Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Výsledky: Mistrovství ČR mužů 2007

Článek vydán 03. 05. 2007 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 7250

Doplněno (03.05.2007): po překontrolování výsledků dochází ke změně pořadí v kategorii kulturistiky mužů nad 90 kg. Roman Horák se umístil na místě druhém, Pavel Butor na místě třetím.


Kulturistika muži do 67,5 kg

p. st. č. jméno váha naroz. klub semi. fin. celk.
1. 80 Petr Pechánek 65,2 1976 Fitness HardCore Praha 7 7 14
2. 16 Tomáš Martinovský 63,8 1979 Universal Gym Ústí n./L. 9 9 18
3. 50 Lukáš Kelnar 66,7 1979 FC TJ Nový Jičín 17 17 34
4. 89 František Zálešák 64,9 1941 SK Arnold Otrokovice 19 19 38
5. 83 Manfred Jakl 64,8 1956 FC City Hořice 24 24 48
6. 97 Roman Minarovič 62,9 1971 Remi Sport Prostějov 30 30 60


Kulturistika muži do 75 kg

p. st. č. jméno váha naroz. klub semi. fin. celk.
1. 93 Marcel Hájek 70,9 1969 MMH Gym Mor. Budějovice 6 5 11
2. 94 Zbigniew Martynek 73,3 1970 Queen Club Třinec 11 12 23
3. 49 Tomáš Nosek 73,3 1968 FC Wendy Liběchov 17 18 35
4. 14 Jaroslav Drobek 71,6 1977 SK Slavia Orlová 18 19 37
5. 36 Petr Fielek 71,2 1980 FC Dragon Ostrava 19 20 39
6. 69 Miroslav Hanák 74,0 1979 O.K. Rousínov 29 30 59
7. 38 Aleš Zelinka 74,3 1985 FK Ludvík Praha 34 - 34
8. 95 Petr Michálek 75,0 1976 SK Morava Kroměříž 40 - 40
9. 73 Adam Martin 74,3 1975 SKP Hvězda K. Vary 48 - 48
10. 21 Luboš Koumal 72,4 1974 Gym Blue Sun Brno 49 - 49
11. 98 Milan Bodlák 74,3 1952 FC Aura Plzeň 53 - 53


Kulturistika muži do 82,5 kg

p. st. č. jméno váha naroz. klub semi. fin. celk.
1. 67 Marek Zatloukal 78,2 1974 SK PEPA Centrum Opava 8 7 15
2. 31 Michal Benda 79,4 1973 FC Dobříš 9 9 18
3. 78 Otakar Hrdlička 80,6 1977 Patenidis F-S Praha 13 14 27
4. 91 Jan Tomášek 82,5 1969 FC AURA Plzeň 20 20 40
5. 22 František Huf 79,4 1981 Welness 2000 Vyškov 27 26 53
6. 64 Roman Špaček 82,4 1972 FC Karo Slavia Havířov 28 29 57
7. 37 Libor Heczko 82,3 1972 Queen Club Třinec 37 - 37
8. 100 David Opluštil 81,5 1979 Gold's Gym Brno 41 - 41
9. 90 Josef Kašpar 79,7 1977 Fit Klub Ivka Komárov 42 - 42
10. 110 Martin Novotný 79,8 1969 Factory Pro Praha 49 - 49


Kulturistika muži do 90 kg

p. st. č. jméno váha naroz. klub semi. fin. celk.
1. 81 Tomáš Mach 89,3 1982 MEga Pro Kladno 8 7 15
2. 35 Pavel Bretšnajdr 88,0 1978 SK Morava Kroměříž 10 11 21
3. 9 Jan Machač 86,0 1981 SK Přerov 12 12 24
4. 29 Jiří Váša 88,4 1976 FC Dobříš 20 20 40
5. 20 Aleš Réman 86,9 1973 TJ Spartak Třebíč 25 25 50
6. 63 Jiří Lasík 88,7 1979 SK PEPA Centrum Opava 31 30 61
7. 11 Vít Kotas 89,3 1974 FC Gambare Olomouc 34 - 34


Kulturistika muži nad 90 kg

p. st. č. jméno váha naroz. klub semi. fin. celk.
1. 6 Roman Horák 104,2 1980 SKK Přerov Předmostí 11 12 23
2. 85 Pavel Butor 103,2 1973 F-S HardCore Praha 13 12 25
3. 79 Libor Kaše 94,4 1978 FC Kolín 19 18 37
4. 28 Jiří Heřman 98,8 1978 TJ Start Č. Budějovice 28 27 55
5. 84 Slavoj Bednář 100,2 1980 Bizon Undegr. Club H. Králové 28 28 56
6. 5 Jaroslav Paseka 110,6 1977 TJ Sokol Bystřice n./P. 33 - 33
7. 27 Josef Podhrazský 99,5 1978 FK Ludvík Praha 40 - 40
DQ 33 Petr Března 113,9 1981 F-S Classic Železný Brod 6 5 11


DQ ... diskvalifikován


Classic bodybuilding do 175 cm

p. st. č. jméno výš./váh. nar. klub 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 87 Pavel Bartoníček 172/74,7 1972 Fitness SK Kadaň 5 14 5 24
2. 2 Luboš Ulman 171/71,1 1967 Jalex Team Krnov 11 19 10 40
3. 68 Marek Vomáčka 172/75,2 1973 TJ Sokol Kostelec 14 12 15 41
4. 45 Petr Kostka 173/65,4 1977 FC Morava Orlová 25 6 25 56
5. 96 Elemir Zaviatič 175/72,7 1986 FC Morava Orlová 20 24 20 64
6. 41 Martin Wildt 175/74,6 1990 FC Karo Sl.Havířov 30 28 30 88


Classic bodybuilding nad 175 cm

p. st. č. jméno výš./váh. nar. klub 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 17 Jiří Wagner 181/82,1 1980 Profi F-S Jurys Č. Těšín 5 6 5 16
2. 88 Tomáš Jirout 181/83,1 1976 TJ Lanškroun 11 15 11 37
3. 15 Zdeněk Štefek 185/87,8 1980 Profi F-S Jurys Č. Těšín 14 15 14 43
4. 18 Lukáš Šebesta 178/76,2 1980 TJ Sokol Kostelec n. Č. Lesy 21 14 22 57
5. 111 Roman Hudeczek 177/75,5 1984 BodyLand Ostrava 24 22 23 69
6. 99 Petr Froněk 186/83,0 1979 SC Beseda Litoměřice 30 28 30 88
7. 86 Milan Hradil 186/83,7 1984 SK PEPA Centrum Opava 35 - - 35


Absolutní vítěz

p. st. č. jméno váha naroz. klub
1. 67 Marek Zatloukal


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty