Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

SKFČR hledá prostory pro svůj sekretariát

Článek vydán 20. 08. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 984

Od srpna 2018 sídlil sekretariát SKFČR v prostorách FirstStep Fitness na Praze 9, s ohledem na blížící se konec nájemní smlouvy nyní hledáme v rámci hlavního města Prahy nové prostory. V případě, že byste měli například v rámci svého fitness centra prostory vhodné k provozování sekretariátu (viz popis níže), budeme rádi, když nás budete na e-mailu sekretariat@skfcr.cz kontaktovat.

Jak by ideální prostory mohly vypadat? - samostatná uzamykatelná dostatečně světlá kancelář o ploše 15-25 m2 s vlastním nebo sdíleným sociálním zařízením, - ideálně bez vybavení, - vítané je umístění v rámci fitnesscentra či sportovního zařízení, - dobrá dostupnost MHD, - snadné parkování výhodou.

Pro nájemce může být benefitem například to, že do kanceláře velmi často přichází závodníci zařídit si vše potřebné, tzn. sdílení prostor například s posilovnou dává možnost závodníkům se s daným fitness centrem seznámit, zacvičit si (samozřejmě po uhrazení vstupného provozovateli) a třeba jej i začít navštěvovat dlouhodobě. SKFČR má v tuto chvíli v jednání několik možných míst v běžných kancelářských budovách, nicméně s ohledem na své sportovní zaměření bychom preferovali umístění v rámci některého z fitness center, a proto se s touto poptávkou obracíme i na svou členskou základnu. Za případné nabídky předem děkujeme.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty