Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

SKFČR hledá prostory pro svůj sekretariát

Článek vydán 20. 08. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 375

Od srpna 2018 sídlil sekretariát SKFČR v prostorách FirstStep Fitness na Praze 9, s ohledem na blížící se konec nájemní smlouvy nyní hledáme v rámci hlavního města Prahy nové prostory. V případě, že byste měli například v rámci svého fitness centra prostory vhodné k provozování sekretariátu (viz popis níže), budeme rádi, když nás budete na e-mailu sekretariat@skfcr.cz kontaktovat.

Jak by ideální prostory mohly vypadat? - samostatná uzamykatelná dostatečně světlá kancelář o ploše 15-25 m2 s vlastním nebo sdíleným sociálním zařízením, - ideálně bez vybavení, - vítané je umístění v rámci fitnesscentra či sportovního zařízení, - dobrá dostupnost MHD, - snadné parkování výhodou.

Pro nájemce může být benefitem například to, že do kanceláře velmi často přichází závodníci zařídit si vše potřebné, tzn. sdílení prostor například s posilovnou dává možnost závodníkům se s daným fitness centrem seznámit, zacvičit si (samozřejmě po uhrazení vstupného provozovateli) a třeba jej i začít navštěvovat dlouhodobě. SKFČR má v tuto chvíli v jednání několik možných míst v běžných kancelářských budovách, nicméně s ohledem na své sportovní zaměření bychom preferovali umístění v rámci některého z fitness center, a proto se s touto poptávkou obracíme i na svou členskou základnu. Za případné nabídky předem děkujeme.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty