Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2019 - startovní listiny

Článek vydán 17. 04. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1913

V pátek 19. dubna Vás srdečně zveme do kulturního domu Cristal v Rosicích na Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2019. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 142.
V návaznosti na změnu v postupovém klíči na Mistrovství České republiky chceme znovu připomenout, že pokud plánujete start na MČR, musíte se aktivně zúčastnit Mistrovství Moravy a Slezska.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

bikiny fitness - do 160 cm

• 1. Zuzana Bartošová (Power Gym Jihlava)
• 2. Laura Bialyová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Nela Kordiaková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Jitka Pokorná (Extrifit Club)
• 5. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Emilie Škulavíková (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 7. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 8. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Kamila Brzobohatá (Yamamoto Czech)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Alexandra Hirčová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Daniela Knittlová (Sportovní klub Zbýšov)
• 5. Lucie Koudelová (Extrifit Club)
• 6. Hana Marková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 7. Barbora Mesárošová (Infitness Zlín)
• 8. Veronika Šimíčková (Target Team)
• 9. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Jitka Broďáková (TJ Tesla Brno)
• 2. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 3. Sára Klečková (Fitness AVE Přerov)
• 4. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 7. Vanesa Maurycová (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 8. Aneta Princová (Fitness Institut Klub)
• 9. Patricie Selecká (Fit - K.O. Staré Město)
• 10. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 11. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 12. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Barbora Hudcová (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Linda Jandová (Pajič Trainings)
• 4. Sylvie Moocová (Top Fitness Ostrava)
• 5. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 6. Petra Zvoníčková (Better Fitness)

kulturistika muži - do 70 kg

• 1. Pavel Dostál (Infitness Zlín)
• 2. Jaroslav Görög (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 3. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 4. Tomáš Jančo (Pro Life Fitness Telč)
• 5. David Kovaľský (Topič Team Jihlava)
• 6. Jan Miňovský (Fitness Bobycentrum)
• 7. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Jan Slovák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. Martin Cudrák (SK Tři studně)
• 2. Ondřej Dorotka (Pro Life Fitness Telč)
• 3. Robin Grenar (Hardcore Gym Fontána)
• 4. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 5. Petr Rybár (Šali Team Bruntál)
• 6. David Sniegoň (SK Luna Fitness Havířov)
• 7. Radek Stavinoha (TJ Olympia Zlín)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Petr Michálek (Fitness AVE Přerov)
• 3. Jiří Mikoláš (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Lukáš Špaček (SK Luna Fitness Havířov)
• 5. Tomáš Vtípil (Topič Team Jihlava)
• 6. Tomáš Zamazal (Kubík fitness Ostrava)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Roman Beránek (Fitness Bobycentrum)
• 2. Ladislav Fojtík (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Kamil Kopecký (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Vít Langer (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Martin Mikel (Infitness Zlín)
• 8. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 9. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Ján Ďuriš (SF7 Team)
• 2. Tomáš Dvořáček (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Čeněk Fajkus (Turek Team)
• 4. Jaroslav Helvig (Fitness Gym Vrábel)
• 5. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Jiří Minařík (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)

klasická kulturistika - do 180 cm

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Tomáš Forman (Irongym Kyjov)
• 4. Jan Král (Centrum zdraví Bohuňovice)
• 5. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava)
• 6. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Antonín Pavlíček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Radek Sychra (Fitko Kameňák)

klasická kulturistika - nad 180 cm

• 1. Jaroslav Blažek (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 2. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 3. Jan Černoch (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 4. David Černý (FirstStep Fitness Praha)
• 5. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 6. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 7. Martin Popelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Radim Řezáč (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 9. Jiří Rolenc (Irongym Kyjov)
• 10. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 12. Karel Šnajdr (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 13. Lukáš Vrábel (Toro Gym Vysoké Mýto)

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Andrea Jančíková (Target Team)
• 2. Michaela Kotorová (SK Přerov)
• 3. Petra Lacinová (SK Luna Fitness Havířov)
• 4. Martina Long (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 5. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Barbora Procházková (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 3. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Marie Zapletalová (Infitness Zlín)

physique muži - do 174 cm

• 1. Daniel Barák (SF7 Team)
• 2. Michal Bystrianský (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Daniel Ferčák (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 4. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 5. Rostislav Souček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Tibor Takáč (StarFit Kopřivnice)
• 7. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Vladislav Zatloukal (SF7 Team)

physique muži - do 178 cm

• 1. Pavel Dittrich (Centrum zdraví Bohuňovice)
• 2. Angelo Espinosa (BeFree Fitness Uherský Brod)
• 3. Filip Geryk (Fitness PEPA Opava)
• 4. Pavel Halfar (Fit Park Ostrava)
• 5. Pavel Hronek (SF7 Team)
• 6. Ivo Majer (Bikini-fitness.cz)
• 7. Jan Přikryl (Fitness Institut Klub)
• 8. Tomáš Vognar (Sportovní klub Zbýšov)
• 9. Richard Vojta (FirstStep Fitness Praha)
• 10. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)
• 11. René Janošek (SF7 Team)

physique muži - do 182 cm

• 1. Robin Chlebec (Fit Darja Bohumín)
• 2. Ondřej Hroza (Fitness Ravell Kyjov)
• 3. Ondřej Kohout (SF7 Team)
• 4. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 5. Jakub Rochovanský (Fun Bodybuilding Rakovník)
• 6. Viktor Zetocha (Infitness Zlín)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Lukáš Beránek (Topič Team Jihlava)
• 2. Kamil Biada (Fit Darja Bohumín)
• 3. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 4. Andrej Gondáš (SF7 Team)
• 5. Michael Jaroš (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Michael Klecker (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 8. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 9. Jakub Marek (Fit - K.O. Staré Město)
• 10. Libor Václavík (StarFit Kopřivnice)
• 11. Daniel Žoldák (SF7 Team)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty