Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2019 - startovní listina

Článek vydán 23. 10. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1510

V sobotu 26. října se koná tradiční soutěž Grand Prix Fitness Brno v Brně, kde jsou vypsány kategorie pro muže (kulturistika, klasická kulturistika, physique), ženy (bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness) a juniory (physique, bikiny fitness). Na závody je přihlášeno 112 závodníků.

Klání proběhne v Kulturním centru Líšeň, Klajdovská 28, Brno. Prezentace soutěžících začíná od 10 hodin. Semifinále startuje ve 12 hodin a finálová klání plynule navazuje na semifinále.

Harmonogram soutěže

SEMIFINÁLE

klasická kulturistika – semifinále
kulturistika muži do 80 kg – semifinále
kulturistika muži nad 80 kg – semifinále
bodyfitness – semifinále
wellness fitness – semifinále
physique junioři – semifinále
physique muži do 178 cm – semifinále
physique muži do 182 cm – semifinále
physique muži nad 182 cm – semifinále
bikiny fitness juniorky – semifinále
bikiny fitness ženy do 165 cm – semifinále
bikiny fitness ženy do 170 cm – semifinále
bikiny fitness ženy nad 170 cm – semifinále

VYSTOUPENÍ POLE DANCE
SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZADEČEK


FINÁLE

klasická kulturistika – finále
kulturistika muži do 80 kg – finále
kulturistika muži nad 80 kg – finále
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika a kulturistika
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ klasická kulturistika a kulturistika

bodyfitness – finále
wellness fitness – finále
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bodyfitness a wellness fitness

physique junioři - finále
physique muži do 178 cm – finále
physique muži do 182 cm – finále
physique muži nad 182 cm – finále
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique junioři a muži
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ physique

bikiny fitness juniorky – finále
bikiny fitness ženy do 165 cm – finále
bikiny fitness ženy do 170 cm – finále
bikiny fitness ženy nad 170 cm – finále
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness juniorky a ženy
ABSOLUTNÍ VÍTĚZKA bikiny fitness


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Kamila Brzobohatá (Yamamoto Czech)
• 3. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 4. Gabriela Erbenová (Extrifit Club)
• 5. Nikola Fialová (Xfitness Praha)
• 6. Jana Kawuloková (Fitness Institut Klub)
• 7. Monika Macháčková (Czech Virus Gym)
• 8. Vendula Mačalíková (Fitness Bobycentrum)
• 9. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 10. Anežka Pekárková (Target Team)
• 11. Valérie Plopová (Target Team)
• 12. Markéta Prášková (Joe Fit Děčín)
• 13. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 14. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 15. Michaela Tóthová (Target Team)
• 16. Nicola Vachová (BcrossGym České Budějovice)
• 17. Lucie Žáková (Infitness Zlín)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Aneta Princová (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Zuzana Prudíková (Obořil Elite Team)
• 4. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 5. Klára Šindelářová (AK-FITGYM)
• 6. Jana Štěpánková (Target Team)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Petra Beroušková (Target Team)
• 2. Eva Budina (Target Team)
• 3. Nikola Dohnalová (Fitness Deukalion Praha)
• 4. Kristina Havlíková (Yamamoto Czech)
• 5. Ivana Hrušková (Extrifit Club)
• 6. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 7. Denisa Lazarikova (Better Fitness)
• 8. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 9. Nela Sejtková (Gym Cornicula Praha)
• 10. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 11. Petra Zvoníčková (Target Team)

bikiny fitness juniorky

• 1. kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 3. Nikola Fialová (Xfitness Praha)
• 4. Eliška Hellebrantová (BcrossGym České Budějovice)
• 5. Ivana Hrušková (Extrifit Club)
• 6. Jana Kawuloková (Fitness Institut Klub)
• 7. Adéla Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 9. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 10. Anežka Pekárková (Target Team)
• 11. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Markéta Prášková (Joe Fit Děčín)
• 13. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 14. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 15. Markéta Štefková (Fit Park Ostrava)
• 16. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 17. Lucie Žáková (Infitness Zlín)

bodyfitness ženy

• 1. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)
• 2. Nikoleta Hricová (Slovensko)
• 3. Zuzana Konečná (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Eliška Traplová (BcrossGym České Budějovice)
• 5. Miroslava Zemanová (Hulk Gym Brno)

wellness fitness

• 1. Sára Galušková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Magdaléna Vrágová (Target Team)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Marek Jan Bajger (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Jaroslav Görög (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 3. Tomáš Hoření (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Miloš Masaryk (Fitness Institut Klub)
• 5. Filip Rotter (TJ Lokomotiva Beroun)
• 6. Stanislav Teml (SK Tři studně)

kulturistika muži - nad 80 kg

• 1. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 2. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 3. Josef Starý (Hulk Gym Brno)
• 4. Jakub Svoboda (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Patrik Svoboda (AZ FITNESS Brno)
• 6. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
• 7. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)

klasická kulturistika

• 1. Marek Blabol (Fit Life Doubravka)
• 2. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 3. Ladislav Holeš (SK Tři studně)
• 4. Luděk Jiráček (Pulse Czech Republic)
• 5. Miroslav Nečas (Fitness Institut Klub)
• 6. Luboš Petr (Irongym Kyjov)
• 7. Jan Procházka (Big1One Fitness)
• 8. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 9. Michal Velický (Target Team)
• 10. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)

physique muži - do 178 cm

• 1. Jiří Drha (Infitness Zlín)
• 2. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 4. Martin Mach (Big1One Fitness)
• 5. Nicolas Neumann (Fitness Ring)

physique muži - do 182 cm

• 1. Tomáš Čermák (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Ondřej Kohout (SF7 Team)
• 5. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 7. Tomáš Vejmělek (InCore Fitness Brno)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Jakub Bezrouk (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 3. Tomas Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 4. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 6. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 7. Matěj Korbář (Fit Joh Svitavy)
• 8. Jan Štěpán (Fitness Hulk Plzeň)

physique junioři

• 1. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 3. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 4. Matěj Korbář (Fit Joh Svitavy)
• 5. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Pavel Labik (Fit centrum D & K)
• 7. Nicolas Neumann (Fitness Ring)
• 8. Andreas Schmidt (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Tomáš Škoda (SF7 Team)
• 10. Michal Zapletal (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 11. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty