Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Informace pro závodníky, kteří mají zájem startovat na MS 2019

Článek vydán 14. 08. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 810

I v letošním roce se budou konat čtyři mistrovství světa a stejně jako v minulých letech, je nutné projít nominací. Jako první proběhne mistrovství světa mužů v Arabských Emirátech a to 5. až 10. listopadu 2019. Rozpis kategorií a propozice najdete zde.

Druhé na řadě je mistrovství světa juniorů, které proběhne 22. až 24. listopadu 2019 v Maďarsku. Propozice a rozpis kategorií ještě pořadatel nevydal, ale budou na stránkách IFBB.

Třetím v řadě bude mistrovství světa ve fitness, na přelomu listopadu a prosince, tedy 29.11. – 1.12. 2019 na Slovensku. Rozpis kategorií také ještě není na stránkách IFBB přiložen.

Poslední mistrovství světa, které nás v letošním roce čeká, je mistrovství světa masters. Závodníci (ročník 1979 a starší) a závodnice (ročník 1984 a starší) se utkají ve dnech 6. až 8. prosince 2019 ve španělské Tarragoně. I k této soutěži zatím ještě nejsou detailní informace na webu naší mezinárodní IFBB.

Všichni závodníci a závodnice, kteří se chystají na některé z mistrovství světa, musí co nejdříve napsat předsedovi Komise vrcholového sportu Lubomíru Koumalovi email na adresu lubos.koumal@skfcr.cz.

Každý závodník, který chce reprezentovat, dále uvede své jméno a příjmení, kategorii, ve které chce závodit, výšku, plánovanou hmotnostní kategorii, velikost oblečení (triko/mikina/kalhoty) a svůj e-mail a telefonní číslo. Následně všem bude sděleno místo a termín nominace.

Přihlášení na mistrovství světa má svá pravidla, jaká to jsou, naleznete na našich stránkách. Závodník musí dále v daném roce závodit na mistrovství ČR a umístit se alespoň v TOP 6. Dále také musí splňovat antidopingová pravidla.

Na mistrovství světa jezdí česká výprava jako tým, kterému „velí“ státní trenéři a delegát SKFČR. Je proto nutné dodržovat jimi daná pravidla, nejen proto, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. Stejně jako u mezinárodních soutěží je potřeba být členem SKFČR, mít platný průkaz IFBB a předem uhrazené startovné (doklad o zaplacení musí mít každý závodník s sebou). Hudbu si jsou povinni závodníci přivézt s sebou na CD. Každý nominovaný závodník na mistrovství světa obdrží od našeho generálního partnera společnosti Extrifit reprezentační oblečení a doplňky stravy.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty