Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR ve fitness 2019 - startovní listiny

Článek vydán 09. 05. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 550

V neděli 12. května se v Lužici u Hodonína koná Mistrovství České republiky ve fitness, kde jsou vypsané fitness kategorie pro všechny věkové kategorie, tzn. fitness dětí (chlapci a dívky), fitness dorostenci a dorostenky, fitnes junioři a juniorky, fitness muži a fitness ženy. Kompletní propozice najdete zde. Klání proběhne v Sportovní hale Lužice, ulice U stadionu 982. Prezentace soutěžících probíhá od 9:00 hod. a semifinále klání začíná v 11:00 hod. Celkem je na soutěž přihlášeno 52 závodníků.

fitness juniorky

• 1. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Barbora Pospíšilová (Fitness AVE Přerov)

fitness dětí - chlapci

• 1. Matěj Domanský (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Adam Lokoč (SK Pepa Centrum Opava)
• 3. Tobias Novotný (SK Pepa Centrum Opava)
• 4. Jan Štěpánek (SK Pepa Centrum Opava)

fitness dětí - dívky

• 1. Tereza Barboříková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kristýna Barboříková (Fitness AVE Přerov)
• 3. Natálie Bílíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 4. Adéla Cihelková(SK Pepa Centrum Opava)
• 5. Sophie Dorneanová(SK Pepa Centrum Opava)
• 6. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Zuzana Fialová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Lilien Gajdošová (SK Pepa Centrum Opava)
• 10. Michaela Hedrichová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Jiřina Hradilová (Fitness AVE Přerov)
• 12. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Natálie Ivancová (SK Pepa Centrum Opava)
• 14. Dagmar Jasníková(SK Pepa Centrum Opava)
• 15. Melánie Jasníková(SK Pepa Centrum Opava)
• 16. Anastázie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 17. Zuzana Kasprowicz(SK Pepa Centrum Opava)
• 18. Jenifer Kleinová(SK Pepa Centrum Opava)
• 19. Beáta Klimešová(SK Pepa Centrum Opava)
• 20. Veronika Kokešová(SK Pepa Centrum Opava)
• 21. Marie Krásová(SK Pepa Centrum Opava)
• 22. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 23. Alexandra Látková(SK Pepa Centrum Opava)
• 24. Klára Lencsová (All Stars fitness tým Lužice)
• 25. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 26. Alžběta Manová (Fitness AVE Přerov)
• 27. Eliška Manová (Fitness AVE Přerov)
• 28. Leonie Michálková (All Stars fitness tým Lužice)
• 29. Valerie Molinová (SK Pepa Centrum Opava)
• 30. Melisa Moserová(SK Pepa Centrum Opava)
• 31. Dominka Nazarová (Fitness AVE Přerov)
• 32. Michaela Nešutová(SK Pepa Centrum Opava)
• 33. Alexandra Nezhybová (Fitness AVE Přerov)
• 34. Dominika Pavelková(SK Pepa Centrum Opava)
• 35. Beáta Prokšová(SK Pepa Centrum Opava)
• 36. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 37. Melánie Přibylová(SK Pepa Centrum Opava)
• 38. Laura Rozmanit(SK Pepa Centrum Opava)
• 39. Tereza Rusková(SK Pepa Centrum Opava)
• 40. Simona Střechová (All Stars fitness tým Lužice)
• 41. Julie Ševelová (All Stars fitness tým Lužice)
• 42. Natálie Táborská(SK Pepa Centrum Opava)
• 43. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 44. Maria Zakaria (All Stars fitness tým Lužice)
• 45. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty