Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2019 - startovní listiny

Článek vydán 23. 05. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1931

V sobotu 25. května se v Bohumíně koná Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2019. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se uskuteční na Zimním stadiónu na ulici Janáčkova 1218 v Bohumíně. Na soutěž je přihlášeno 159 závodníků.

Vstupenky za 300 Kč můžete zakoupit na místě konání. Trenéři mají vstup za 150 Kč.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.

Se svou exhibicí vystoupí Jan Turek, závodník IFBB Elite Pro.

Program Mistrovství ČR dorostu a juniorů

PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ (8:30 – 9:45)

SEMIFINÁLE (10:30)
  • kulturistika mladší dorost do 65 kg
  • kulturistika mladší dorost nad 65 kg
  • bodyfitness dorostenky
  • kulturistika starší dorost do 65 kg
  • kulturistika starší dorost do 72 kg
  • kulturistika starší dorost nad 72 kg
  • bodyfitness juniorky
  • klasická kulturistika junioři
  • kulturistika junioři do 70 kg
  • kulturistika junioři do 77 kg
  • kulturistika junioři nad 77 kg
  • bikiny fitness dorostenky do 166 cm
  • bikiny fitness dorostenky nad 166 cm
  • bikiny fitness juniorky do 164 cm
  • bikiny fitness juniorky do 168 cm
  • bikiny fitness juniorky nad 168 cm
  • physique dorost do 178 cm
  • physique dorost nad 178 cm
  • physique junioři do 178 cm
  • physique junioři do 184 cm
  • physique junioři nad 184 cm
FINÁLE (postupuje 6 nejlepších z každé kategorie)
  • kulturistika mladší dorost do 65 kg - volné sestavy + porovnávání
  • kulturistika mladší dorost nad 65 kg- volné sestavy + porovnávání
  • bodyfitness dorostenky - porovnávání
  • VÝSLEDKY – kulturistika mladší dorost, bodyfitness dorostenky
  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – kulturistika mladší dorost
  • kulturistika starší dorost do 65 kg - volné sestavy + porovnávání
  • kulturistika starší dorost do 72 kg - volné sestavy + porovnávání
  • kulturistika starší dorost nad 72 kg - volné sestavy + porovnávání
  • bodyfitness juniorky - porovnávání
  • VÝSLEDKY – kulturistika starší dorost, bodyfitness juniorky
  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – kulturistika starší dorost
  • klasická kulturistika junioři - volné sestavy + porovnávání
  • kulturistika junioři do 70 kg - volné sestavy + porovnávání
  • kulturistika junioři do 77 kg - volné sestavy + porovnávání
  • kulturistika junioři nad 77 kg - volné sestavy + porovnávání
  • VÝSLEDKY – klasická kulturistika a kulturistika junioři
  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – klasická kulturistika + kulturistika junioři
  • bikiny fitness dorostenky do 166 cm - porovnávání
  • bikiny fitness dorostenky nad 166 cm - porovnávání
  • bikiny fitness juniorky do 164 cm - porovnávání
  • bikiny fitness juniorky do 168 cm - porovnávání
  • bikiny fitness juniorky nad 168 cm - porovnávání
  • VÝSLEDKY – bikiny fitness dorostenky a juniorky
  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – bikiny fitness
  • physique dorost do 178 cm - porovnávání
  • physique dorost nad 178 cm - porovnávání
  • physique junioři do 178 cm - porovnávání
  • physique junioři do 184 cm - porovnávání
  • physique junioři nad 184 cm - porovnávání
  • VÝSLEDKY – physique dorost a junioři
  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – physique

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

bikiny fitness dorostenky - do 166 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Lucie Boháčová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Viktorie Krejčová (BOPO Factory Gym)
• 5. Anna-Rita Malotová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Adéla Marhounová (BcrossGym České Budějovice)
• 7. Amálie Martinková (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 9. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 10. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)

bikiny fitness dorostenky - nad 166 cm

• 1. Eliška Hellebrantová (BcrossGym České Budějovice)
• 2. Silvie Paličková (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 5. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 6. Tereza Švecová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 7. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)

bikiny fitness juniorky - do 164 cm

• 1. Barbora Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 2. Lucie Boháčová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Nicola Hetverová (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 4. Alexandra Hirčová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 6. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Kateřina Tošnerová (M-klub Roudnice nad Labem)
• 9. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)

bikiny fitness juniorky - do 168 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Aneta Ernestová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 4. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 5. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Anna-Rita Malotová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Amálie Martinková (Fitness Hulk Plzeň)
• 9. Silvie Paličková (KSK Jalex Team Krnov)

bikiny fitness juniorky - nad 168 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 3. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 5. Veronika Nespěšná (Yamamoto Czech)
• 6. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 7. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 8. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 9. Sára Svobodová (Target Team)
• 10. Tereza Zdražilová (Extrifit Club)
• 11. Petra Zvoníčková (Better Fitness)
• 12. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)

physique dorost - do 178 cm

• 1. Bohuslav Klimeš (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 2. Tomáš Kořínek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 3. Tadeáš Kunovsky (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Viktor Novák (FirstStep Fitness Praha)
• 5. Jakub Tkáč (KSK Jalex Team Krnov)

physique dorost - nad 178 cm

• 1. Martin Gebauer (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 2. Jakub Hrnčíř (Kubík fitness Ostrava)
• 3. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 4. Martin Látka (Fitness Korzo Šumperk)
• 5. Lukáš Sehnalík (TJ Valašské Meziříčí)

physique junioři - do 178 cm

• 1. Jan Drobena (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Milan Durďák (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Radek Grulich (Fitness klub Omega Olomouc)
• 4. René Janošek (SF7 Team)
• 5. Martin Král (SF7 Team)
• 6. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 7. Nicolas Neumann (Fitness Ring)
• 8. Ondřej Šabacký (Fitness Ring)
• 9. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Antonin Vu (MD Fitness Lanškroun)

physique junioři - do 184 cm

• 1. Chovanec Aleš (BeFree Fitness Uherský Brod)
• 2. Jan Dobeš (Pajič Trainings)
• 3. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 4. František Kuneš (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Václav Růzha (BcrossGym České Budějovice)
• 6. David Šebrle (Target Team)

physique junioři - nad 184 cm

• 1. Radek Baron (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Josef Chovančík (RT Sport Fitness Jirkov)
• 3. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 4. Miloslav Michalíček (Power fitness Liberec)
• 5. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 6. Dominik Sekanina (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

bodyfitness dorostenky

• 1. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Natalie Dostálová (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Eliška Traplová (BcrossGym České Budějovice)

bodyfitness juniorky

• 1. Klára Budošová (Fit Park Ostrava)
• 2. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Lucie Bydžovská (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 4. Natalie Dostálová (Fitness klub Omega Olomouc)
• 5. Monica Fox (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Markéta Kretschová (Fitness při CVČ Most)
• 7. Eliška Traplová (BcrossGym České Budějovice)
• 8. Marie Zapletalová (Infitness Zlín)

kulturistika mladší dorost - do 65 kg

• 1. Jan Anděl (SC Kaze)
• 2. Matyáš Holub (Fitness Corso)
• 3. Pavel Kašpar (TJ Sokol Jablůnka Pržno)
• 4. Tadeáš Kunovsky (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Lukáš Opatřil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)

kulturistika mladší dorost - nad 65 kg

• 1. Lukáš Moravec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Jan Pačanský (Hardcore Gym Fontána)

kulturistika starší dorost - do 65 kg

• 1. Jan Anděl (SC Kaze)
• 2. Ondřej Bajda (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 3. Aleš Chobot (Fitness Ring)
• 4. Jaromír Liška (Fitness Velké Opatovice)
• 5. Dominik Mikuš (TJ Sokol Jablůnka Pržno)
• 6. Lukáš Navrátil (TJ Sokol Jablůnka Pržno)
• 7. Filip Štěpánek (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 8. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)

kulturistika starší dorost - do 72 kg

• 1. Tadeáš Balnar (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Nikolas Dunička (FIT-GYM Havířov)
• 3. Martin Šlechta (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Sebastián Židel (FIT-GYM Havířov)

kulturistika starší dorost - nad 72 kg

• 1. Marek Dočekal (Fitness Velké Opatovice)
• 2. Lukáš Fürle (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 4. David Kopřiva (Obořil Elite Team)
• 5. Marek Neumann (Fitness klub Omega Olomouc)
• 6. Patrik Ondryáš (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 7. Ivan Pristaš (Sportcentrum Delfín)
• 8. Petr Valchař (TJ Zbrojovka Vsetín)
• 9. Josef Vařák (Fit klub Ludvík)

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Ondřej Bajda (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Tadeáš Balnar (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Daniel Bukovský (SK Moog Brno)
• 4. Lukáš Krejčiřík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 5. Michael Kriho (Obořil Elite Team)
• 6. Dominik Kvíčala (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Jan Nikodím (Gold Team Karviná)
• 8. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Lukáš Váhala (TJ Nový Jičín)
• 10. Filip Vig (Dee Gym Liberec)

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Martin Cudrák (SK Tři studně)
• 3. Jiří Jirsa (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Jiří Judas (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Matěj Klimek (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. David Kopřiva (Obořil Elite Team)
• 7. Lukáš Liebreich (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 8. Martin Salač (Fitness Victory)
• 9. Radek Stavinoha (TJ Olympia Zlín)
• 10. Stanislav Teml (SK Tři studně)
• 11. Dominik Tóth (TJ Sokol Žižkov I.)

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Martin Adamczyk (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Martin Draxler (Pajič Trainings)
• 3. Josef Drda (Extrifit Club)
• 4. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Martin Kadlec (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. David Kovalčík (TJ Slovan Varnsdorf)
• 7. Lukáš Novický (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Marek Sakmar (Klub kulturistiky Ostrava)
• 10. Petr Tejkl (MD Fitness Lanškroun)

klasická kulturistika junioři

• 1. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Rudolf Felbier (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Dominik Guzdek (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jakub Kolínek (Obořil Elite Team)
• 6. Daniel Kroupa (Yamamoto Czech)
• 7. Milan Matějko (Fitness Slunce Tábor)
• 8. Petr Schejbal (Mixgym Fitness Liberec)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty