Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Důležité informace pro závodníky před mistrovstvím ČR v Lysé nad Labem

Článek vydán 22. 04. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1435

V sobotu 27. a v neděli 28. dubna 2019 se v Lysé nad Labem koná Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters. Informace v tomto článku jsou určeny pro všechny zájemce o start. Kompletní propozice soutěže najdete zde.

Každý závodník se musí přihlásit!

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni účastníci těchto mustrovství (s výjimkami, viz poznámka 1) níže). Dále na mistrovství ČR smějí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku (s výjimkami, viz poznámka 2) níže) a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR.

  • 1) Neplatí pro závodníky, kteří odmítli dopingovou kontrolu nebo se po výzvě nedostavili k dopingové kontrole. Někteří z nich (z mistrovství Čech) již v seznamech nominovaných níže nefigurují, někteří (z mistrovství Moravy a Slezska) mohou být ze seznamu nominovaných odstraněni dle závěrů komisařů ADV ČR, které SKFČR obdrží v průběhu týdne.

  • 2) Neplatí pro závodníky, jejichž výsledky byly s ohledem na porušení antidopingových pravidel anulovány.

Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ve které startoval na postupové soutěži (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistiky mužů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii; závodníci výškových kategorií budou zařazeni do stejné výškové kategorie, z jaké se nominovali). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters, smíšené páry atd.), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace. Pro všechny závodníky, kteří chtějí na mistrovství ČR startovat, ale bez výjimky platí, že se musejí dopředu přihlásit a zaplatit startovné! Pokud se nakonec soutěže rozhodnete nezúčastnit, uhrazené startovné se nevrací. Elektronické přihlášky jsou dostupné zde: www.skfcr.cz/prihlasky. Samotná nominace z postupové soutěže není automatickou přihláškou a přihlášení až na místě v den soutěže nebude možné.

Pro všechny závodníky samozřejmě platí, že mohou startovat na všech jarních pohárových soutěžích.

Hudba pro volné sestavy

Závodníci, kteří mají ve své kategorii volnou sestavu, musejí (!) poslat MP3 nahrávku společně s přihláškou. Donesení hudby na CD disku přímo na soutěž není možné. V případě, že závodník hudbu nepošle a startoval na soutěžích mistrovství Čech nebo Moravy a Slezska v letošním roce, přiřadí se k němu jeho hudba z této soutěže.

Důležitá upozornění

  • Na mistrovství České republiky je vypsána i soutěž kulturistiky smíšených párů, ve které mohou startovat mezi muži jak závodníci kulturistiky, tak klasické kulturistiky či physique, mezi ženami pak také závodnice z jakékoliv kategorie (physique, bodyfitness a teoreticky v případě dostatečného svalového rozvoje i bikiny nebo wellness fitness). Soutěží se samozřejmě podle pravidel kulturistiky.

  • Velmi prosíme, dostavte se na soutěži včas k prezentaci. Prezentace je základem soutěže a kdo nepřijde k prezentaci, nemůže startovat. Dodatečné zapsání po ukončení prezentace není možné.

Kdo se může přihlásit?

Obecné podmínky startu byly vyjmenovány výše, pro start na soutěži je pak nutné mít platný registrační průkaz a osobní doklad (např. občanský průkaz). Kompletní seznam závodníků, kteří si v kategoriích, kde je nutná nominace, vybojovali právo startu, najdete níže.

V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte sekretariát SKFČR na e-mailu sekretariat@skfcr.cz.


Pozor, seznam níže není startovní listinou, jedná se jen o seznam závodníků,
kteří se do kategorií, kde je to podmínkou, nominovali!

Všichni zájemci o start se musejí elektronicky přihlásit!


Bodyfitness do 164 cm

jméno oddíl
Petra Lacinová SK Luna Fitness Havířov
Veronika Vojtíšková TJ Tesla Brno
Andrea Jančíková Target Team
Michaela Kotorová SK Přerov
Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň
Pavlína Hlavová MD Fitness Lanškroun
Edita Klausová Fitness Victory
Lenka Nováková T&M Olympia Fitness Praha
Arleta Krausová Xfitness Praha

Bodyfitness nad 164 cm

jméno oddíl
Martina Long Fitness Studio Tommy Prostějov
Barbora Procházková Fitness MB Moravské Budějovice
Ivana Dahmová Kubík fitness Ostrava
Marie Zapletalová Infitness Zlín
Lenka Suchopárová Fitness Factory Jihlava
Michaela Svobodová Extrifit Club
Jitka Šipošová Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov
Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň
Kateřina Opatrná Profi Fitness Eva Plzeň
Denisa Novotná FirstStep Fitness Praha
Barbora Bláhová Turek Team
Monica Fox T&M Olympia Fitness Praha
Alena Neffová MD Fitness Lanškroun
Jana Horová Fitness Slunce Tábor
Pavla Michnová Fine Fitness Pardubice
Tereza Pavelková Armal Gym Praha
Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora

Bikiny fitness do 160 cm

jméno oddíl
Nela Kordiaková Fitness Factory Jihlava
Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov
Adéla Uhrová Pajič Trainings
Tereza Szwarcová Toro Gym Vysoké Mýto
Jitka Pokorná Extrifit Club
Zuzana Bartošová Power Gym Jihlava
Emilie Škulavíková Fitnesscentrum Šembi Bohumín
Laura Bialyová Kubík fitness Ostrava
Klára Vyletová Turek Team
Jana Žitná Fitness při CVČ Most
Veronika Kossková Eagle Fitness
Eliška Jelinková Fitcentrum I-R Club Pardubice
Nikola Zívalová Xfitness Praha
Dita Láblerová Tom „S“ Gym Děčín
Michaela Matoušková Pulse Fitness Club Praha
Anna Geletová Fitness Hulk Plzeň
Veronika Svobodová Fitness při CVČ Most

Bikiny fitness do 165 cm

jméno oddíl
Kamila Brzobohatá Yamamoto Czech
Lucie Koudelová Extrifit Club
Hana Marková Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Alexandra Hirčová SK PEPA centrum Opava
Barbora Mesárošová Infitness Zlín
Daniela Knittlová Sportovní klub Zbýšov
Alžběta Vopelková KSK Jalex Team Krnov
Veronika Šimíčková Target Team
Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno
Michaela Bauerová SK kulturistiky a fitness Profi Fitness Eva
Viktoria Babíková Target Team
Klára Csikósová Extrifit Gym Tanvald
Petra Kopřivová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň
Michaela Roubalová Března Fitness Club Česká Lípa
Olga Nehasilová Prom-In Team
Šárka Čejková Extrifit Club
Veronika Wagnerová Fitness Slunce Tábor
Monika Kvasničková Fitness Ural Sokolov
Michaela Líbalová Bikini Angels Praha

Bikiny fitness do 170 cm

Renata Součková MD Fitness Lanškroun
Jitka Broďáková TJ Tesla Brno
Julie Svitáková Fitness Institut Klub
Livie Maléřová Armal Gym Praha
Vanesa Maurycová SK Quatro Fitness Ostrava
Aneta Princová Fitness Institut Klub
Michaela Sichálková Infitness Zlín
Tereza Anna Černošková Fitness AVE Přerov
Adéla Kostiková BBK Fitness Sokol Znojmo
Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava
Patricie Selecká Fit - K.O. Staré Město
Sára Klečková Fitness AVE Přerov
Zuzana Kodaiová Max Power Gym Holýšov
Denisa Grassingerová Fine Fitness Pardubice
Sarah Valenzová Fitness Hulk Plzeň
Katarína Halagovcová Target Team
Kateřina Vottová Toro Gym Vysoké Mýto
Monika Špačková Target Team
Marcela Kotková T&M Olympia Fitness Praha
Iveta Bačinová Fitness Club Luky Karlovy Vary
Sára Svobodová FirstStep Fitness Praha
Olga Lyubenko Yamamoto Czech
Nikola Šeböková Fitness Slunce Tábor
Anna Faltová Extrifit Club
Aneta Ernestová Fitness team Ronnie.cz
Gabriela Špoulová Fitness Corso
Hanna Gužiaková Pepe Lopez Gym Chomutov
Klára Kujalová Fitness Victory
Erika Špeťková Target Team
Lenka Hanzáková Posilovna Rozdělov
Veronika Seravokaya Target Team
Andrea Ryšánová FirstStep Fitness Praha
Kateřina Šalšová Fitness Aris Jičín
Olexandra Voronina Fitness Victory

Bikiny fitness nad 170 cm

jméno oddíl
Barbora Hudcová Fitness Factory Jihlava
Sylvie Moocová Top Fitness Ostrava
Petra Zvoníčková Better Fitness
Veronika Nespěšná Yamamoto Czech
Linda Jandová Pajič Trainings
Simona Horáková BBK Fitness Sokol Znojmo
Marijana Trkuljová T&M Olympia Fitness Praha
Kristýna Berná Turek Team
Kristýna Flídrová Target Team
Natálie Myslíková Bikini Angels Praha
Kamila Maříková Better Fitness
Tereza Zdražilová Extrifit Club
Tereza Nosková Hammer Strength Fitness
Iva Sarauerová Fitness team Ronnie.cz
Veronika Müllerová FirstStep Fitness Praha
Monika Klementová Xfitness Praha
Nela Sejtková Gym Cornicula Praha
Petra Beroušková Target Team
Zuzana Kozlová Pajič Trainings
Hana Milev Fitness Mania Gym Kladno
Veronika Špániková Fitness Club Luky Karlovy Vary
Olga Usova Fitness team Ronnie.cz
Eva Budina Extrifit Club
Klára Lipárová Axagym Praha
Kristýna Darmovzalová Fitness Institut Klub

Physique mužů do 174 cm

jméno oddíl
Rostislav Souček BBK Fitness Sokol Znojmo
Daniel Barák SF7 Team
Jan Přikryl Fitness Institut Klub
Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava
Daniel Ferčák Fitnesscentrum Šembi Bohumín
Vladislav Zatloukal SF7 Team
Ondřej Pokorný Sportovní klub Zbýšov
Tibor Takáč StarFit Kopřivnice
Michal Bystrianský KSK Jalex Team Krnov
Pavel Halfar Fit Park Ostrava
Marek Šafář Xfitness Praha
Roman Melančin Fitness Mania Gym Kladno
Dominik Velc Fitness Mania Gym Kladno
Bohumír Baron Sport Studio Sandow Mariánské Lázně
Alessandro De Martino Eagle Fitness
Michal Kubín S.K. Maximus Praha
Jiří Denis T&M Olympia Fitness Praha
Michal Kufner Fitness KWK Fit
Aleš Lamka Fit centrum D & K

Physique mužů do 178 cm

jméno oddíl
René Janošek SF7 Team
Ivo Majer Bikini-fitness.cz
Filip Geryk Fitness PEPA Opava
Pavel Dittrich Centrum zdraví Bohuňovice
Dušan Vopelka KSK Jalex Team Krnov
Pavel Hronek SF7 Team
Tomáš Vognar Sportovní klub Zbýšov
Richard Vojta FirstStep Fitness Praha
Alexandr Polyakov Target Team
Vlastimil Kalášek Bodyflex Fitness Litoměřice
Patrik Lebr Fit centrum D & K
Marek Bulva Target Team
Václav Kršňák Fitness team Ronnie.cz
Marek Špác Gym 2000 Kladno
Martin Schejbal Gym Cornicula Praha
Michal Daneš FirstStep Fitness Praha
Jiří Kubeš Pepe Lopez Gym Chomutov
Zdeněk Vrána Gym Cornicula Praha
Jan Slaboch T&M Olympia Fitness Praha
Jan Vebr Pepe Lopez Gym Chomutov
Martin Horák Fitness při CVČ Most

Physique mužů do 182 cm

jméno oddíl
Ondřej Hroza Fitness Ravell Kyjov
Viktor Zetocha Infitness Zlín
Robin Chlebec Fit Darja Bohumín
Jakub Rochovanský Fun Bodybuilding Rakovník
Ondřej Kohout SF7 Team
Petr Poláček Fitness Institut Klub
Jan Tyrk Target Team
Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz
Lukáš Sládek Spinning & Fitness Brno
Martin Marek Fitness team Ronnie.cz
Miroslav Kadlec T&M Olympia Praha
Tomáš Svoboda Fitness Hulk Plzeň
Marek Vlček Dee Gym Liberec
Tomáš Skřivánek Fitness při CVČ Most
Ondřej Novák FirstStep Fitness Praha
Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz
Filip Krucký Hammer Strength Fitness
Michal Kubrycht FirstStep Fitness Praha
Jiří Lafata Sportcentrum Cheb
Tomáš Brabec Fitness club Jařest
Jan Skala Fitness Victory
Josef Flisák T-CLUB
Jiří Valter T&M Olympia Fitness Praha
Tomáš Čermák Fitness Hulk Plzeň
Viliam Kolesár Dream Gym Mladá Boleslav
Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha

Physique mužů nad 182 cm

jméno oddíl
Jakub Marek Fit - K.O. Staré Město
Daniel Žoldák SF7 Team
Lukáš Beránek Topič Team Jihlava
Michael Jaroš Eurogym Fitness Olomouc
Ondřej Lošák StarFit Kopřivnice
Jan Čubok Fit Park Ostrava
Libor Václavík StarFit Kopřivnice
Andrej Gondáš SF7 Team
Kamil Biada Fit Darja Bohumín
Michael Klecker Kubík fitness Ostrava
Ladislav Kočí Hulk Gym Brno
Josef Ptáčník Fitness VAF Milovice
Philip Stehlík Profi Fitness Eva Plzeň
Filip Kroček Armal Gym Praha
Jan Hrázský Target Team
Martin Křemen Target Team
Marek Kinčl Muscle Factory Březnice
David Veselý Pulse Fitness Club Praha
Tomáš Růžička SF7 Team
Miroslav Pinc Fialas Gym
Jiří Jakoubě SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou
Jaromír Tykal Target Team
Michal Slíva Marvel Gym Mladá Boleslav
Tomáš Vohnout Fine Fitness Pardubice
Vladyslav Bedrych SF7 Team
Tomáš Horvát Fitnesscentrum Dobříš
David Blahout Hard Core Gym Františkovy Lázně
Jakub Veselý Remi Sport Prostějov

Klasická kulturistika do 180 cm

jméno oddíl
Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov
Vojtěch Fojtík KSK Jalex Team Krnov
Antonín Pavlíček BBK Fitness Sokol Znojmo
Jaroslav Blažek Atomy Sport-club Kroměříž
Radek Sychra Fitko Kameňák
Václav Onderka SK PEPA centrum Opava
Tomáš Forman Irongym Kyjov
Petr Mohyla SK Radoch Ostrava
Jan Kaščák Fitness při CVČ Most
Jiří Kaňák Sport centrum Koloseum Plzeň
Pavel Svinka Muscle Factory Březnice
Jan Petr Bodyflex Fitness Litoměřice
Dušan Mankovecký Fitness Victory
Daniel Mlynár Extrifit Club
Artur Bartusik T&M Olympia Fitness Praha
Jan Kebrle Pajič Trainings
Jiří Lang Fitpeople Jihlava

Klasická kulturistika nad 180 cm

Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional
Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín
Martin Popelka BBK Fitness Sokol Znojmo
Radim Řezáč Atomy Sport-club Kroměříž
Martin Němec Obořil Elite Team
Jakub Čablík Fitness AVE Přerov
David Černý FirstStep Fitness Praha
Jan Černoch Fitness Studio Tommy Prostějov
Lukáš Vrábel Toro Gym Vysoké Mýto
Jiří Rolenc Irongym Kyjov
Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava
Petr Myslivec Fitness Ural Sokolov
Miroslav Špaček FC KARO Slavia Havířov
Jan Bláha Hard Core Gym Františkovy Lázně
Petr Jirků T&M Olympia Fitness Praha
Luboš Milek Eagle Fitness
Jiří Vinš Března Fitness Club Česká Lípa
David Bednár T&M Olympia Fitness Praha
Jan Mičuch Hard Core Gym Františkovy Lázně
Marek Hagenštoc RT Sport Fitness Jirkov
Yaroslav Pletnev Hammer Strength Fitness
Pavel Novák Fitness U Pešků Liberec
Jiří Protivanský Empire Fitness
Josef Drda Extrifit Club

Kulturistika mužů do 70 kg

jméno oddíl
David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice
Radim Paštěka MD Fitness Lanškroun
Tomáš Jančo Pro Life Fitness Telč
Jan Miňovský Fitness Bobycentrum
Pavel Dostál Infitness Zlín
Jan Slovák T-gym - Klub kulturistiky a fitness
David Kovaľský Topič Team Jihlava
Jaroslav Görög Fitness Studio Tommy Prostějov
Filip Janko Fitness KWK Fit
Petr Müller Extrifit Club
Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor
Pavel Navara Sportovní centrum NMnM
Michal Horák SKK Hrádek nad Nisou

Kulturistika mužů do 75 kg

jméno oddíl
Martin Cudrák SK Tři studně
Robin Grenar Hardcore Gym Fontána
Miloš Růžička SK Morava Kroměříž
David Sniegoň SK Luna Fitness Havířov
Radek Stavinoha TJ Olympia Zlín
Petr Rybár Šali Team Bruntál
Ondřej Dorotka Pro Life Fitness Telč
Jaroslav Kováč Sport centrum Koloseum Plzeň
John Andrew Seffi Extrifit Club
Lukáš Rejč Extrifit Club
Lukáš Hlavnička Toro Gym Vysoké Mýto
Jakub Hejna FirstStep Fitness Praha
Tomáš Svoboda Fit HB Havlíčkův Brod
Martin Černý O.K. Universal Gym Ústí nad Labem
Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín

Kulturistika mužů do 80 kg

jméno oddíl
Petr Michálek Fitness AVE Přerov
Tomáš Zamazal Kubík fitness Ostrava
Tomáš Vtípil Topič Team Jihlava
Jiří Adámek TJ Nový Jičín
Jan Balogh The Dreams Factory Gym Plzeň
Pavel Bartoníček Fitness Sport Club Kadaň
Ondřej Pospíšil Fitness Beseda Litoměřice
Jiří Benda Extrifit Club
Tomáš Vlha KSK Jalex Team Krnov
Tomáš Adámek Extrifit Club
Zdeněk Titl Fialas Gym
Lukáš Liebreich Fitness R.A.P. Factory Praha
Vladimír Stehlík Fitness team Ronnie.cz

Kulturistika mužů do 90 kg

jméno oddíl
Roman Beránek Fitness Bobycentrum
Lukáš Špaček SK Luna Fitness Havířov
Daniel Karlík Extrifit Club
Kamil Kopecký TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jiří Mikoláš KSK Jalex Team Krnov
Martin Mikel Infitness Zlín
Tomáš Vondál Oddíl kulturistiky ASK Blansko
Marek Šajnar Fitness AVE Přerov
Vít Langer SK PEPA centrum Opava
Milan Kamenišťák Kubík fitness Ostrava
Jan Kubo Fitness Ural Sokolov
Antonín Téma Hard Core Gym Františkovy Lázně
Petr Borč Cardio Fitness ČS Česká Lípa
Michal Kropáček Target Team
Tomáš Kuchař T&M Olympia Fitness Praha
Tomáš Blahout Hard Core Gym Františkovy Lázně
Roman Pavin Eagle Fitness
Pavel Tempel Fitness při CVČ Most
Lukáš Hejhal Muscle Factory Březnice
Vladimír Semerád KSK Semi Praha
Miloslav Fürst Spyn-a-Gym Štětí

Kulturistika mužů nad 90 kg

jméno oddíl
Ján Ďuriš SF7 Team
Čeněk Fajkus Turek Team
Jan Toman Fitness Gym Vrábel
Jiří Minařík Oddíl kulturistiky ASK Blansko
Tomáš Dvořáček Mišmaš Fitness Brno
Jaroslav Husák TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Josef Květoň T&M Olympia Fitness Praha
Jarmil Valdman Hard Core Gym Františkovy Lázně
Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně
Lukáš Slabý Fitness team Ronnie.cz
Vlastislav Kříž Hard Core Gym Františkovy Lázně
Jakub Ott Target Team
Ervín Wallisch Hard Core Gym Františkovy Lázně
Josef Pavle Target Team
Ondřej Sobotka Extrifit Club

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty