Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partner Cup 2019 - startovní listiny

Článek vydán 16. 10. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1861

V sobotu 19. října se koná tradiční soutěž Partner Cup v Čelákovicích, kde jsou vypsány kategorie jak pro muže (kulturistika, klasická kulturistika, physique), ženy (bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness), celkem 14 kategorií!

Klání proběhne v Kulturním domě Čelákovice, ulice Sady 17. listopadu. Prezentace soutěžících začíná v 10:00 hod. a začátek semifinále je naplánovaný na 12:00 hod. Na závody je přihlášeno 142 závodníků.

Harmonogram soutěže

12:00 - SEMIFINÁLE a FINÁLE

physique muži do 174 cm – semifinále
physique muži do 178 cm – semifinále
physique muži do 182 cm – semifinále
physique muži nad 182 cm – semifinále
physique muži do 174 cm - finále
physique muži do 178 cm – finále
physique muži do 182 cm – finále
physique muži nad 182 cm – finále
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique muži
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ physique muži

bikiny fitness do 160 cm – semifinále
bikiny fitness do 165 cm – semifinále
bikiny fitness do 170 cm – semifinále
bikiny fitness nad 170 cm – semifinále
bikiny fitness do 160 cm – finále
bikiny fitness do 165 cm – finále
bikiny fitness do 170 cm – finále
bikiny fitness nad 170 cm – finále
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
ABSOLUTNÍ VÍTĚZKA bikiny fitness

klasická kulturistika – semifinále
kulturistika muži do 80 kg – semifinále
kulturistika muži do 90 kg – semifinále
kulturistika muži nad 90 kg – semifinále
klasická kulturistika – finále
kulturistika muži do 80 kg – finále
kulturistika muži do 90 kg – finále
kulturistika muži nad 90 kg – finále
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika a kulturistika
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ klasická kulturistika a kulturistika

wellness fitness – semifinále
bodyfitness – semifinále
wellness fitness – finále
bodyfitness – finále
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ wellness fitness a bodyfitness


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

bikiny fitness - do 160 cm

• 1. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 3. Markéta Molnárová (Target Team)
• 4. Anežka Pekárková (Target Team)
• 5. Valérie Plopová (Target Team)
• 6. Markéta Prášková (Joe Fit Děčín)
• 7. Roksana Roshkaniuk (Target Team)
• 8. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 9. Kateřina Tošnerová (Strongman Czech Republic)
• 10. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Kamila Brzobohatá (Yamamoto Czech)
• 2. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 3. Nikola Fialová (Xfitness Praha)
• 4. Nicola Hetverová (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 5. Monika Macháčková (Czech Virus Gym)
• 6. Vendula Mačalíková (Fitness Bobycentrum)
• 7. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 8. Martina Prokopová (Target Team)
• 9. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 10. Markéta Štefková (Fit Park Ostrava)
• 11. Michaela Tóthová (Target Team)
• 12. Nicola Vachová (BcrossGym České Budějovice)
• 13. Barbora Zajickova (Harmony Wellnes Club Písek)
• 14. Miroslava Zemanová (Hulk Gym Brno)
• 15. Lucie Žáková (Infitness Zlín)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Adéla Čechová (Extrifit Club)
• 2. Eva Dlabajova (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Kateřina Gajarská (Sportcentrum Delfín)
• 4. Denisa Grassingerová (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Andrea Málková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Hana Pavlíčková (Fitness PEPA Opava)
• 8. Aneta Princová (Fitness Factory Jihlava)
• 9. Klára Šindelářová (AK-FITGYM)
• 10. Jana Štěpánková (Target Team)
• 11. Tereza Waclavová (Fitness PEPA Opava)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Petra Beroušková (Target Team)
• 2. Eva Budina (Target Team)
• 3. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 4. Denisa Funioková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Kristina Havlíková (Yamamoto Czech)
• 6. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 7. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 8. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 9. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Petra Zvoníčková (Target Team)

bodyfitness ženy

• 1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 2. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)
• 3. Denisa Gonsková (Fitness club Jařest)
• 4. Jana Hartmanová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 5. Kateřina Janoutová (Fitness Centrum Alice)
• 6. Kristýna Lancová (Fitness Deukalion Praha)
• 7. Aneta Mihulová (BcrossGym České Budějovice)
• 8. Eva Synková (S. K. Maximus Praha)
• 9. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 10. Marcela Veselá (Extrifit Club)

wellness fitness

• 1. Sára Galušková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Kateřina Jordáková (BcrossGym České Budějovice)
• 3. Magdaléna Vrágová (Target Team)
• 4. Pavlína Zalužanská (Target Team)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Marek Jan Bajger (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Tiep (Petr Bui) Duc (Fitness Star)
• 3. Martin Halašta (Top Fitness Ostrava)
• 4. Jiří Helvich (Extrifit Club)
• 5. Miloš Masaryk (Fitness Institut Klub)
• 6. Filip Rotter (TJ Lokomotiva Beroun)
• 7. John Andrew Seffi (Extrifit Club)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Vojtěch Baloun (FirstStep Fitness Praha)
• 2. Petr Brychta (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 4. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 5. Roman Henčl (Slovan Moravská Třebová)
• 6. Tadeáš Kronovetr (Power Gym Jihlava)
• 7. Andrej Kucbeľ (Power Gym Jihlava)
• 8. Ján Pallo (Strongman Czech Republic)
• 9. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 10. Josef Starý (Hulk Gym Brno)
• 11. Jan Sudík (TJ Lokomotiva Beroun)
• 12. Jakub Svoboda (Fitness Ural Sokolov)
• 13. Pavel Tempel (Fitness při CVČ Most)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Vladimír Bříza (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Daniel Myslík (Target Team)
• 3. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 4. Jan Rojík (Fit Club Energy Kdyně)
• 5. Patrik Svoboda (AZ FITNESS Brno)
• 6. Vladimír Žižka (Toro Gym Vysoké Mýto)

klasická kulturistika

• 1. Michal Dlouhý (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Miloš Hašek (Fit Effect)
• 3. Ladislav Holeš (SK Tři studně)
• 4. Tymofij Ihumencev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Luděk Jiráček (Pulse Czech Republic)
• 6. Daniel Kroupa (Yamamoto Czech)
• 7. Miroslav Nečas (Fitness Institut Klub)
• 8. Luboš Petr (Irongym Kyjov)
• 9. Lukáš Petrůj (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 10. Ladislav Pitrmoc (Empire Fitness)
• 11. Jan Procházka (Big1One Fitness)
• 12. David Růžička (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 14. Michal Velický (Target Team)

physique muži - do 174 cm

• 1. Dominik Čížek (Prom-In Team)
• 2. Jiří Drha (Infitness Zlín)
• 3. Nicolas Neumann (Fitness Ring)
• 4. Dominik Velc (Fitness Mania Gym Kladno)

physique muži - do 178 cm

• 1. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Lukáš Jedlička (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 4. Martin Mach (Big1One Fitness)
• 5. Viet Anh Nguyen (Mixgym Fitness Liberec)
• 6. Josef Petráček (Target Team)
• 7. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 8. Jan Polášek (Nutrend)
• 9. Alexandr Polyakov (Target Team)
• 10. Jiří Tuček (Pulse Fitness Club Praha)
• 11. Michal Zapletal (OS Wellness 2000 Vyškov)

physique muži - do 182 cm

• 1. Tomáš Čermák (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Ondřej Kohout (SF7 Team)
• 5. Pavel Labik (Fit centrum D & K)
• 6. Martin Rozumek (Fit - K.O. Staré Město)
• 8. Jan Uhlíř (Power fitness Liberec)
• 9. Tomáš Vejmělek (InCore Fitness Brno)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Jakub Bezrouk (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Přemysl Chaloupka (Target Team)
• 3. František Chvojka (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 5. Marek Gerhardt (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 6. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 7. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 8. Martin Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 9. Petr Řeháček (Pulse Fitness Club Praha)
• 10. Andreas Schmidt (Kubík fitness Ostrava)
• 11. David Skoch (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 12. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 13. Jan Štěpán (Fitness Hulk Plzeň)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty