Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Informace pro závodníky, kteří mají zájem startovat na MS 2019

Článek vydán 14. 08. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1504

I v letošním roce se budou konat čtyři mistrovství světa a stejně jako v minulých letech, je nutné projít nominací. Jako první proběhne mistrovství světa mužů v Arabských Emirátech a to 5. až 10. listopadu 2019. Rozpis kategorií a propozice najdete zde.

Druhé na řadě je mistrovství světa juniorů, které proběhne 22. až 24. listopadu 2019 v Maďarsku. Propozice a rozpis kategorií ještě pořadatel nevydal, ale budou na stránkách IFBB.

Třetím v řadě bude mistrovství světa ve fitness, na přelomu listopadu a prosince, tedy 29.11. – 1.12. 2019 na Slovensku. Rozpis kategorií také ještě není na stránkách IFBB přiložen.

Poslední mistrovství světa, které nás v letošním roce čeká, je mistrovství světa masters. Závodníci (ročník 1979 a starší) a závodnice (ročník 1984 a starší) se utkají ve dnech 6. až 8. prosince 2019 ve španělské Tarragoně. I k této soutěži zatím ještě nejsou detailní informace na webu naší mezinárodní IFBB.

Všichni závodníci a závodnice, kteří se chystají na některé z mistrovství světa, musí co nejdříve napsat předsedovi Komise vrcholového sportu Lubomíru Koumalovi email na adresu lubos.koumal@skfcr.cz.

Každý závodník, který chce reprezentovat, dále uvede své jméno a příjmení, kategorii, ve které chce závodit, výšku, plánovanou hmotnostní kategorii, velikost oblečení (triko/mikina/kalhoty) a svůj e-mail a telefonní číslo. Následně všem bude sděleno místo a termín nominace.

Přihlášení na mistrovství světa má svá pravidla, jaká to jsou, naleznete na našich stránkách. Závodník musí dále v daném roce závodit na mistrovství ČR a umístit se alespoň v TOP 6. Dále také musí splňovat antidopingová pravidla.

Na mistrovství světa jezdí česká výprava jako tým, kterému „velí“ státní trenéři a delegát SKFČR. Je proto nutné dodržovat jimi daná pravidla, nejen proto, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. Stejně jako u mezinárodních soutěží je potřeba být členem SKFČR, mít platný průkaz IFBB a předem uhrazené startovné (doklad o zaplacení musí mít každý závodník s sebou). Hudbu si jsou povinni závodníci přivézt s sebou na CD. Každý nominovaný závodník na mistrovství světa obdrží od našeho generálního partnera společnosti Extrifit reprezentační oblečení a doplňky stravy.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty