Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partner Cup 2019 - výsledky

Článek vydán 20. 10. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 860

Přinášíme Vám výsledky pohárové soutěže Partner Cup 2019, která se konala v sobotu 19. října. Jako tradičně byla i letos soutěž uspořádána v kulturním domě v Čelákovicích. Závodů se účastnili soutěžící v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness. Celkem se na soutěž přihlásilo 142 závodníků, na pódium jich nakonec nastoupilo rekordních 138.

Soutěži předcházela nominace na čtveřici letošních podzimních mistrovství světa. Přehled všech 66 nominovaných reprezentantů v nejbližší době najdete na našich stránkách.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 35 Petr Bui Duc Fitness Star 1992 62,8 7 9 14 23
2. 93 Miloš Masaryk Fitness Institut Klub 1992 74,1 8 14 16 30
3. 132 John Andrew Seffi Extrifit Club 1994 77,6 17 8 30 38
4. 146 Marek Jan Bajger Fitness Slunce Tábor 1987 72,0 21 22 46 68
5. 138 Filip Rotter TJ Lokomotiva Beroun 1994 72,8 25 24 46 70
6. 140 Jiří Helvich Extrifit Club 1977 73,9 27 30 56 86

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 74 Andrej Kucbeľ Power Gym Jihlava 1992 89,1 5 5 10 15
2. 145 Vojtěch Baloun FirstStep Fitness Praha 1997 87,1 13 14 24 38
3. 81 Matěj Ryšavý Fitcentrum I-R Club Pardubice 1990 83,6 17 16 26 42
4. 86 Josef Starý Hulk Gym Brno 1995 85,7 18 19 38 57
5. 17 Petr Buráň Infitness Zlín 1993 86,5 22 23 46 69
6. 2 Martin Halašta Top Fitness Ostrava 1990 85,0 32 29 60 89
7. 30 Pavel Tempel Fitness při CVČ Most 1994 88,6 34 - - 34
8. 1 Ján Pallo Strongman Czech Republic 1998 83,5 41 - - 41
9. 130 Roman Henčl Slovan Moravská Třebová 1989 83,0 45 - - 45
10. 51 Jan Sudík TJ Lokomotiva Beroun 2002 86,2 48 - - 48

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 89 Vladimír Žižka Toro Gym Vysoké Mýto 1997 99,5 5 6 10 16
2. 55 Jan Rojík Fit Club Energy Kdyně 1996 106,7 20 21 26 47
3. 95 Daniel Myslík Target Team 1995 92,2 12 11 48 59
4. 124 Patrik Svoboda AZ FITNESS Brno 1991 99,3 25 23 38 61
5. 38 Tadeáš Kronovetr Power Gym Jihlava 1993 90,7 13 18 44 62
6. 111 Vladimír Bříza Fine Fitness Pardubice 1982 97,7 34 26 50 76
7. 70 Jakub Svoboda Fitness Ural Sokolov 1993 92,6 35 - - 35
8. 76 Pavel Pánek Hulk Gym Brno 1981 91,9 36 - - 36
9. 15 Petr Brychta Fine Fitness Pardubice 1979 92,4 44 - - 44


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 150 Lukáš Petrůj Bodyflex Fitness Litoměřice 1994 171,5 71,1 5 10 10 20
2. 83 Jan Procházka Big1One Fitness 1993 179,5 81,8 13 6 30 36
3. 82 Michal Dlouhý Fitness Mania Gym Kladno 1987 175,5 80,2 17 14 24 38
4. 13 Luděk Jiráček Pulse Czech Republic 1978 180,0 85,0 15 23 36 59
5. 98 Miroslav Nečas Fitness Institut Klub 1993 171,5 70,1 27 24 54 78
6. 58 Ladislav Holeš SK Tři studně 1998 176,5 83,0 32 29 56 85
7. 101 Daniel Svoboda Fitness při CVČ Most 1992 184,5 90,5 34 - - 34
8. 12 David Růžička Března Fitness Club Česká Lípa 1984 183,0 91,5 38 - - 38
9. 44 Šimon Grebík SK Moog Brno 1998 182,0 89,7 43 - - 43
10. 127 Michal Velický Target Team 1992 169,5 71,3 51 - - 51
11. 143 Ladislav Pitrmoc Empire Fitness 1993 171,0 68,7 56 - - 56
12. 63 Miloš Hašek Fit Effect 1987 179,5 72,4 57 - - 57
13. 47 Luboš Petr Irongym Kyjov 1984 191,5 90,3 64 - - 64

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 89 Vladimír Žižka Toro Gym Vysoké Mýto 1997 99,5

Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 3 Josef Petráček Target Team 1992 174,0 7 7 14
2. 118 Viet Anh Nguyen Mixgym Fitness Liberec 1997 168,0 9 9 18
3. 32 Jiří Drha Infitness Zlín 1995 172,5 13 14 27
4. 33 Nicolas Neumann Fitness Ring 1997 174,0 21 21 42
5. 43 Dominik Čížek Prom-In Team 1991 173,5 27 25 52
6. 106 Dominik Velc Fitness Mania Gym Kladno 1998 171,0 25 29 54

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 176,5 12 10 22
2. 128 Jiří Tuček Pulse Fitness Club Praha 1996 177,5 11 12 23
3. 107 Michal Zapletal OS Wellness 2000 Vyškov 1998 175,0 15 18 33
4. 108 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 17 18 35
5. 97 Lukáš Jedlička Března Fitness Club Česká Lípa 1990 174,5 19 21 40
6. 148 Jan Polášek Nutrend 1991 176,0 32 26 58
7. 99 Alexandr Polyakov Target Team 1991 177,0 33 - 33
8. 67 Martin Mach Big1One Fitness 1995 175,0 40 - 40

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 66 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 8 8 16
2. 116 Tomáš Vejmělek InCore Fitness Brno 1995 179,0 9 12 21
3. 96 Tomáš Čermák Fitness Hulk Plzeň 1986 182,0 14 12 26
4. 64 Jan Uhlíř Power fitness Liberec 1996 178,5 18 19 37
5. 139 Martin Rozumek Fit - K.O. Staré Město 1999 180,5 32 25 57
6. 78 Martin Lébl T&M Olympia Fitness Praha 1981 181,0 32 29 61
7. 36 David Pliml LaKu Bodybuilder Team 1995 180,0 33 - 33
8. 136 Ondřej Kohout SF7 Team 1987 179,5 38 - 38
9. 120 Pavel Labik Fit centrum D & K 1998 180,5 40 - 40
10. 72 Lukáš Dyrčík Queen Club Třinec 1989 181,5 51 - 51
11. 34 Václav Bárta T&M Olympia Fitness Praha 1980 179,5 56 - 56
12. 123 Tomáš Škoda SF7 Team 2000 179,5 59 - 59

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 62 Jan Koníř Mixgym Fitness Liberec 1994 188,0 11 10 21
2. 112 Petr Řeháček Pulse Fitness Club Praha 1998 191,5 13 12 25
3. 141 Andreas Schmidt Kubík fitness Ostrava 2000 185,0 12 13 25
4. 57 Ondřej Hlinka Kubík fitness Ostrava 1997 184,5 15 15 30
5. 59 David Starck Fitness Hulk Plzeň 1999 186,0 27 28 55
6. 71 Dominik Konečný Fitpelc Veselí nad Moravou 1999 182,5 30 27 57
7. 131 Jakub Bezrouk BBK Fitness Sokol Znojmo 1993 184,0 34 - 34
8. 147 Jan Štěpán Fitness Hulk Plzeň 1999 192,0 38 - 38
9. 65 Přemysl Chaloupka Target Team 1985 183,5 45 - 45
10. 50 František Chvojka Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1984 185,0 50 - 50
11. 92 David Skoch Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1988 187,0 56 - 56
12. 149 Marek Gerhardt Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1990 184,5 59 - 59
DQ 41 Martin Ptáčník Fitness VAF Milovice 1993 184,5 - - -

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 62 Jan Koníř Mixgym Fitness Liberec 1994 188,0

Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 75 Marcela Veselá Extrifit Club 1991 7 7 14
2. 77 Eva Synková S.K. Maximus Praha 1988 8 8 16
3. 105 Simona Šimánová Fine Fitness Pardubice 1993 17 19 36
4. 22 Denisa Gonsková Fitness club Jařest 1984 18 20 38
5. 114 Jana Hartmanová Fitness Club Luky Karlovy Vary 1983 31 23 54
6. 84 Aneta Mihulová BcrossGym České Budějovice 1998 28 28 56
7. 68 Kateřina Janoutová Fitness Centrum Alice 2002 34 - 34
8. 88 Kristýna Lancová Fitness Deukalion Praha 1996 38 - 38
9. 110 Lenka Gasnárková Irongym Kyjov 1984 44 - 44

Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 48 Pavlína Zalužanská Target Team 1995 169,0 9 9 18
2. 11 Magdaléna Vrágová Target Team 1996 170,0 11 11 22
3. 4 Sára Galušková Fitpelc Veselí nad Moravou 2001 161,0 14 14 28
4. 115 Kateřina Jordáková BcrossGym České Budějovice 2001 168,5 19 19 38
5. 23 Lenka Červená Fitness AVE Přerov 1985 155,0 22 22 44

Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 85 Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov 1996 157,0 10 10 20
2. 109 Martina Sletsjoee Big1One Fitness 1987 160,0 13 10 23
3. 18 Bogdana Bashta Target Team 1988 154,5 11 13 24
4. 125 Anežka Pekárková Target Team 1997 158,5 16 19 35
5. 20 Kamila Bruknarová Fitness team Ronnie.cz 1997 155,0 26 24 50
6. 119 Markéta Molnárová Target Team 1980 156,5 29 29 58
7. 144 Valérie Plopová Target Team 2000 156,0 37 - 37
8. 25 Vendula Chmelová TJ Spartak Uherský Brod 1999 158,5 38 - 38
9. 102 Kateřina Tošnerová Strongman Czech Republic 1999 154,5 46 - 46
10. 100 Markéta Prášková Joe Fit Děčín 2000 159,0 49 - 49
11. 122 Roksana Roshkaniuk Target Team 1986 159,5 55 - 55

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 60 Darja Sedláčková Fitpelc Veselí nad Moravou 1998 162,0 9 9 18
2. 49 Nicola Hetverová Marvel Gym Mladá Boleslav 1997 162,0 15 13 28
3. 142 Kamila Brzobohatá Yamamoto Czech 1995 160,5 14 14 28
4. 39 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 13 15 28
5. 28 Barbora Zajíčková Harmony Wellnes Club Písek 1994 161,5 24 24 48
6. 16 Nicola Vachová BcrossGym České Budějovice 1994 161,5 33 30 63
7. 61 Šárka Čejková Extrifit Club 1976 160,5 37 - 37
8. 27 Tereza Jirkovská Xfitness Praha 1994 161,0 38 - 38
9. 137 Monika Macháčková Czech Virus Gym 1999 165,0 42 - 42
10. 5 Nikola Fialová Xfitness Praha 1997 164,0 58 - 58
11. 117 Martina Prokopová Target Team 1989 161,5 59 - 59
12. 52 Hana Pavlíčková Fitness PEPA Opava 1987 164,5 63 - 63
13. 91 Miroslava Zemanová Hulk Gym Brno 1983 162,0 64 - 64
14. 40 Lucie Žáková Infitness Zlín 1997 163,5 64 - 64
15. 46 Michaela Tóthová Target Team 1994 164,0 74 - 74
16. 90 Vendula Mačalíková Fitness Bobycentrum 1983 163,0 76 - 76

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 126 Denisa Funioková T&M Olympia Fitness Praha 1995 170,0 5 5 10
2. 113 Adéla Kostiková BBK Fitness Sokol Znojmo 2002 165,5 14 14 28
3. 69 Denisa Grassingerová Fine Fitness Pardubice 1990 168,0 13 15 28
4. 31 Jana Štěpánková Target Team 1994 166,0 16 15 31
5. 103 Tereza Waclavová Fitness PEPA Opava 1996 165,5 32 25 57
6. 45 Andrea Málková Toro Gym Vysoké Mýto 1989 165,5 32 28 60
7. 54 Klára Šindelářová AK-FITGYM 1995 167,0 34 - 34
8. 8 Aneta Princová Fitness Factory Jihlava 1989 168,5 43 - 43
9. 6 Adéla Čechová Extrifit Club 1981 170,5 45 - 45
10. 24 Eva Dlabajová Toro Gym Vysoké Mýto 1996 166,5 46 - 46
11. 26 Markéta Štefková Fit Park Ostrava 1998 166,5 49 - 49

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 21 Kristýna Flídrová Target Team 1997 171,5 9 7 16
2. 9 Petra Beroušková Target Team 1992 171,5 12 13 25
3. 129 Aneta Szurmanová Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1995 174,0 14 15 29
4. 7 Eva Budina Target Team 1981 176,0 16 17 33
5. 73 Radmila Kabrhelová Yamamoto Czech 1994 173,0 32 26 58
6. 121 Petra Zvoníčková Target Team 1999 174,5 32 28 60
7. 104 Nela Sejtková Gym Cornicula Praha 1990 172,0 35 - 35
8. 37 Kristina Havlíková Yamamoto Czech 1994 171,0 36 - 36
9. 42 Olga Usova Fitness team Ronnie.cz 1974 173,5 42 - 42

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 126 Denisa Funioková T&M Olympia Fitness Praha 1995 170,0


Ceny pro vítěze


Rozhodčí

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty