Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2019 - startovní listiny

Článek vydán 07. 11. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1094

V sobotu 9. listopadu 2019 Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na kondiční soutěž Smartlabs Cup v kondiční kulturistice dosrostu, juniorů a mužů, physique juniorů a mužů, bodyfitness žen, bikiny fitness juniorek a žen. Součásti soutěže je i kategorie fitness dětí.

Prezentace začíná v 9 hodin, od 11 do 13 hodin probíhá soutěž ve fitness dětí, samotná soutěž dospělých startuje ve 13 hodin. Celkem je na soutěž přihlášeno 173 závodníků.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Jessica Adamcová
• 2. Natálie Andrlíková
• 3. Pavla Berková
• 4. Lucie Černá
• 5. Anna Denemarková
• 6. Kateřina Dobešová
• 7. Aneta Doležalová (Power Gym Jihlava)
• 8. Hana Doleželová
• 9. Ema Gajdošová
• 10. Alexandra Hradilová
• 11. Pavla Králová
• 12. Nikola Lednická
• 13. Alice Machovcová
• 14. Adriana Perdulová
• 15. Kateřina Peterová (Dream Body Fitness Kladno)
• 16. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 17. Adéla Rancová (Yamamoto Czech)
• 18. Tereza Rybnikářová
• 19. Lucie Smigová (Target Team)
• 20. Sabina Stenczelová
• 21. Veronika Šmelhausová
• 22. Thanh Tam (Markéta) Tranová (FirstStep Fitness Praha)
• 23. Michaela Vařáková
• 24. Anna Vaškovičová
• 25. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)

kondiční - bikiny fitness ženy

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Jessica Adamcová
• 2. Petra Bahounková
• 3. Petra Bútorová (Bikini-fitness.cz)
• 4. Ava Cábová (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Petra Černá
• 6. Lucie Černá
• 7. Anna Denemarková
• 8. Kateřina Dobešová
• 9. Aneta Doležalová (Power Gym Jihlava)
• 10. Ema Gajdošová
• 11. Veronika Kadlecová (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 12. Pavla Králová
• 13. Mariia Lytvyn (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 14. Alice Machovcová
• 15. Martina Michálková (Fitness Aquapalace)
• 16. Nikola Musilová ()
• 17. Kateřina Mysíková
• 18. Adriana Perdulová
• 19. Andrea Písaříková (Target Team)
• 20. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 21. Markéta Provodová
• 22. Tereza Rybnikářová
• 23. Linda Sedláčková
• 24. Renáta Solawová (Top Fitness Ostrava)
• 25. Zuzana Šíblová (InCore Fitness Brno)
• 26. Veronika Šmelhausová
• 27. Petra Václavková
• 28. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 29. Veronika Vinšová (Yamamoto Czech)
• 30. Adéla Rancová (Yamamoto Czech)

kondiční - bodyfitness

• 1. Veronika Faranová (Bikini-fitness.cz)
• 2. Gabriela Hejná (Big1One Fitness)
• 3. Eva Klimentíková
• 4. Ludmila Kristofčáková
• 5. Leona Matoušková
• 6. Julie Nemravová
• 7. Adriana Rýdlová (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 8. Monika Vašíčková (AZ FITNESS Brno)
• 9. Miroslava Vocetková (Target Team)

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Adam Frkal (TJ Sandow Mariánské Lázně)
• 2. Tomáš Novák (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 3. Lukáš Opatřil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Jakub Šebesta
• 5. Jakub Urbánek
• 6. Martin Vymětal (Fitness Slunce Tábor)

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Daniel Brom (Fitness centrum Kutná Hora)
• 2. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 3. Petr Kápička
• 4. Christian Kufa (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Roman Matoušek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 6. Ondřej Nevěčný (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 7. Marek Pěknic (Fitness Slunce Tábor)
• 8. Filip Sytař (Fitness Ravell Kyjov)
• 9. Jakub Šašek
• 10. Michal Veselý
• 11. Martin Vymětal (Fitness Slunce Tábor)
• 12. Radim Žmolík (Power Gym Jihlava)

kondiční - kulturistika muži do 30 let

• 1. David Donát (Gold Team Karviná)
• 2. Filip Krejčík
• 3. Petr Polák
• 4. Stanislav Vařil
• 5. Michal Veselý
• 6. Jiří Žulko

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

• 1. Milan Doležal (Power Gym Jihlava)
• 2. Jiří Iwachov (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Jan Jajkowicz
• 4. Marcel Janda (Viking Gym Nymburk)
• 5. Petr Mansbart (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Zdeněk Pultr
• 7. Mykola Shcherbak (Fitness Centrum Aura Plzeň)

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Petr Bezděk (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 3. Jiří Gajdoštík
• 4. Ján Horváth (Target Team)
• 5. Tomáš Jelínek
• 6. Nikolay Nikolov
• 7. Denis Ondrášek (SK Správní chlapi Hlučín)
• 8. Dominik Sekanina (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 9. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 10. Pavel Štika
• 11. Adam Štýbnar
• 12. Jiří Vailand (Fit - K.O. Staré Město)
• 13. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 14. Michal Velechovský
• 15. Martin Vogl

kondiční - physique muži

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Slimane Benyahya (Power Gym Jihlava)
• 2. Sebastian Balín
• 3. Petr Bezděk
• 4. Jakub Bláha
• 5. Jiří Gajdoštík
• 6. Ján Horváth (Target Team)
• 7. Tomáš Jelínek
• 8. Vojtěch Kačalka
• 9. Michal Kraus
• 10. Runkui LI
• 11. Martin Macháček (Target Team)
• 12. Pavel Mészáros (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 13. Jakub Mik
• 14. Marko Rajzner (Target Team)
• 15. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 16. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 17. Pavel Štika
• 18. Adam Štýbnar
• 19. Maroš Švec (Infitness Zlín)
• 20. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 21. Martin Vogl

fitness dětí - chlapci

• 1. Matěj Domanský (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Adam Lokoč (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Tobias Novotný (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Matěj Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)

fitness dětí - dívky

Závodnice budou rozděleny do tří věkových kategorií.

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Adéla Cihelková (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Sophie Dorneanová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Zuzana Fialová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Taťána Hamplová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Nina Hanzalíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Hana Hanzalíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 10. Michaela Hedrichová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Jiřina hradilová (Fitness AVE Přerov)
• 12. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Tereza Janků (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Melanie Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 15. Veronika Jelenová (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Zuzana Kasprowiczová (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Jenifer Kleinová (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Beáta Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Sára Lestly (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Alžběta Manová (Fitness AVE Přerov)
• 23. Eliška Manová (Fitness AVE Přerov)
• 24. Leonie Michálková (All Stars fitness tým Lužice)
• 25. Valerie Molinová (SK PEPA centrum Opava)
• 26. Dominika Nazarová (Fitness AVE Přerov)
• 27. Alexandra Nezhybová (Fitness AVE Přerov)
• 28. Barbora Ploticová (SK PEPA centrum Opava)
• 29. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 30. Melanie Přibylová (SK PEPA centrum Opava)
• 31. Luisa Přibylová (SK PEPA centrum Opava)
• 32. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 33. Julie Ševelová (All Stars fitness tým Lužice)
• 34. Natálie Táborská (SK PEPA centrum Opava)
• 35. Vendula Trojančíková (SK PEPA centrum Opava)
• 36. Kateřina Vladařová (SK PEPA centrum Opava)
• 37. Natálie Zatloukalová (Fitness AVE Přerov)
• 38. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty