Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP Velká Bíteš 2019 - výsledky

Článek vydán 05. 05. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 589

Přinášíme Vám výsledky pohárové soutěže jarní sezóny GP Velká Bíteš 2018 konané v neděli 5. května v kulturním domě ve Velké Bíteši.


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 36 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 162,0 3 3 6
2. 17 Jana Horová Fitness Slunce Tábor 1991 175,0 6 6 12


Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 39 Veronika Šimíčková Target Team 1998 161,5 4 4 8
2. 15 Barbora Kopková Fitness centrum - Hala Lužice 2001 168,0 6 6 12
3. 13 Kristýna Svěchotová Fitness team Ronnie.cz 1996 163,0 10 10 20
4. 96 Barbora Šušlíková AZ FITNESS Brno 1999 164,0 11 12 23
5. 135 Leontýna Steinocherová Harmony Wellnes Club Písek 1998 167,0 15 14 29

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 87 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha 1997 174,5 3 3 6
2. 125 Petra Zvoníčková Better Fitness 1999 173,0 6 6 12
3. 42 Barbora Slavíková Fitness centrum - Hala Lužice 2002 182,5 9 9 18
4. 56 Andrea Ryšánová FirstStep Fitness Praha 1998 169,5 16 13 29
5. 103 Dominika Grigarová SK Přerov 1996 177,0 16 14 30
6. 6 Michaela Pantůčková SK Přerov 2000 173,0 15 17 32
7. 8 Tereza Jehličková Extrifit Club 2000 178,0 19 - 19
8. 47 Kristýna Švrčková Toro Gym Vysoké Mýto 1998 169,0 23 - 23

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Kamila Brzobohatá Yamamoto Czech 1995 161,0 3 3 6
2. 55 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 163,5 7 6 13
3. 44 Martina Pavlicová SK Luna Fitness Havířov 1995 161,0 8 10 18
4. 40 Daniela Knittlová Sportovní klub Zbýšov 1992 162,5 11 11 22
5. 39 Veronika Šimíčková Target Team 1998 161,5 16 16 32
6. 35 Lucie Klusová BeFree Fitness Uherský Brod 1993 161,0 18 17 35
7. 13 Kristýna Svěchotová Fitness team Ronnie.cz 1996 163,0 21 - 21
8. 96 Barbora Šušlíková AZ FITNESS Brno 1999 164,0 24 - 24

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 114 Kateřina Vottová Toro Gym Vysoké Mýto 1991 168,5 5 4 9
2. 98 Hanna Gužiaková Pepe Lopez Gym Chomutov 1990 166,0 7 8 15
3. 56 Andrea Ryšánová FirstStep Fitness Praha 1998 169,5 10 9 19
4. 102 Aneta Princová Fitness Institut Klub 1989 169,0 12 12 24
5. 15 Barbora Kopková Fitness centrum - Hala Lužice 2001 168,0 14 14 28
6. 27 Denisa Naglová Fitness team Ronnie.cz 1990 169,0 15 16 31
7. 47 Kristýna Švrčková Toro Gym Vysoké Mýto 1998 169,0 19 - 19

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 87 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha 1997 174,5 3 3 6
2. 125 Petra Zvoníčková Better Fitness 1999 173,0 6 6 12
3. 42 Barbora Slavíková Fitness centrum - Hala Lužice 2002 182,5 10 12 22
4. 103 Dominika Grigarová SK Přerov 1996 177,0 13 11 24
5. 117 Nela Sejtková Gym Cornicula Praha 1990 172,0 14 12 26
6. 6 Michaela Pantůčková SK Přerov 2000 173,0 16 18 34
7. 8 Tereza Jehličková Extrifit Club 2000 178,0 21 - 21

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 50 Kamila Brzobohatá Yamamoto Czech 1995


Kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 109 Josef Drda Extrifit Club 1998 86,5 3 3 6 9
2. 86 Milan Hanzlíček Toro Gym Vysoké Mýto 1996 75,5 6 6 12 18
3. 65 Radek Stavinoha TJ Olympia Zlín 1996 74,2 9 9 18 27
4. 28 Tomáš Stejskal SK Přerov 1996 75,4 12 15 26 41
5. 43 Pavel Botek SK Přerov 1999 76,7 15 14 28 42
6. 73 Jan Firla Fit centrum D & K 1996 97,5 18 17 36 53

Kulturistika mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Stanislav Bularga Fitness centrum Kutná Hora 1993 93,6 5 5 10 15
2. 45 Jakub Kment SK Tři studně 1990 78,7 5 6 10 16
3. 120 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 78,2 8 7 16 23
4. 86 Milan Hanzlíček Toro Gym Vysoké Mýto 1996 75,5 11 11 22 33
5. 65 Radek Stavinoha TJ Olympia Zlín 1996 74,2 15 15 30 45
6. 21 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 89,1 18 18 36 54

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 88 Ondřej Januš MD-Posilovna Brno 1999 185,5 84,3 3 3 6 9
2. 84 Lukáš Hlavnička Toro Gym Vysoké Mýto 1997 178,0 79,8 6 6 12 18

Klasická kulturistika mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. ce1k.
1. 3 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 80,6 5 5 8 13
2. 109 Josef Drda Extrifit Club 1998 182,0 86,5 7 7 12 19
3. 61 Denis Petrovic Rakousko 1993 181,5 86,6 6 6 14 20
4. 24 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1987 194,0 97,3 12 12 24 36
5. 88 Ondřej Januš MD-Posilovna Brno 1999 185,5 84,3 18 16 32 48
6. 62 Jan Kebrle Pajič Trainings 1988 171,5 75,5 17 17 34 51
7. 4 Marek Hagenštoc RT Sport Fitness Jirkov 1995 186,0 89,0 21 - - 21
8. 84 Lukáš Hlavnička Toro Gym Vysoké Mýto 1997 178,0 79,8 21 - - 21

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 3 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979


Physique mužů juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 108 David Šebrle Target Team 1996 182,5 3 3 6
2. 7 Radek Grulich Fitness klub Omega Olomouc 1998 169,5 6 6 12
3. 115 Martin Karásek Pro Life Fitness Telč 1996 181,0 9 9 18
4. 12 Tomáš Horák Fit Park Ostrava 1997 179,5 12 12 24

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 7 Radek Grulich Fitness klub Omega Olomouc 1998 169,5 5 4 9
2. 30 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 176,5 6 7 13
3. 107 Roman Nečekal Infitness Zlín 1986 175,0 11 12 23
4. 49 Ondřej Pokorný Sportovní klub Zbýšov 1991 172,0 13 11 24
5. 99 Tibor Takáč StarFit Kopřivnice 1992 165,0 12 13 25
6. 59 Tomáš Vognar Sportovní klub Zbýšov 1990 176,0 16 16 32

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 108 David Šebrle Target Team 1996 182,5 4 4 8
2. 58 Ondřej Lošák StarFit Kopřivnice 1990 186,0 9 8 17
3. 110 Martin Marek Fitness team Ronnie.cz 1993 179,0 9 10 19
4. 52 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 182,0 10 10 20
5. 121 Lukáš Lhotský Kubík fitness Ostrava 1982 180,5 16 16 32
6. 57 Libor Václavík StarFit Kopřivnice 1987 184,0 17 16 33
7. 12 Tomáš Horák Fit Park Ostrava 1997 179,5 21 - 21

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 108 David Šebrle Target Team 1996


Fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 18 Barbora Pospíšilová Fitness AVE Přerov 2000 6 6 12
2. 29 Tereza Anna Černošková Fitness AVE Přerov 2002 12 3 15

Fitness dívek do 9 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 75 Kristýna Kučová All Stars fitness tým Lužice 2010 8 3 11
2. 106 Erika Zavadilová All Stars fitness tým Lužice 2010 18 6 24
3. 31 Sára Maděryčová All Stars fitness tým Lužice 2010 20 9 29
4. 85 Mária Zakaria All Stars fitness tým Lužice 2010 24 13 37
5. 91 Klára Lencsová All Stars fitness tým Lužice 2010 30 18 48
6. 93 Alma Přibilová All Stars fitness tým Lužice 2012 34 14 48
7. 112 Valentýna Faganová All Stars fitness tým Lužice 2011 42 - 42
8. 14 Simona Střechová All Stars fitness tým Lužice 2011 42 - 42
9. 67 Melánie Jasníková SK PEPA centrum Opava 2012 52 - 52
10. 127 Lilien Gajdošová SK PEPA centrum Opava 2012 64 - 64
11. 25 Laura Rozmanit SK PEPA centrum Opava 2012 66 - 66
12. 119 Dominika Pavelková SK PEPA centrum Opava 2011 68 - 68

Fitness dívek do 12 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Barbora Ingrová All Stars fitness tým Lužice 2008 8 5 13
2. 77 Leonie Michálková All Stars fitness tým Lužice 2007 10 8 18
3. 134 Julie Ševelová All Stars fitness tým Lužice 2009 18 15 33
4. 80 Michaela Hedrichová All Stars fitness tým Lužice 2009 30 13 43
5. 19 Natálie Ivancová SK PEPA centrum Opava 2007 48 10 58
6. 5 Beáta Klimešová SK PEPA centrum Opava 2007 50 12 62
7. 94 Tereza Barboříková Fitness AVE Přerov 2008 52 - 52
8. 32 Zuzana Fialová All Stars fitness tým Lužice 2008 54 - 54
9. 126 Jenifer Kleinová SK PEPA centrum Opava 2007 54 - 54
10. 20 Beáta Prokšová SK PEPA centrum Opava 2007 56 - 56
11. 105 Eliška Manová Fitness AVE Přerov 2007 56 - 56
12. 33 Natálie Nováková SK PEPA centrum Opava 2007 58 - 58
13. 37 Melisa Moserová SK PEPA centrum Opava 2009 66 - 66
14. 1 Valerie Molinová SK PEPA centrum Opava 2008 70 - 70

Fitness dívek nad 12 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 41 Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005 8 5 13
2. 83 Michaela Tóthová SK Moog Brno 2005 14 6 20
3. 16 Natálie Bílíková Fitness centrum - Hala Lužice 2004 16 10 26
4. 97 Dagmar Jasníková SK PEPA centrum Opava 2006 24 11 35
5. 90 Natálie Táborská SK PEPA centrum Opava 2004 50 14 64
6. 81 Sophie Dorneanová SK PEPA centrum Opava 2006 50 18 68
7. 71 Anastázie Kabelíková Fitness AVE Přerov 2004 56 - 56
8. 118 Adéla Cihelková SK PEPA centrum Opava 2004 56 - 56
9. 122 Michaela Nešutová SK PEPA centrum Opava 2005 58 - 58
10. 72 Tereza Rusková SK PEPA centrum Opava 2005 58 - 58
11. 100 Dominka Nazarová Fitness AVE Přerov 2006 68 - 68
12. 111 Veronika Kokešová SK PEPA centrum Opava 2005 70 - 70
13. 101 Zuzana Kasprowiczová SK PEPA centrum Opava 2006 72 - 72
14. 66 Alžběta Manová Fitness AVE Přerov 2006 72 - 72
15. 92 Kristýna Barboříková Fitness AVE Přerov 2006 86 - 86
16. 48 Alexandra Nezhybová Fitness AVE Přerov 2006 88 - 88
17. 113 Melánie Přibylová SK PEPA centrum Opava 2006 94 - 94
18. 60 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 98 - 98
19. 116 Alexandra Látková SK PEPA centrum Opava 2006 108 - 108
20. 53 Jiřina Hradilová Fitness AVE Přerov 2006 116 - 116
21. 2 Kateřina Vlčková SK PEPA centrum Opava 2005 124 - 124


Fitness chlapců

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 128 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 6 3 9
2. 11 Matěj Domanský All Stars fitness tým Lužice 2010 12 6 18
3. 34 Adam Lokoč SK PEPA centrum Opava 2009 20 9 29
4. 95 Tobias Novotný SK PEPA centrum Opava 2011 22 12 34


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty