Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Pozvánka na sobotní pohárové soutěže

Článek vydán 20. 10. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1049

V sobotu 26.10. nás čeká bohatý program, konají se dvě pohárové soutěže - GP Fitness Brno a GP Pepa Opava. Přijměte pozvánku na jednotlivá klání.


V sobotu 26. října se v Brně koná pohárová soutěž GP Fitness Brno. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů a juniorů, bodyfitness, bikiny fitness juniorek a žen a wellness fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se uskuteční v Kulturním centru Líšeň (Klajdovská 28, Brno). V současné chvíli je na klání přihlášeno přes 80 závodníků. Uzávěrka přihlášek je ve úterý 22.října o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve středu.

Semifinále soutěže zahajuje ve 12:00, finále pak plynule navazuje na semifinále. Cena vstupenky pro diváky je 300 Kč, pro trenéry 150 Kč. Můžete je zakoupit v sobotu na místě konání.

Pořadatel zajistilpro absolutní vítěze finanční odměnu 10000 Kč.
Součástí akce je již tradiční doprovodná soutěž o nejhezčí dámský zadeček.
Na soutěži bude také přítomna vizážistka, která zajistí profesionální nalíčení před i během soutěže.


V sobotu 26. října se v Opavě koná již 41. ročník soutěže GP Pepa Opava. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky, physique a classic physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness a wellness fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Slezském divadle v Opavě (ulice Horní náměstí 195/13). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 62 závodníků. Uzávěrka přihlášek je v neděli 20. října o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve středu.

Semifinále soutěže zahajuje ve 12:00, finále pak v 16:00. Cena vstupenky pro diváky na semifinále je 200 Kč a na finále 500 - 800 Kč, cena pro trenéry je 200 Kč. Všechny vstupenky lze zakoupit ve Fitness PEPA (U Fortny 49/10, Opava) nebo v sobotu přímo na místě.

Letošní novinkou je možnost získání IFBB Elite profesionální karty pro absolutního vítěze kulturistiky mužů.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty