Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Diamond Cup Ostrava 2019 - výsledky

Článek vydán 13. 06. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 267

Ostravar Aréna v sobotu 8. června hostila mezinárodní amatérkou soutěž v kulturistice a fitness IFBB Diamond Cup Ostrava. Stejně jako na celé řadě dalších letošních klání, i zde se bojovalo o IFBB Elite profesionální karty, které si mezi sebe měli rozdělit dva nejlepší účastníci souboje o absolutní vítězství v kulturistice mužů, klasické kulturistice mužů, physique mužů, bikiny fitness žen a bodyfitness žen.

Události se zúčastnilo 155 závodníků, z nichž někteří nastoupili hned v několika ze třiceti vypsaných kategorií. Čeští sportovci nakonec na ostravském Diamond Cupu v konkurenci soupeřů ze čtrnácti dalších zemí vybojovali dvě profesionální karty. Podařilo se to v bodyfitness žen závodící Anetě Epsteinové a bikiny fitnessce Radce Kameníčkové. Obě naše závodnice poté nastoupily také ke zmiňovanému IFBB Elite Pro Ostrava.

Kompletní výsledky ke stažení zde (PDF).

Výsledky českých závodníků na IFBB Diamond Cup Ostrava 2019
Petr Tejkl Junior Men’s Bodybuilding 20-23 years4. místo
Robert Ivanič Junior Men’s Bodybuilding 20-23 years7. místo
Simon Oršula Junior Men’s Bodybuilding 20-23 years5. místo
Tomáš Oplušil Junior Men’s Bodybuilding 20-23 years2. místo
Jaroslav Jeníček Junior Men’s Bodybuilding 20-23 years3. místo
Martin Mikel Junior Men’s Bodybuilding 20-23 years
Men’s Bodybuilding Up To 90 Kg
8. místo
6. místo
Ondřej Mlejnecký Junior Men’s Bodybuilding 20-23 years1. místo
Marek Trudič Junior Men’s Bodybuilding 20-23 years 6. místo
Tomáš Štěpán Junior Men’s Classic Bodybuilding
Men’s Games Classic Bodybuilding
6. místo
5. místo
David Ježek Junior Men’s Classic Bodybuilding
Men’s Games Classic Bodybuilding
1. místo
1. místo
Vojtěch Nádeníček Junior Men’s Classic Bodybuilding
Men’s Games Classic Bodybuilding
3. místo
3. místo
Matěj Vajgl Junior Men’s Physique 16-23 years 2. místo
David Janatka Junior Men’s Physique 16-23 years 6. místo
Michal Makovský Junior Men’s Physique 16-23 years
Men’s Physique Up To 173 cm
4. místo
6. místo
Jakub Urban Junior Men’s Physique 16-23 years
Men’s Physique Up To 179 cm
1. místo
1. místo
Adéla Uhrová Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years 4. místo
Angelika Pochmonová Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years 11. místo
Barbora Králová Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years 8. místo
Dominika Grigarová Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years 9. místo
Nicola Hetverová Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years 6. místo
Kristýna Berná Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years
Women’s Bikini-Fitness Over 172 cm
5. místo
4. místo
Natálie Myslíková Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years
Women’s Bikini-Fitness Over 172 cm
3. místo
2. místo
Tereza Šeráková Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years
Women’s Bikini-Fitness Up To 162 cm
7. místo
5. místo
Magdalena Fejfarová Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years
Women’s Bikini-Fitness Up To 169 cm
2. místo
5. místo
Patrik Šerý Master Men’s Classic Bodybuilding Over 40 years 4. místo
Iva Sarauerová Master Women’s Bikini-Fitness Over 35 years 6. místo
Jiří Šén Men’s Bodybuilding Over 90 Kg 8. místo
Michal Selmeczi Men’s Bodybuilding Over 90 Kg 6. místo
David Bednář Men’s Bodybuilding Over 90 Kg
Master Men’s Bodybuilding
7. místo
1. místo
Michal Sitter Men’s Bodybuilding Up To 90 Kg 2. místo
Michael Macek Men’s Bodybuilding Up To 80 Kg 4. místo
Nidal Al Saheb Men’s Bodybuilding Up To 80 Kg 5. místo
Tomáš Söhnel Men’s Bodybuilding Up To 80 Kg 3. místo
Jakub Mašek Men’s Bodybuilding Up To 90 Kg 2. místo
Petr Fric Men’s Bodybuilding Up To 90 Kg 5. místo
Roman Kotál Men’s Bodybuilding Up To 90 Kg 3. místo
Marian Jankovčin Men’s Classic Physique2. místo
Martin Holaň Men’s Classic Bodybuilding Over 180 cm 4. místo
Tymofij Ihumencev Men’s Classic Bodybuilding Over 180 cm 5. místo
Martin Dostál Men’s Classic Bodybuilding Up To 180 cm 7. místo
Richard Bílík Men’s Classic Bodybuilding Up To 180 cm
Men’s Games Classic Bodybuilding
Master Men’s Classic Bodybuilding Over 40 years
6. místo
2. místo
3. místo
Michal Kropáček Men’s Classic Physique
Mixed Pairs Open
5. místo
1. místo
Jan Jiří Vícha Men’s Games Classic Bodybuilding 3. místo
Petr Plesník Men’s Games Classic Bodybuilding 6. místo
Aleš Novák Men’s Physique Over 179 cm 3. místo
David Procházka Men’s Physique Over 179 cm 5. místo
Marek Šafář Men’s Physique Up To 173 cm 7. místo
Vojtěch Dvořák Men’s Physique Up To 173 cm 3. místo
Lukáš Červený Men’s Physique Up To 173 cm 2. místo
Lukáš Jedlička Men’s Physique Up To 173 cm 5. místo
Alexandr Polyakov Men’s Physique Up To 179 cm 2. místo
Patrik Lebr Men’s Physique Up To 179 cm 3. místo
Pavel Nožička Men’s Physique Up To 179 cm 5. místo
Dominik Baumgärtner Muscular Men’s Physique Open 3. místo
Martin Jež Muscular Men’s Physique Open 1. místo
Petr Sedláček Muscular Men’s Physique Open 4. místo
Tereza Nosková Women’s Bikini-Fitness Over 172 cm 6. místo
Michaela Bartošová Women’s Bikini-Fitness Up To 162 cm 8. místo
Zuzana Bartošová Women’s Bikini-Fitness Up To 162 cm 2. místo
Kamila Brzobohatá Women’s Bikini-Fitness Up To 162 cm 1. místo
Petra Kopřivová Women’s Bikini-Fitness Up To 162 cm 7. místo
Nikola Walková Women’s Bikini-Fitness Up To 169 cm 8. místo
Radka Kameníčková Women’s Bikini-Fitness Up To 169 cm 1. místo
Sarah Valenzová Women’s Bikini-Fitness Up To 169 cm 6. místo
Vanesa Maurycová Women’s Bikini-Fitness Up To 169 cm 7. místo
Jana Jeřábková Women’s Bikini-Fitness Up To 172 cm 2. místo
Kristýna Flídrová Women’s Bikini-Fitness Up To 172 cm 6. místo
Monika Klementová Women’s Bikini-Fitness Over To 172 cm 8. místo
Barbora Bláhová Women’s Bikini-Fitness Up To 172 cm
Master Women’s Bikini-Fitness Over 35 years
9. místo
7. místo
Pavlína Štouračová Women’s Bodyfitness 8. místo
Aneta Epsteinová Women’s Bodyfitness Up To 158 cm
Mixed Pairs Open
1. místo
1. místo
Petra Lacinová Women’s Bodyfitness 4. místo
Eliška Ehrenbergerová Women’s Bodyfitness 2. místo
Aikaterini Polymerou Women’s Wellness Fitness 1. místo
Kristýna Polomisová Women’s Wellness Fitness Over 163 cm 2. místo
Jana Šemberová Younger Junior Women’s Bikini-Fitness 16-20 years 3. místo
Julie Svitáková Younger Junior Women’s Bikini-Fitness 16-20 years 2. místo
Lucie Žďárská Younger Junior Women’s Bikini-Fitness 16-20 years 4. místo
Adéla Kostiková Younger Junior Women’s Bikini-Fitness 16-20 years
Junior Women’s Bikini-Fitness 21-23 years
1. místo
1. místo
Yveta Ježková Younger Junior Women’s Bikini-Fitness 16-20 years 5. místo

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty