Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na soutěžní víkend

Článek vydán 06. 05. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1368

Přijměte pozvánku na soutěže, které se konají tento víkend - v sobotu 11. května pohárová soutěž Extrifit Cup v Kutné Hoře a v neděli 12. května mistrovská soutěž Mistrovství České republiky ve fitness v Lužicích u Hodonína.

V sobotu 11. května pořádá zkušený tým kolem Petra Richtára a Pavla Chámy v Kutné Hoře první ročník pohárové soutěže Extrifit Cup, kde jsou vypsány kategorie jak pro muže (kulturistika, klasická kulturistika, physique), ženy (bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness), tak také pro dorost (kulturistika), juniory (kulturistika, klasická kulturistika, physique) a pro juniorky (bodyfitness, bikiny fitness), celkem 25 kategorií! Kompletní propozice najdete zde. Klání proběhne v Kulturní domě Lorec, ulice U Lorce 57. Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 11:00 hod.
POZOR! termín přihlašování a placení startovného na soutěž končí v pondělí 6. května 2019 a to do půlnoci. V současné chvíli je na klání přihlášeno 138 závodníků, přesné startovní listiny očekávejte ve středu.

Den poté v neděli 12. května se v Lužici u Hodonína koná Mistrovství České republiky ve fitness, kde jsou vypsané fitness kategorie pro všechny věkové kategorie, tzn. fitness dětí (chlapci a dívky), fitness dorostenci a dorostenky, fitnes junioři a juniorky, fitness muži a fitness ženy. Kompletní propozice najdete zde. Klání proběhne v Sportovní hale Lužice, ulice U stadionu 982. Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod., semifinále soutěže začíná v 11:00 hod.
POZOR! Každý závodník se musí přihlásit! Ze soutěže GP Velká Bíteš postupují na mistrovství ČR všichni účastníci fitness kategorií. Dále na mistrovství ČR smějí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případně držitelé výjimky předsedy STK SKFČR.
Termín přihlašování a placení startovného na soutěž končí v úterý 7. května 2019 a to do půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Nástřik

Na pohárové soutěži Extrifit Cup bude přítomna společnost Team Pro Tan Czech zajištující nástřik soutěžními barvami (více informací zde).
Pro bezproblémový průběh soutěže a nástřiku velice důrazně doporučujeme soutěžícím, aby se VČAS u firmy objednali!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty