srdečně zveme nejen na tyto dvě první soutěže, ale i na ostatní soutěže SKFČR, které proběhnou na jaře 2019.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty