Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na juniorské mistrovské soutěže

Článek vydán 13. 05. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 2908

Mistrovské soutěže mužů, žen a ve fitness jsou za námi, a nejbližší dva víkendy nás teď čekají mistrovské soutěže dorostu a juniorů. Tento víkend začínáme Mistrovstvím Moravy a Slezska ve Valašském Meziříčí, následuje Mistrovství Čech v Kutné Hoře a vše vyvrcholí následující víkend v sobotu Mistrovstvím České republiky v Bohumíně.
V návaznosti na změnu v postupovém klíči na Mistrovství České republiky, chceme znovu připomenout podmínku, kterou je nutné splnit pokud chcete na MČR startovat a to je účast na oblastních mistrovství!.


V sobotu 18. května se ve Valašském Meziříčí koná letošní první mistrovská soutěž pro dorost a juniory - Mistrovství Moravy a Slezska. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasické kulturistika, physique, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá Team Sport One o.s. pod vedením Lukáše Křenka. Je to jejich první počin na poli pořádání soutěží a celé klání se uskuteční v ojedinělých prostorech na Zámku Žerotínů (Komenského 169/4a, Valašské Meziříčí). Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 11:00 hod. Celý tým pořadatelů se už na vás těší!
Pozor! přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do pondělí 13. května 2019 a to do půlnoci. V současné chvíli je na klání přihlášeno 140 závodníků, přesné startovní listiny očekávejte ve středu.


Následně v neděli 19. května se v Kutné Hoře uskuteční Mistrovství Čech dorostu a juniorů. Závodníci se utkají ve stejných kategoriích jako na Mistrovství Moravy a Slezska - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá zkušený tým Golem´s Gym pod vedením Petra Richtára a Pavla Chámy. Celé klání se uskuteční na obvyklém místě v Kulturním domě Lorec (U Lorce 57, Kutná Hora). Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 11:00 hod.
Pozor! přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do pondělí 13. května 2019 a to do půlnoci. V současné chvíli je na klání přihlášeno přes 135 závodníků, přesné startovní listiny očekávejte ve středu.


Platí, že na všech soutěžích budou přítomny společnosti zajišťující nástřik soutěžními barvami (více informací zde).
Pro bezproblémový průběh soutěže a nástřiku velice důrazně doporučujeme soutěžícím, aby se VČAS u příslušné firmy objednali!

Všechny příznivce kulturistiky a fitness srdečně zveme, ať přijdou podpořit mladé začínající sportovce. Zaplněný sál bude tou nejlepší podporou!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty