Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na víkendové soutěže

Článek vydán 28. 10. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 3452

Tento víkend se konají dvě soutěže - pohárovou část podzimu uzavře soutěž Beautiful and Strong v Ústí nad Labem a kondiční část podzimu odstartuje první soutěž PeVan Clean Cup v Příbrami. Přijměte pozvánku na jednotlivá klání.


V sobotu 2. listopadu se v Ústí nad Labem koná další, v pořadí již čtvrtá, pohárová soutěž Beautiful and Strong 2019. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness a wellness fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Kulturním středisku města Ústí nad Labem (ulice Velká Hradební 619/33). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 70 závodníků.

Uzávěrka přihlášek a platba startovného je v úterý 29. října o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve středu.

Semifinále soutěže zahajuje ve 13:00, finále pak bude plynule navazovat na semifinále. Vstupenky za 100 Kč pro studenty nebo 200 Kč pro dospělého lze koupit na místě od 12:00 hod.


V neděli 3. listopadu se v Příbrami koná již 2. ročník kondiční soutěže PeVan Clean Cup. Soutěž je zaměřena pouze na mladé závodníky věkové kategorie dorost a junuioři. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky, physique a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Divadle A.Dvořáka v Příbrami (Legionářů 400). Tak jako při loňském ročníku i v tom letošním bude na soutěži provedeno 12 dopingových testů (4x krevní testy)! V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 56 závodníků.

POZOR- uzávěrka přihlášek a platba startovného je v pondělí 28. října o půlnoci!. Přesné startovní listiny očekávejte ve středu.

Semifinále soutěže začíná ve 13:00, hned po něm navazuje finále. Vstupné pro diváky je 99 Kč.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty