Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Velká Bíteš - startovní listiny

Článek vydán 02. 05. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1325

V neděli 5. května 2019 proběhne letošní druhá pohárová soutěž Grand Prix Velká Bíteš. Klání proběhne v Kulturním domě Velká Bíteš na ulici Vlkovská 482. Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod., semifinále soutěže fitness dětí začíná v 10:30 hod. a ve 12:00 hod. začíná soutěž pro juniory, juniorky, muže a ženy. Na závody je přihlášeno 130 závodníků.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Kamila Brzobohatá (Yamamoto Czech)
• 2. Lucie Klusová (BeFree Fitness Uherský Brod)
• 3. Daniela Knittlová (Sportovní klub Zbýšov)
• 4. Martina Pavlicová (SK Luna Fitness Havířov)
• 5. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 6. Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Veronika Šimíčková (Target Team)
• 8. Barbora Šušlíková (AZ FITNESS Brno)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Hanna Gužiaková (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 2. Barbora Kopková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 3. Denisa Naglová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Aneta Princová (Fitness Institut Klub)
• 5. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 6. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 7. Leontýna Steinocherová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 8. Kristýna Švrčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 9. Kateřina Vottová (Toro Gym Vysoké Mýto)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 2. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 3. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 4. Michaela Pantůčková (SK Přerov)
• 5. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 6. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 7. Petra Zvoníčková (Better Fitness)

bikiny fitness juniorky - do 168 cm

• 1. Barbora Kopková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 2. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 3. Leontýna Steinocherová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 4. Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Veronika Šimíčková (Target Team)
• 6. Barbora Šušlíková (AZ FITNESS Brno)

bikiny fitness juniorky - nad 168 cm

• 1. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 2. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 3. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 4. Michaela Pantůčková (SK Přerov)
• 5. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 6. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 7. Kristýna Švrčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 8. Petra Zvoníčková (Better Fitness)

kulturistika muži

• 1. Stanislav Bularga (Fitness centrum Kutná Hora)
• 2. Tomas Adámek (Extrifit Club)
• 3. Milan Hanzlíček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Jakub Kment (SK Tři studně)
• 5. Radek Stavinoha (TJ Olympia Zlín)
• 6. Jaroslav Tříska (Slovan Moravská Třebová)

klasická kulturistika

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Josef Drda (Extrifit Club)
• 3. Marek Hagenštoc (RT Sport Fitness Jirkov)
• 4. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 6. Jan Kebrle (Pajič Trainings)
• 7. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 8. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)

bodyfitness ženy

• 1. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 2. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)

kulturistika junioři

• 1. Pavel Botek (SK Přerov)
• 2. Josef Drda (Extrifit Club)
• 3. Jan Firla (Fit centrum D & K)
• 4. Radek Stavinoha (TJ Olympia Zlín)
• 5. Tomáš Stejskal (SK Přerov)

klasická kulturistika junioři

• 1. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)

physique muži - do 178 cm

• 1. Radek Grulich (Fitness klub Omega Olomouc)
• 2. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 3. Roman Melančin (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Roman Necekal (Infitness Zlín)
• 5. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 6. Tibor Takáč (StarFit Kopřivnice)
• 7. Tomáš Vognar (Sportovní klub Zbýšov)

physique muži - nad 178 cm

• 1. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Lukáš Lhotský (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. David Šebrle (Target Team)
• 5. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 6. Libor Václavík (StarFit Kopřivnice)

physique junioři

• 1. Radek Grulich (Fitness klub Omega Olomouc)
• 2. Tomáš Horák (Fit Park Ostrava)
• 3. Martin Karásek (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Roman Melančin (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. David Šebrle (Target Team)

fitness dětí - chlapci

• 1. Matěj Domanský (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Adam Lokoč (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Tobias Novotný (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)

fitness dětí - dívky

• 1. Tereza Barboříková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kristýna Barboříková (Fitness AVE Přerov)
• 3. Natálie Bílíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 4. Adéla Cihelková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Sophie Dorneanová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Zuzana Fialová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Lilien Gajdošová (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Michaela Hedrichová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Jiřina Hradilová (Fitness AVE Přerov)
• 12. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Natálie Ivancová (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Melánie Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 15. Dagmar Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Anastázie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 17. Zuzana Kasprowiczová (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Jenifer Kleinová (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Beáta Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Veronika Kokešová (SK PEPA centrum Opava)
• 21. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 23. Alexandra Látková (SK PEPA centrum Opava)
• 24. Klára Lencsová (All Stars fitness tým Lužice)
• 25. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 26. Alžběta Manová (Fitness AVE Přerov)
• 27. Eliška Manová (Fitness AVE Přerov)
• 28. Leonie Michálková (All Stars fitness tým Lužice)
• 29. Valerie Molinová (SK PEPA centrum Opava)
• 30. Melisa Moserová (SK PEPA centrum Opava)
• 31. Dominka Nazarová (Fitness AVE Přerov)
• 32. Michaela Nešutová (SK PEPA centrum Opava)
• 33. Alexandra Nezhybová (Fitness AVE Přerov)
• 34. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 35. Natálie Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 36. Dominika Pavelková (SK PEPA centrum Opava)
• 37. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 38. Melánie Přibylová (SK PEPA centrum Opava)
• 39. Beáta Prokšová (SK PEPA centrum Opava)
• 40. Laura Rozmanit (SK PEPA centrum Opava)
• 41. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 42. Simona Střechová (All Stars fitness tým Lužice)
• 43. Julie Ševelová (All Stars fitness tým Lužice)
• 44. Natálie Táborská (SK PEPA centrum Opava)
• 45. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 46. Kateřina Vlčková (SK PEPA centrum Opava)
• 47. Mária Zakaria (All Stars fitness tým Lužice)
• 48. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)

fitness juniorek

• 1. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Barbora Pospíšilová (Fitness AVE Přerov)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty