Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

RCO Fitness Cup 2019 - výsledky

Článek vydán 04. 05. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1098

Přinášíme Vám výsledky pohárové soutěže jarní sezóny RCO Fitness Cup 2019 konané v sobotu 4. května v kongresovém sálu Pegasus RCO v Olomouci.


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 130 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 162,0 3 3 6
2. 49 Jana Horová Fitness Slunce Tábor 1991 175,0 8 8 16
3. 160 Lenka Štollerová Šali Team Bruntál 1970 164,0 8 8 16
4. 157 Lenka Nováková T&M Olympia Fitness Praha 1987 149,0 11 11 22


Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 172 Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov 1996 157,0 3 3 6
2. 171 Zuzana Bartošová Power Gym Jihlava 1995 159,0 8 6 14
3. 50 Daniela Knittlová Sportovní klub Zbýšov 1992 162,5 12 10 22
4. 68 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 163,5 10 13 23
5. 55 Alexandra Hirčová SK PEPA centrum Opava 1996 163,5 14 16 30
6. 73 Barbora Mesárošová Infitness Zlín 1997 163,0 18 17 35
7. 151 Martina Pavlicová SK Luna Fitness Havířov 1995 161,0 21 - 21
8. 169 Kristýna Svěchotová Fitness team Ronnie.cz 1996 163,0 25 - 25
9. 168 Barbora Benešová Kultur. a bikiny fitness Lanškroun 2000 164,0 27 - 27
10. 90 Terezie Niederhafnerová Fitness MB Moravské Budějovice 2000 160,0 28 - 28

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 141 Livie Maléřová Armal Gym Praha 1992 167,5 5 5 10
2. 51 Anna-Rita Malotová SK PEPA centrum Opava 2001 165,5 4 6 10
3. 147 Adéla Kostiková BBK Fitness Sokol Znojmo 2002 166,0 9 9 18
4. 106 Vanesa Maurycová SK Quatro Fitness Ostrava 1993 168,0 12 11 23
5. 173 Hanna Gužiaková Pepe Lopez Gym Chomutov 1990 166,0 17 16 33
6. 62 Tereza Bubelová Fitcentrum Assen Ostrava 1995 168,0 19 17 36
7. 123 Anna Faltová Extrifit Club 1996 168,0 20 - 20
8. 8 Michaela Sichálková Infitness Zlín 1998 167,0 21 - 21
9. 33 Kateřina Mikuličová SK Diamond Tábor 1990 167,0 30 - 30
10. 54 Silvie Paličková KSK Jalex Team Krnov 2001 167,0 30 - 30
11. 162 Nikola Walková Target Team 1986 167,5 31 - 31

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 153 Veronika Müllerová FirstStep Fitness Praha 1985 174,0 8 4 12
2. 53 Michaela Pantůčková SK Přerov 2000 173,0 6 9 15
3. 74 Andrea Ryšánová FirstStep Fitness Praha 1998 169,5 9 12 21
4. 145 Dita Pavlíková KSK Jalex Team Krnov 2002 173,5 11 12 23
5. 58 Patricie Selecká Fit - K.O. Staré Město 1996 169,0 12 13 25
6. 84 Nela Sejtková Gym Cornicula Praha 1990 172,0 20 12 32
7. 164 Dominika Grigarová SK Přerov 1996 177,0 20 - 20
8. 167 Kristýna Švrčková Toro Gym Vysoké Mýto 1998 169,0 24 - 24
9. 165 Sára Klečková Fitness AVE Přerov 1993 170,0 28 - 28
10. 139 Denisa Naglová Fitness team Ronnie.cz 1990 169,0 28 - 28
11. 124 Patricie Alferyová Fialas Gym 1991 172,0 33 - 33

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 172 Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov 1996


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 44 Tatiana Juhásová Fitness AVE Přerov 1992 159,6 4 4 8
2. 142 Michaela Roubalová Března Fitness Club Česká Lípa 1989 162,5 6 6 12
3. 64 Veronika Šimíčková Target Team 1998 161,5 7 7 14
4. 20 Nikola Gottvaldová Target Team 2001 163,5 15 14 29
5. 155 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5 16 14 30
6. 150 Michaela Nová Top Fitness Ostrava 2000 171,0 15 16 31
7. 96 Markéta Příkaská Toro Gym Vysoké Mýto 2001 165,0 20 - 20


Kulturistika mužů do 78 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 35 Jaroslav Tříska Slovan Moravská Třebová 1986 78,0 3 4 6 10
2. 67 David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice 1978 70,3 9 8 14 22
3. 140 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 74,5 9 10 18 28
4. 159 Dominik Šesták Target Team 1996 76,2 10 9 22 31
5. 65 Milan Hanzlíček Toro Gym Vysoké Mýto 1996 73,6 15 13 30 43
6. 6 Radek Stavinoha TJ Olympia Zlín 1996 73,5 19 18 36 54
7. 13 Matěj Klimek FC KARO Slavia Havířov 1997 76,2 20 - - 20
8. 132 Tomáš Jančo Pro Life Fitness Telč 1988 74,9 26 - - 26
9. 9 Pavel Botek SK Přerov 1999 76,9 27 - - 27
10. 79 Tomáš Stejskal SK Přerov 1996 75,3 29 - - 29

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 41 Jakub Kment SK Tři studně 1990 79,9 3 3 6 9
2. 43 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 78,8 11 7 16 23
3. 146 Tomáš Vondál Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1990 78,8 8 10 20 30
4. 42 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1998 79,5 10 10 22 32
5. 38 Robin Grenar Hardcore Gym Fontána 1995 80,6 13 14 28 42
6. 66 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 80,2 18 18 36 54

Kulturistika mužů nad 85 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 95 Jan Toman Fitness Gym Vrábel 1980 95,0 6 5 10 15
2. 75 Stanislav Bularga Fitness centrum Kutná Hora 1993 94,6 6 7 12 19
3. 154 Marek Sakmar Klub kulturistiky Ostrava 1996 86,5 6 7 14 21
4. 63 Jakub Ott Target Team 1987 118,8 12 12 24 36
5. 23 Jan Firla Fit centrum D & K 1996 99,1 17 16 32 48
6. 47 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 89,3 16 17 34 51

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 135 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 81,5 5 7 10 17
2. 136 Josef Drda Extrifit Club 1998 182,0 87,4 7 6 14 20
3. 138 Damian Kosiec Polsko 1988 183,0 88,5 8 7 16 23
4. 127 Denis Petrovic Rakousko 1993 181,0 85,4 12 12 24 36
5. 133 David Bednár T&M Olympia Fitness Praha 1990 181,0 86,8 15 15 30 45
6. 39 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1987 194,0 96,2 18 18 36 54
7. 1 Martin Němec Obořil Elite Team 1993 193,0 87,6 21 - - 21
8. 32 Ondřej Januš MD-Posilovna Brno 1999 186,0 84,6 25 - - 25
9. 170 Marek Hagenštoc RT Sport Fitness Jirkov 1995 186,0 91,0 27 - - 27
10. 156 Marcel Kišoň Fitness 3000 1993 185,5 89,7 28 - - 28
11. 163 Matúš Jakubčin Fialas Gym 1992 185,5 85,1 33 - - 33

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 41 Jakub Kment SK Tři studně 1990


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 78 Filip Geryk SK PEPA centrum Opava 1994 176,0 5 6 11
2. 143 Radek Grulich Fitness klub Omega Olomouc 1998 169,5 8 7 15
3. 128 David Vasilievič BeFree Fitness Uherský Brod 1992 176,0 6 9 15
4. 144 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 176,5 11 11 22
5. 105 Jan Hašek Kubík fitness Ostrava 1995 177,0 16 16 32
6. 61 Ondřej Pokorný Sportovní klub Zbýšov 1991 172,0 20 16 36
7. 98 Tibor Takáč StarFit Kopřivnice 1992 165,0 20 - 20
8. 152 Roman Nečekal Infitness Zlín 1986 175,0 22 - 22
9. 82 Milan Durďák Toro Gym Vysoké Mýto 2000 176,5 27 - 27
10. 57 Tomáš Vognar Sportovní klub Zbýšov 1990 176,0 30 - 30
11. 97 Michal Bystrianský KSK Jalex Team Krnov 1986 171,0 34 - 34
12. 131 Martin Král SF7 Team 1998 174,5 35 - 35
13. 104 Richard Vojta FirstStep Fitness Praha 1995 176,5 39 - 39

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Aleš Chovanec BeFree Fitness Uherský Brod 1996 179,5 6 5 11
2. 40 Ondřej Hroza Fitness Ravell Kyjov 1991 178,5 5 6 11
3. 161 Viktor Zetocha Infitness Zlín 1999 179,5 8 7 15
4. 174 Ondřej Kohout SF7 Team 1987 179,0 12 12 24
5. 7 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 182,0 18 17 35
6. 60 Martin Marek Fitness team Ronnie.cz 1993 179,0 19 16 35
7. 56 Lukáš Lhotský Kubík fitness Ostrava 1982 179,0 21 - 21
8. 166 Petr Poláček Fitness Institut Klub 1985 180,5 24 - 24
9. 137 Tomáš Horák Fit Park Ostrava 1997 179,5 25 - 25

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Jakub Marek Fit - K.O. Staré Město 1996 187,0 3 3 6
2. 83 Paweł Dyczek Polsko 1994 184,0 8 8 16
3. 101 Ondřej Lošák StarFit Kopřivnice 1990 186,0 11 11 22
4. 81 Tomáš Růžička SF7 Team 1998 187,0 12 12 24
5. 116 Jan Čubok Fit Park Ostrava 1991 183,0 11 13 24
6. 46 Libor Václavík StarFit Kopřivnice 1987 184,0 19 18 37
7. 158 Radek Baron KSK Jalex Team Krnov 1999 188,0 20 - 20
8. 34 Jakub Čablík Fitness AVE Přerov 1992 184,0 24 - 24
9. 107 David Janatka Pro Nutrition Czech Team 2002 187,5 27 - 27

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 100 Aleš Chovanec BeFree Fitness Uherský Brod 1996


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty