Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Beautiful and Strong 2019 - výsledky

Článek vydán 02. 11. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 381

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Beautiful and Strong 2019 konané v sobotu 2. listopadu v kulturním středisku v Ústí nad Labem. Na klání bylo přihlášeno 76 závodníků ve physique mužů, kulturistice, klasické kulturistice, wellness fitness a bikiny fitness, nastoupilo jich nakonec 74.


Bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 22 Martina Sletsjoee Big1One Fitness 1987 160,0 3 3 6
2. 49 Kamila Brzobohatá Yamamoto Czech 1985 160,5 7 7 14
3. 50 Kamila Bruknarová Fitness team Ronnie.cz 1997 156,0 9 10 19
4. 21 Nicola Hetverová Marvel Gym Mladá Boleslav 1997 161,5 11 11 22
5. 74 Tereza Jirkovská Xfitness Praha 1994 160,0 17 15 32
6. 79 Kateřina Tošnerová Strongman Czech Republic 1999 154,5 20 16 36
7. 35 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 22 - 22
8. 77 Valérie Plopová Target Team 2000 156,0 22 - 22
9. 87 Markéta Molnárová Target Team 1980 156,5 24 - 24
10. 89 Martina Prokopová Target Team 1989 161,5 31 - 31
11. 82 Vendula Chmelová TJ Spartak Uherský Brod 1999 159,0 31 - 31
12. 81 Denisa Matějková Března Fitness Club Česká Lípa 1996 161,0 36 - 36
13. 6 Karolína Vrzalová Fitness Hulk Plzeň 2000 157,0 38 - 38

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 23 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 169,5 7 6 13
2. 59 Tereza Waclavová Fitness PEPA Opava 1996 166,5 8 9 17
3. 78 Jana Štěpánková Target Team 1994 166,0 9 9 18
4. 24 Darja Sedláčková Fitpelc Veselí nad Moravou 1998 163,0 11 11 22
5. 10 Andrea Málková Toro Gym Vysoké Mýto 1989 166,0 12 12 24
6. 60 Klára Šindelářová AK-FITGYM 1995 167,5 20 18 38
7. 15 Eliška Hellebrantová BcrossGym České Budějovice 2001 166,5 23 - 23
8. 43 Aneta Ernestová Fitness team Ronnie.cz 2000 168,0 23 - 23
9. 68 Nikola Fialová Xfitness Praha 1997 164,5 24 - 24
10. 38 Marie Dimitrovová Target Team 1995 167,5 30 - 30

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 70 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha 1997 174,5 3 3 6
2. 1 Denisa Lazaríková Better Fitness 1989 173,0 7 7 14
3. 33 Eva Budina Target Team 1981 175,0 10 9 19
4. 62 Kristina Havlíková Yamamoto Czech 1994 171,0 10 10 20
5. 2 Nela Sejtková Gym Cornicula Praha 1996 172,0 16 14 30
6. 34 Nikola Dohnalová Fitness Deukalion Praha 1990 171,5 20 18 38
7. 13 Radmila Kabrhelová Yamamoto Czech 1994 173,0 20 - 20
8. 67 Jana Červinková Xfitness Praha 1979 172,5 23 - 23
9. 61 Ivana Hrušková Extrifit Club 1996 174,0 27 - 27
10. 86 Klára Lipárová Axagym Praha 1975 175,5 30 - 30

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 22 Martina Sletsjoee Big1One Fitness 1987


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 39 Jana Žitná Fitness při CVČ Most 1979 157,5 7 3 10
2. 4 Petra Kuncová Toro Gym Vysoké Mýto 1987 172,0 3 7 10
3. 47 Magdaléna Vrágová Target Team 1996 170,0 9 10 19
4. 64 Sára Galušková Fitpelc Veselí nad Moravou 2001 161,0 10 10 20
5. 83 Kateřina Jordáková BcrossGym České Budějovice 2001 168,5 17 16 33
6. 31 Eliška Traplová BcrossGym České Budějovice 2001 168,0 17 17 34
7. 57 Zuzana Prudíková Obořil Elite Team 1985 164,5 21 - 21
8. 76 Kamila Maříková Stan´s Gym Kladno 1993 174,5 24 - 24


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 45 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 174,0 3 3 6
2. 26 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 176,5 6 6 12
3. 16 Viet Anh Nguyen Mixgym Fitness Liberec 1997 169,0 9 12 21
4. 63 Jiří Drha Infitness Zlín 1995 173,0 13 12 25
5. 73 Jan Polášek Nutrend 1991 176,0 15 12 27
6. 25 Lukáš Jedlička Března Fitness Club Česká Lípa 1990 174,5 17 17 34
7. 80 Vít Oravec TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1989 177,0 21 - 21

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 12 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 3 3 6
2. 42 Tomáš Čermák Fitness Hulk Plzeň 1986 182,0 7 6 13
3. 88 David Pliml LaKu Bodybuilder Team 1995 180,0 7 8 15
4. 28 Marek Vlček Dee Gym Liberec 1994 179,0 12 13 25
5. 85 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 182,0 17 16 33
6. 66 Ondřej Kohout SF7 Team 1987 179,0 18 16 34
7. 3 Petr Poláček Fitness Institut Klub 1985 180,5 20 - 20

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 56 Petr Řeháček Pulse Fitness Club Praha 1998 191,5 4 4 8
2. 55 Dominik Konečný Fitpelc Veselí nad Moravou 1999 182,5 7 7 14
3. 14 František Chvojka Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1984 185,0 8 8 16
4. 44 Jan Štěpán Fitness Hulk Plzeň 1999 192,0 11 11 22
5. 6 Marek Gerhardt Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1990 184,5 15 15 30

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 45 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 174,0


Kulturistika mužů

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 18 Michael Kriho Obořil Elite Team 1996 72,2 3 4 6 10
2. 8 Pavel Tempel Fitness při CVČ Most 1994 89,3 9 8 16 24
3. 11 Petr Buráň Infitness Zlín 1993 86,3 6 9 16 25
4. 84 Vojtěch Venclík FirstStep Fitness Praha 1991 90,2 15 12 26 38
5. 27 Jan Jiří Vícha Cardiofitness II. 1993 102,0 12 13 28 41
6. 65 Josef Kočí Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1976 84,4 20 18 36 54
7. 48 Daniel Svoboda Fitness při CVČ Most 1990 99,0 22 - - 22
8. 40 Tomáš Mach Fitness Mania Gym Kladno 1982 101,3 22 - - 22
9. 75 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 67,7 27 - - 27

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 18 Michael Kriho Obořil Elite Team 1996 72,2


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 17 Lukáš Petrůj Bodyflex Fitness Litoměřice 1994 171,0 67,7 3 6 6 12
2. 52 Michal Dlouhý Fitness Mania Gym Kladno 1987 176,0 82,2 10 5 14 19
3. 54 Luděk Jiráček Pulse Czech Republic 1978 180,0 85,8 6 8 14 22
4. 58 Ladislav Holeš SK Tři studně 1998 177,0 83,9 11 12 22 34
5. 51 Ladislav Eisenhammer Fitness Sport Club Kadaň 2001 181,5 73,7 15 15 30 45


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty