Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

RCO Fitness Cup - startovní listiny

Článek vydán 02. 05. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1290

Jako první se závodníci předvedou v sobotu 4. května 2019 na soutěži RCO Fitness Cup. Klání proběhne v Kongresovém sále Pegasus RCO-regionálního centra Olomouc na ulici Jeremenkova 40b. Prezentace soutěžících začíná v 9:30 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 11:30 hod. Na závody je přihlášeno 108 závodníků.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

bikiny fitness - do 165 cm*

• 1. Zuzana Bartošová (Power Gym Jihlava)
• 2. Barbora Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Alexandra Hirčová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Daniela Knittlová (Sportovní klub Zbýšov)
• 5. Barbora Mesárošová (Infitness Zlín)
• 6. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 7. Martina Pavlicová (SK Luna Fitness Havířov)
• 8. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 9. Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)

bikiny fitness - do 170 cm*

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 3. Hanna Gužiaková (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 4. Sára Klečková (Fitness AVE Přerov)
• 5. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 7. Anna-Rita Malotová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Vanesa Maurycová (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 9. Kateřina Mikuličová (SK Diamond Tábor)
• 10. Denisa Naglová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Silvie Paličková (KSK Jalex Team Krnov)
• 12. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 13. Patricie Selecká (Fit - K.O. Staré Město)
• 14. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 15. Kristýna Švrčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 16. Nikola Walkova (Target Team)

bikiny fitness - nad 170 cm*

• 1. Patricie Alferyová (Fialas Gym)
• 2. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 3. Veronika Mullerová (FirstStep Fitness Praha)
• 4. Michaela Pantůčková (SK Přerov)
• 5. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 6. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)

*Výškové limity kategorie bikiny fitness mohou být po prezentaci upraveny tak, aby vznikly tři rovnoměrně naplněné kategorie.

wellness fitness

• 1. Laura Bialyová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Nikola Gottvaldová (Target Team)
• 4. Tatiana Juhásová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Michaela Nová (Top Fitness Ostrava)
• 6. Markéta Příkaská (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Veronika Šimíčková (Target Team)

kulturistika muži - do 80 kg*

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Tomas Adámek (Extrifit Club)
• 3. Pavel Botek (SK Přerov)
• 4. Robin Grenar (Hardcore Gym Fontána)
• 5. Milan Hanzlíček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 7. Tomáš Jančo (Pro Life Fitness Telč)
• 8. Matěj Klimek (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Jakub Kment (SK Tři studně)
• 10. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 11. Radek Stavinoha (TJ Olympia Zlín)
• 12. Tomáš Stejskal (SK Přerov)
• 13. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 14. Dominik Šesták (Target Team)
• 15. Jaroslav Tříska (Slovan Moravská Třebová)

kulturistika muži - do 90 kg*

• 1. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Marek Sakmar (Klub kulturistiky Ostrava)
• 3. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

kulturistika muži - nad 90 kg*

• 1. Stanislav Bularga (Fitness centrum Kutná Hora)
• 2. Jan Firla (Fit centrum D & K)
• 3. Jakub Ott (Target Team)
• 4. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)

*Hmotnostní limity kategorie kulturistika muži budou po prezentaci upraveny tak, aby vznikly tři rovnoměrně naplněné kategorie.

klasická kulturistika

• 1. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Josef Drda (Extrifit Club)
• 4. Marek Hagenštoc (RT Sport Fitness Jirkov)
• 5. Matúš Jakubčin (Fialas Gym)
• 6. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 7. Marcel Kišoň (Fitness 3000)
• 8. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 9. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 10. Damian Kosiec (Polsko)

bodyfitness ženy

• 1. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 2. Lenka Nováková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Lenka Štollerová (Šali Team Bruntál)
• 4. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)

physique muži - do 178 cm

• 1. Michal Bystriansky (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Milan Durďák (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Filip Geryk (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Radek Grulich (Fitness klub Omega Olomouc)
• 5. Jan Hašek (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Martin Král (SF7 Team)
• 7. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 8. Roman Necekal (Infitness Zlín)
• 9. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 10. Tibor Takáč (StarFit Kopřivnice)
• 11. David Vasilievič (BeFree Fitness Uherský Brod)
• 12. Tomáš Vognar (Sportovní klub Zbýšov)
• 13. Richard Vojta (FirstStep Fitness Praha)

physique muži - do 182 cm

• 1. Aleš Chovanec (BeFree Fitness Uherský Brod)
• 2. Tomáš Horák (Fit Park Ostrava)
• 3. Ondřej Hroza (Fitness Ravell Kyjov)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Ondřej Kohout (SF7 Team)
• 6. Lukáš Lhotský (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 9. Viktor Zetocha (Infitness Zlín)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Radek Baron (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 3. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 4. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 6. Jakub Marek (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 8. Libor Václavík (StarFit Kopřivnice)
• 9. Paweł Dyczek (Polsko)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty