Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2019 - startovní listiny (neděle)

Článek vydán 25. 04. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1494

V sobotu 27. a v neděli 28. dubna se v Lysé nad Labem koná Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2019. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů a masters, klasické kulturistiky mužů a masters, kulturistiky vozíčkářů a párů, physique mužů a masters, bodyfitness žen a masters, bikiny fitness žen a masters, wellness fitness žen a masters a physique žen. Celé klání se uskuteční na Výstavišti Lysá nad Labem ulice Masarykova 1727 (vchod JIH z ulice Čapkova). Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků na sobotu, kterých je celkem 190.

Semifinále soutěže začíná oba dny v 11:00, finále pak startuje v 14:30.
Vstupenky za 300 Kč můžete zakoupit na místě konání. Trenéři mají vstup za 150 Kč.
Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Již tradičně budou v hale také stánky vystavovatelů: Extrifit, Amix, MaxxWin Nutrition, FA Nutrition, Mad Max, Norbert's Donuts, Šmakoun, Fitmark, Pro Tan, Stanmark, Butterland, Pro Athlete Team Dvoro, PeVan, SF7 Pro Wear, Vigor Sports Nutrition, Aone Nutrition, Alea, Natural Bars, All Stars, Bikinifit.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

bikiny fitness - do 160 cm

• 1. Zuzana Bartošová (Power Gym Jihlava)
• 2. Eliška Jelinková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 3. Nela Kordiaková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Veronika Kossková (Eagle Fitness)
• 5. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 6. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 7. Klara Vyletová (Turek Team)
• 8. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)
• 9. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Michaela Bauerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Kamila Brzobohatá (Yamamoto Czech)
• 4. Klára Csikósová (Extrifit Gym Tanvald)
• 5. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 6. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 7. Lucie Koudelová (Extrifit Club)
• 8. Hana Marková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Veronika Šimíčková (Target Team)
• 12. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Jitka Broďáková (TJ Tesla Brno)
• 2. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 3. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 4. Denisa Grassingerová (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Hanna Gužiaková (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 6. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 7. Sára Klečková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Martina Kůrková (Fitness při CVČ Most)
• 11. Olga Lyubenko (Yamamoto Czech)
• 12. Vanesa Maurycová (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 13. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 14. Sára Svobodová (Target Team)
• 15. Monika Špačková (Target Team)
• 16. Sarah Valenzová (Fitness Hulk Plzeň)
• 17. Kateřina Vottová (Toro Gym Vysoké Mýto)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Petra Beroušková (Target Team)
• 3. Eva Budina (Extrifit Club)
• 4. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 5. Barbora Hudcová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Linda Jandová (Pajič Trainings)
• 7. Monika Klementová (Xfitness Praha)
• 8. Kamila Maříková (Better Fitness)
• 9. Sylvie Moocová (Top Fitness Ostrava)
• 10. Veronika Müllerová (FirstStep Fitness Praha)
• 11. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 12. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 13. Tereza Nosková (Hammer Strength Fitness)
• 14. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Marijana Trkuljová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 16. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)
• 17. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)
• 18. Petra Zvoníčková (Better Fitness)

wellness fitness

• 1. Laura Bialyová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 3. Nikola Gottvaldová (Target Team)
• 4. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Kristýna Polomisová (Pajič Trainings)
• 6. Kristýna Seidlová (Extrifit Club)
• 7. Veronika Seravokaya (Target Team)
• 8. Samantha Susková (Fitness Slunce Tábor)
• 9. Aneta Tichá (Extrifit Club)
• 10. Štěpánka Weissová (Extrifit Club)

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 2. Pavlína Hlavová (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Andrea Jančíková (Target Team)
• 4. Edita Klausová (Fitness Victory)
• 5. Petra Lacinová (SK Luna Fitness Havířov)
• 6. Lenka Nováková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Barbora Bláhová (Turek Team)
• 2. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Martina Long (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 6. Pavla Michnová Kotálová (Fine Fitness Pardubice)
• 7. Alena Neffová (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Denisa Novotná (FirstStep Fitness Praha)
• 9. Kateřina Opatrná (SK kulturistiky a fitness Profi Fitness Eva)
• 10. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 11. Barbora Procházková (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 12. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 13. Michaela Svobodová (Extrifit Club)
• 14. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 15. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)

bodyfitness ženy masters

• 1. Barbora Bláhová (Turek Team)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Andrea Jančíková (Target Team)
• 5. Denisa Keppertová (Target Team)
• 6. Edita Klausová (Fitness Victory)
• 7. Martina Long (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 8. Pavla Michnová Kotálová (Fine Fitness Pardubice)
• 9. Alena Neffová (MD Fitness Lanškroun)
• 10. Jana Paulátová (Fitness Factory Jihlava)
• 11. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 12. Michaela Svobodová (Extrifit Club)
• 13. Lenka Štollerová (Šali Team Bruntál)
• 14. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 15. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)

kulturistika smíšené páry

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Denisa Keppertová (Target Team)
• 4. Josef Pavle (Target Team)

bikiny fitness masters

• 1. Jitka Broďáková (TJ Tesla Brno)
• 2. Eva Budina (Extrifit Club)
• 3. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 4. Zdeňka Dvořáková Rennerová (BcrossGym České Budějovice)
• 5. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Martina Kůrková (Fitness při CVČ Most)
• 7. Klára Lipárová (Axagym Praha)
• 8. Hana Marková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Sylvie Moocová(Top Fitness Ostrava)
• 10. Jitka Pokorná (Extrifit Club)
• 11. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 13. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)
• 14. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

physique ženy

• 1. Nikola Dusová (Fit centrum D & K)
• 2. Renata Jevická (Sportcentrum Cheb)
• 3. Romana Renzová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Dana Temlová (SK Tři studně)
• 5. Veronika Zemanová (Toro Gym Vysoké Mýto)

physique muži - do 174 cm

• 1. Daniel Barák (SF7 Team)
• 2. Bohumír Baron (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 3. Alessandro De Martino (Eagle Fitness)
• 4. Daniel Ferčák (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 5. Roman Melančin (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Jan Přikryl (Fitness Institut Klub)
• 7. Rostislav Souček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Marek Šafář (Xfitness Praha)
• 9. Vladislav Zatloukal (SF7 Team)

physique muži - do 178 cm

• 1. Michal Daneš (FirstStep Fitness Praha)
• 2. Filip Geryk (Fitness PEPA Opava)
• 3. Pavel Hronek (SF7 Team)
• 4. René Janošek (SF7 Team)
• 5. Vlastimil Kalášek (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 6. Václav Kršňák (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Jiří Kubeš (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 8. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 9. Ivo Majer (Bikini-fitness.cz)
• 10. Martin Schejbal (Gym Cornicula Praha)
• 11. Marek Špác (Gym 2000 Kladno)
• 12. Richard Vojta (FirstStep Fitness Praha)
• 13. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)
• 14. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

physique muži - do 182 cm

• 1. Tomáš Brabec (Fitness club Jařest)
• 2. Robin Chlebec (Fit Darja Bohumín)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Ondřej Hroza (Fitness Ravell Kyjov)
• 5. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Viliam Kolesár (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 7. Filip Krucký (Hammer Strength Fitness)
• 8. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Ondřej Novák (FirstStep Fitness Praha)
• 10. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 11. Tomáš Skřivánek (Fitness při CVČ Most)
• 12. Lukáš Sládek (Spinning & Fitness Brno)
• 13. Tomáš Svoboda (Fitness Hulk Plzeň)
• 14. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Jan Tyrk (Target Team)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Vladyslav Bedrych (SF7 Team)
• 2. Lukáš Beránek (Topič Team Jihlava)
• 3. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 4. Jan Hrázský (Target Team)
• 5. Michael Jaroš (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 7. Martin Křemen (Target Team)
• 8. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 9. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 10. Miroslav Pinc (Fialas Gym)
• 11. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 12. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 13. Jaromír Tykal (Target Team)
• 14. Libor Václavík (StarFit Kopřivnice)
• 15. David Veselý (Pulse Fitness Club Praha)

physique muži masters

• 1. Marcel Brožek (Pajič Trainings)
• 2. Roman Hajabáč (Target Team)
• 3. Michal Kubín (S. K. Maximus Praha)
• 4. Martin Pospíšil (Fitness při CVČ Most)
• 5. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty