Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Extrfit Cup 2019 - startovní listiny

Článek vydán 09. 05. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1272

V sobotu 11. května pořádá zkušený tým kolem Petra Richtára a Pavla Chámy v Kutné Hoře první ročník pohárové soutěže Extrifit Cup, kde jsou vypsány kategorie jak pro muže (kulturistika, klasická kulturistika, physique), ženy (bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness), tak také pro dorost (kulturistika), juniory (kulturistika, klasická kulturistika, physique) a pro juniorky (bodyfitness, bikiny fitness), celkem 23 kategorií!

Klání proběhne v Kulturním domě Lorec, ulice U Lorce 57. Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 11:00 hod. Na závody je přihlášeno 142 závodníků.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

kulturistika dorost

• 1. Nikolas Dunička (FIT-GYM Havířov)
• 2. Lukáš Fürle (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Sebastián Jindrák (Extrifit Club)
• 4. David Kopřiva (Obořil Elite Team)
• 5. Matěj Souček (Atlas Club Hořovice)

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Nikolas Dunička (FIT-GYM Havířov)
• 2. Robert Fojtík (Atlas Club Hořovice)
• 3. Milan Hanzlíček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Michal Stránský (FirstStep Fitness Praha)

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Josef Drda (Extrifit Club)
• 2. Jan Firla (Fit centrum D & K)
• 3. David Kovalčík (TJ Slovan Varnsdorf)
• 4. Lukáš Novický (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Simon Oršula (Turek Team)
• 6. Libor Štěcha (T&M Olympia Fitness Praha)

klasická kulturistika junioři

• 1. Petr Báča (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 3. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 4. Filip Novák (Muscle Factory Březnice)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Pavel Balog (Target Team)
• 2. Miroslav Czibulka (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 3. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Michal Stránský (FirstStep Fitness Praha)
• 5. Dominik Šesták (Target Team)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 2. Libor Štěcha (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Denis Longa (Slovensko)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Ján Birka (Slovensko)
• 2. Stanislav Bularga (Fitness centrum Kutná Hora)
• 3. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 4. Stanislav Slimák (Slovensko)

klasická kulturistika

• 1. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Michal Čákora (Eagle Fitness)
• 3. Marek Hagenštoc (RT Sport Fitness Jirkov)
• 4. Matúš Jakubčin (Fialas Gym)
• 5. Jan Kebrle (Pajič Trainings)
• 6. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 7. Filip Novák (Muscle Factory Březnice)
• 8. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 9. Daniel Tomi (Fitness Mania Gym Kladno)
• 10. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)

bodyfitness juniorky

• 1. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Markéta Kretschová (Fitness při CVČ Most)

bodyfitness ženy

• 1. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 2. Eliška Ehrenbergerová (FirstStep Fitness)
• 3. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Denisa Keppertová (Target Team)
• 6. Markéta Kretschová (Fitness při CVČ Most)
• 7. Denisa Novotná (FirstStep Fitness Praha)

physique junioři - do 178 cm

• 1. Pavel Hronek (SF7 Team)
• 2. Martin Kouřil (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Josef Kožmín (Profi Gym Středokluky)
• 4. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 5. Michal Makovský (Target Team)
• 6. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)

physique junioři - nad 178 cm

• 1. Miloslav Michalíček (Power fitness Liberec)
• 2. Vojtěch Outrata (Extrifit Club)
• 3. Dominik Sekanina (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Daniel Vaněk (Extrifit Club)
• 5. Lukáš Wojtyla (Extrifit Club)

physique muži - do 174 cm

• 1. Josef Kožmín (Profi Gym Středokluky)
• 2. Michal Kubín (S. K. Maximus Praha)
• 3. Ondřej Lietavec (BcrossGym České Budějovice)
• 4. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 5. Michal Makovský (Target Team)

physique muži - do 178 cm

• 1. Matěj Belička (Fit Tide Club Praha)
• 2. Pavel Hronek (SF7 Team)
• 3. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 4. Martin Pospíšil (Fitness při CVČ Most)
• 5. Jan Slaboch (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Lukáš Wojtyla (Extrifit Club)

physique muži - nad 178 cm

• 1. Dominik Baumgärtner (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Tomáš Brabec (Fitness club Jařest)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Jan Ornst (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 7. Jan Skala (Fitness Victory)
• 8. Marek Vlček (Dee Gym Liberec)
• 9. Tomáš Vohnout (Fine Fitness Pardubice)

bikiny fitness juniorky - do 164 cm

• 1. Barbora Erychlebová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 2. Monika Kvasničková (Fitness Ural Sokolov)
• 3. Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Kateřina Tošnerová (M-klub Roudnice nad Labem)

bikiny fitness juniorky - do 168 cm

• 1. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 2. Nikola Fialová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Amálie Martinková (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Leontýna Steinocherová (Harmony Wellnes Club Písek)

bikiny fitness juniorky - nad 168 cm

• 1. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 2. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 3. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 4. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 5. Michaela Pantůčková (SK Přerov)
• 6. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 7. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Zuzana Bartošová (Power Gym Jihlava)
• 2. Michaela Bauerová (Yamamoto Czech)
• 3. Kamila Brzobohatá (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Barbora Erychlebová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 4. Anna Geletová (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Nela Kordiaková (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Monika Kvasničková (Fitness Ural Sokolov)
• 8. Martina Pavlicová (SK Luna Fitness Havířov)
• 9. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10.Kristýna Svěchotová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Kateřina Tošnerová (M-klub Roudnice nad Labem)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Tereza Bubelová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 3. Denisa Grassingerová (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Hanna Gužiaková (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 5. Lenka Hanzáková (Posilovna Rozdělov)
• 6. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 7. Kateřina Mikuličová (SK Diamond Tábor)
• 8. Denisa Naglová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Aneta Princová (Fitness Institut Klub)
• 10. Andrea Ryšánová (FirstStep Fitness Praha)
• 11. Andrea Šantrůčková (Pajič Trainings)
• 12. Kateřina Vottová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 13. Nikola Walkova (Target Team)

bikiny fitness - do 175 cm

• 1. Eva Budina (Extrifit Club)
• 2. Zuzana Kozlová (Pajič Trainings)
• 3. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 5. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 6. Michaela Pantůčková (SK Přerov)
• 7. Lenka Peštová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 8. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 9. Šárka Tynklová (Irongym Kyjov)
• 10. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)

bikiny fitness - nad 175 cm

• 1. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 2. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 3. Veronika Špániková (Fitness Club Luky Karlovy Vary)

wellness fitness

• 1. Laura Bialyová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikola Fialová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Nikola Gottvaldová (Target Team)
• 4. Tatiana Juhasová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Michaela Nová (Top Fitness Ostrava)
• 6. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Kristýna Seidlová (Extrifit Club)
• 8. Veronika Šimíčková (Target Team)
• 9. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty