Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Pozvánka na víkendové soutěže

Článek vydán 28. 10. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1185

Tento víkend se konají dvě soutěže - pohárovou část podzimu uzavře soutěž Beautiful and Strong v Ústí nad Labem a kondiční část podzimu odstartuje první soutěž PeVan Clean Cup v Příbrami. Přijměte pozvánku na jednotlivá klání.


V sobotu 2. listopadu se v Ústí nad Labem koná další, v pořadí již čtvrtá, pohárová soutěž Beautiful and Strong 2019. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness a wellness fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Kulturním středisku města Ústí nad Labem (ulice Velká Hradební 619/33). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 70 závodníků.

Uzávěrka přihlášek a platba startovného je v úterý 29. října o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve středu.

Semifinále soutěže zahajuje ve 13:00, finále pak bude plynule navazovat na semifinále. Vstupenky za 100 Kč pro studenty nebo 200 Kč pro dospělého lze koupit na místě od 12:00 hod.


V neděli 3. listopadu se v Příbrami koná již 2. ročník kondiční soutěže PeVan Clean Cup. Soutěž je zaměřena pouze na mladé závodníky věkové kategorie dorost a junuioři. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky, physique a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Divadle A.Dvořáka v Příbrami (Legionářů 400). Tak jako při loňském ročníku i v tom letošním bude na soutěži provedeno 12 dopingových testů (4x krevní testy)! V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 56 závodníků.

POZOR- uzávěrka přihlášek a platba startovného je v pondělí 28. října o půlnoci!. Přesné startovní listiny očekávejte ve středu.

Semifinále soutěže začíná ve 13:00, hned po něm navazuje finále. Vstupné pro diváky je 99 Kč.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty