Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2019 - startovní listiny (sobota)

Článek vydán 25. 04. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1740

V sobotu 27. a v neděli 28. dubna se v Lysé nad Labem koná Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2019. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů a masters, klasické kulturistiky mužů a masters, kulturistiky vozíčkářů a párů, physique mužů a masters, bodyfitness žen a masters, bikiny fitness žen a masters, wellness fitness žen a masters a physique žen. Celé klání se uskuteční na Výstavišti Lysá nad Labem ulice Masarykova 1727 (vchod JIH z ulice Čapkova). Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků na sobotu, kterých je celkem 104.

Semifinále soutěže začíná oba dny v 11:00, finále pak startuje v 14:30.
Vstupenky za 300 Kč můžete zakoupit na místě konání. Trenéři mají vstup za 150 Kč.
Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Již tradičně budou v hale také stánky vystavovatelů: Extrifit, Amix, MaxxWin Nutrition, FA Nutrition, Mad Max, Norbert's Donuts, Šmakoun, Fitmark, Pro Tan, Stanmark, Butterland, Pro Athlete Team Dvoro, PeVan, SF7 Pro Wear, Vigor Sports Nutrition, Aone Nutrition, Alea, Natural Bars, All Stars, Bikinifit.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

kulturistika muži - do 70 kg

• 1. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 2. Jan Miňovský (Fitness Bobycentrum)
• 3. Petr Müller (Extrifit Club)
• 4. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. Martin Cudrák (SK Tři studně)
• 2. Martin Černý (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 3. Robin Grenar (Hardcore Gym Fontána)
• 4. Jakub Hejna (FirstStep Fitness Praha)
• 5. Lukáš Rejč (Extrifit Club)
• 6. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 7. David Sniegoň (SK Luna Fitness Havířov)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 3. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 4. Jaroslav Kováč (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 5. Lukáš Liebreich (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 6. Petr Michálek (Fitness AVE Přerov)
• . Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 8. Vladimír Stehlík (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Tomáš Vtípil (Topič Team Jihlava)
• 10. Tomáš Zamazal (Kubík fitness Ostrava)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Roman Beránek (Fitness Bobycentrum)
• 2. Tomáš Blahout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Kamil Kopecký (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Michal Kropáček (Target Team)
• 7. Tomáš Kuchař (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 9. Lukáš Špaček (SK Luna Fitness Havířov)
• 10. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 11. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Tomáš Dvořáček (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Jan Kubo (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Josef Květoň (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Lukáš Slabý (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
• 8. Jarmil Valdman (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 9. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

klasická kulturistika - do 180 cm

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Jan Kaščák (Fitness při CVČ Most)
• 3. Dušan Mankovecký (Fitness Victory)
• 4. Daniel Mlynár (Extrifit Club)
• 5. Antonín Pavlíček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Jan Petr (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)

klasická kulturistika - nad 180 cm

• 1. Jan Bláha (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 3. Marek Hagenštoc (RT Sport Fitness Jirkov)
• 4. Petr Jirků (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 6. Jan Mičuch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Luboš Milek (Eagle Fitness)
• 8. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 9. Yaroslav Pletnev (Hammer Strength Fitness)
• 10. Martin Popelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 11. Miroslav Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 12. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Lukáš Vrábel (Toro Gym Vysoké Mýto)

klasická kulturistika masters

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. David Černý (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Martin Dvorožňák (Xfitness Praha)
• 5. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 6. Milan Kováč (Fitnesstip CZ Nový Jičín)
• 7. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 8. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava)
• 9. Bohumil Ševc (Pro Nutrition Czech Team)

kulturistika muži masters - 40 - 49 let

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Patrik Cintl (TJ Lokomotiva Beroun)
• 3. Vítězslav Janda (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Kamil Kopecký (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 5. Petr Michálek (Fitness AVE Přerov)
• 6. Josef Pavle (Target Team)
• 7. Daniel Tomeš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Libor Voborník (Body Fit Club Hradec Králové)
• 9. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

kulturistika muži masters - 50 - 59 let

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Vladimír Kopecký (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Miroslav Macko (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Jan Tomášek (Fitness Centrum Aura Plzeň)

kulturistika muži masters - 60 - 64 let

• 1. Emil Boar (Extrifit Club)
• 2. Jiří Němec (TJ Slovácká Slávia)
• 3. Aleš Vrzák (Fitnesscentrum B + M)

kulturistika muži masters - 65 - 69 let

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Josef Rakyta (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)

kulturistika muži masters - nad 70 let

• 1. Jiří Faflík (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 2. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 3. Jiří Rohan (Urtica Kopřivnice)

kulturistika muži - vozíčkáři

• 1. František Blahuš (Pulse Czech Republic)
• 2. David Motyčka (Bodyflex Fitness Litoměřice)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty