Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Seminář rozhodčích září 2019 - ohlédnutí

Článek vydán 17. 09. 2019 - Rozhodčí - zhlédnutí: 3054

V sobotu 14. září 2019 se uskutečnil v přednáškovém sále moderního sportovního centra Hector v Praze Malešicích seminář rozhodčích Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Seminář uspořádala Komise rozhodčích SKFČR, jednotlivá témata přednášeli Martin Louda a Ludmila Čížová.

První bod semináře bylo ohlédnutí za jarní soutěžní sezónou roku 2019 jak z pohledu mistrovských tak z pohledu pohárových soutěží. Rozhodčí byli seznámeni s procentuální úspěšností na jednotlivých soutěžích a také byli rozebrány některé nedostatky a sporné situace. Následně Ludmila Čížová informovala přítomné o dění v mezinárodní federaci IFBB, nadcházejících mezinárodních soutěžích a o Mistrovství světa, které nás na podzim čekají. V dalším bodu setkání byli rozhodčí seznámeni se soutěžemi, které se budou konat na podzim, kdy proběhnou 4 pohárové soutěže, 7 kondičních soutěží a také jedna velká mezinárodní soutěž v Praze - Diamond Cup Prague. Byli také seznámeni s dopingovými případy, které řešila a řeší Disciplinární komise za rok 2019. Ludmila Čížová a Martin Louda pak pokračovali s informacemi o dění v SKFČR a také informovali o nadcházející Valné hromadě. Seminář byl ukončen diskuzí o současném způsobu rozhodování. Semináře se zároveň zúčastnilo 6 nových adeptů na post rozhodčího, kteří zde absolvovali písemný test.

Nominace rozhodčích pro podzimní soutěže bude zveřejněna v nejbližší době. Krátké fotografické ohlédnutí za seminářem najdete níže.


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty